מידע בקשר לאפריקה בלונדון

מצב
הנושא נעול.
לא אחי אני לפחות שבועיים בחוץ,רוצה לראות את ה

אם מחר לונדון ירוקה, אתה חוזר?
חישבתי שעד קו ה-600 יש עוד כ-9 אחוז. מה אתה אומר?
ההשפעה מלונדון,ואם נגיע לקו 600 ובמניה הזו זה יכול להיות תוך יומיים ,מה אז?נצלול?לא נראה לי כדאי בשלב הזה. המניה הגיע לפיק שהוקצה לה עד סוף שנה(דברי לבייב עצמו)לכן נראה לי הסיכון גדל בצורה משמעותית לרגע זה. אי אפשר לדעת איך יתפתח ולכן אחרי שעשינו סיבוב יפה כדאי לצאת להתאוור ולחפש אפיקים אחרים עד שהמניה תתיצב איפושהו.

חמוד67

New member
אני חושב שאתה צודק גם אני יצאתי עוד לפני הנפק

ההשפעה מלונדון,ואם נגיע לקו 600 ובמניה הזו זה יכול להיות תוך יומיים ,מה אז?נצלול?לא נראה לי כדאי בשלב הזה. המניה הגיע לפיק שהוקצה לה עד סוף שנה(דברי לבייב עצמו)לכן נראה לי הסיכון גדל בצורה משמעותית לרגע זה. אי אפשר לדעת איך יתפתח ולכן אחרי שעשינו סיבוב יפה כדאי לצאת להתאוור ולחפש אפיקים אחרים עד שהמניה תתיצב איפושהו.
אבל לטווח של שנה פלוס מה אתה אומר כדאי להכנס שוב במניה.

תחכה בינתיים המניה ממש לבה,רותחת

הכל יכול להשתנות בה בעניין של דקה,ממש כך,כרגע היא מניה לא הכי בטוחה ולדעתי היא תסחוב איתה את כל שוק הנדל"ן כמו שהיה בחמישי שעבר והיום... תמתין עוד הפזיזות מהשטן,מי שדווקאמעניינת היא חברת הבת אפריקה נכסים שתחכה אוטוטו להנפקה,אבל כל נפילה של האמא תהרוג את הבת אז כדאי להיזהר. מה שאני לא אוהב כרגע שהיא נסחרת בלנדון ושם תהיה השפעה כל הזמן על מה שיקרה פה וזה כאילו כבר לא כ"כ נתון לשיקולינו. בכל מקרה הצעתי היא כרגע לשבת על הגדר שבוע שבועיים ולראות מה קורה איתה.

bobcat

New member
ואיפה תהיה? בבזן?

הכל יכול להשתנות בה בעניין של דקה,ממש כך,כרגע היא מניה לא הכי בטוחה ולדעתי היא תסחוב איתה את כל שוק הנדל"ן כמו שהיה בחמישי שעבר והיום... תמתין עוד הפזיזות מהשטן,מי שדווקאמעניינת היא חברת הבת אפריקה נכסים שתחכה אוטוטו להנפקה,אבל כל נפילה של האמא תהרוג את הבת אז כדאי להיזהר. מה שאני לא אוהב כרגע שהיא נסחרת בלנדון ושם תהיה השפעה כל הזמן על מה שיקרה פה וזה כאילו כבר לא כ"כ נתון לשיקולינו. בכל מקרה הצעתי היא כרגע לשבת על הגדר שבוע שבועיים ולראות מה קורה איתה.
ואיפה תהיה? בבזן?

חמוד67

New member

MINSA

New member
שימו לב מה אומרים בבנק אגוד

שימו לב מה אומרים בבנק אגוד
על הבורסה בכלל ועל אפריקה : ציתות: ומה דעתו של חייק על אפריקה ישראל? "העליות במדד הנדל"ן מוגזמות. אני מרגיש לא נח כחברה כמו אפריקה שווה יותר מבנק הפועלים. האם יש הערכות כלכליות שתומכות בזה? למרבית האנליסטים כבר קשה להסביר מחירים שכאלה".

Yoav S

New member
עכשיו זה זמן טוב להיכנס לאפריקה?

מידע בקשר לאפריקה בלונדון
התחיל בירידות קלות, 1.5%-, עבר מהר לעליות יפות 5% + ונסגר ב 4.84 + ! לא יודעת איך להשוות את המחזורים עדיין אבל נראה שמחזור יפה - 5,931,638 $. מחזור בנעילה 1,591,000 $ בעליה. התחיל ב - 12.85 $ ונסגר ב - 13.42 $. ביום שני אין מסחר בלונדון - חג. בסך הכל נראה יפה. מי שקנה אתמול הרוויח. אפשר לצפות ליציאה מההלם ביום ראשון, גם בכל מדד הנדל"ן. מוטי - תחליף כבר את האוטו...
או לחכות עוד? למרות שזה קצת קשה אחרי שראיתי את העלייה היום... מה אתם אומרים? גם עכשיו זה טוב להיכנס?

נוני21

New member
אפריקה

או לחכות עוד? למרות שזה קצת קשה אחרי שראיתי את העלייה היום... מה אתם אומרים? גם עכשיו זה טוב להיכנס?
אפריקה
גם אני סוף סןף הרווחתי חחחחחח .מקווה לטוב למחר וירוק אוהבת אותכם פורום יקר

../images/Emo45.gifיופי בהצלחה!

אפריקה
גם אני סוף סןף הרווחתי חחחחחח .מקווה לטוב למחר וירוק אוהבת אותכם פורום יקר
יופי בהצלחה!

תיזהר,קצת מסוכן למרות שהיא יכולה לעלות עוד

תיזהר,קצת מסוכן למרות שהיא יכולה לעלות עוד
בטווח הקצר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה