מידע בקשר לאפריקה בלונדון

מצב
הנושא נעול.
בוגד בוגד בוגד

חברים ,וידוי מימשתי אפריקה היום.
עושה אתנחתה קלה לראות מה יהיה איתה בלונדון ואז נראה..... בכל מקרה היה לי נעים להכיר אותה מקרוב. אגב למי שתוההמה הסיבה אז ככה,דווקא דבריו של לבייב הם אלו שהקפיצו לי את הםיוז והחלטתי לצאת. הוא אמר שהוא ציפה שהחברה תגיע לשווי של 7.3 מילארד עד סוף השנה והחברה הגיעה כביכול לשיא קצת מוקדם מדי. אני בכל אופן ראיתי בזה תמרור אזהרה והחלטתי לממש. בהצלחה לכולם.
בוגד בוגד בוגד

../images/Emo140.gif

בוגד בוגד בוגד

נורה בר

New member
בצער רב וביגון לא קודר

בצער רב וביגון לא קודר
וברגשות מעורבים נפרדתי זמנית מחמדתי אפריקה ... הגמילה ממנה לא קלה ואולי לא אעמוד בפרידה ואחזור אליה... לבייב הוא עובד מעולה הרווחתי עליו ועכשיו הוא יצא לחופשה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בצער רב וביגון לא קודר
וברגשות מעורבים נפרדתי זמנית מחמדתי אפריקה ... הגמילה ממנה לא קלה ואולי לא אעמוד בפרידה ואחזור אליה... לבייב הוא עובד מעולה הרווחתי עליו ועכשיו הוא יצא לחופשה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אנחנו עוד נשוב אליו.........

bobcat

New member
גם אני יצאתי היום

חברים ,וידוי מימשתי אפריקה היום.
עושה אתנחתה קלה לראות מה יהיה איתה בלונדון ואז נראה..... בכל מקרה היה לי נעים להכיר אותה מקרוב. אגב למי שתוההמה הסיבה אז ככה,דווקא דבריו של לבייב הם אלו שהקפיצו לי את הםיוז והחלטתי לצאת. הוא אמר שהוא ציפה שהחברה תגיע לשווי של 7.3 מילארד עד סוף השנה והחברה הגיעה כביכול לשיא קצת מוקדם מדי. אני בכל אופן ראיתי בזה תמרור אזהרה והחלטתי לממש. בהצלחה לכולם.
גם אני יצאתי היום
התמרור שלי היה בן דוד שלי, שהוא יו"ר של חברת דירוג ומכיר את החברות מהחצר האחורית שלהן. ביום רביעי הוא אמר לי שהוא מחסל אצלו את פוזיציית הנדל"ן ושוקל לעזוב גם את מדד ה-100. הלימיט שלי ביום רביעי היה גבוה מדי, ונשארתי עם הירידות של יום חמישי. היום הלימיט שלי היה שווה לשער הסגירה, ואני בחוץ

Narciss

New member
למה הוא שוקל לעזוב את מדד ה100?

גם אני יצאתי היום
התמרור שלי היה בן דוד שלי, שהוא יו"ר של חברת דירוג ומכיר את החברות מהחצר האחורית שלהן. ביום רביעי הוא אמר לי שהוא מחסל אצלו את פוזיציית הנדל"ן ושוקל לעזוב גם את מדד ה-100. הלימיט שלי ביום רביעי היה גבוה מדי, ונשארתי עם הירידות של יום חמישי. היום הלימיט שלי היה שווה לשער הסגירה, ואני בחוץ
נדלן ברור למה 100 אבל?

bobcat

New member
הוא שוקל לעזוב

נדלן ברור למה 100 אבל?
הוא שוקל לעזוב
כי המדד נראה לו גבוה. זכור שהוא מכיר את החברות גם מהצד הפחות יפה שלהן (התחייבויות גדולות מדי וכו')

אפריקה ישראל

אפריקה ישראל
לידיעת מחזיקי המנייה פורסם כי אברמוביץ המיליארדר רכש בבורסה בלונדון מניות חברת הבת afi בסכום של 100 מיליון $, והוא לא פראייר . אתם בחברה טובה. ושוב השמיים הם הגבול. אף 16 .............................

BP BP

New member
חומר למחשבה

אפריקה ישראל
לידיעת מחזיקי המנייה פורסם כי אברמוביץ המיליארדר רכש בבורסה בלונדון מניות חברת הבת afi בסכום של 100 מיליון $, והוא לא פראייר . אתם בחברה טובה. ושוב השמיים הם הגבול. אף 16 .............................
חומר למחשבה
איך יוצאי חבר העמים מובילים את הכלכלה בארץ ובהרבה מדינות בעולם. לחשוב על זה שעד לפני 15 שנה היינו שולחים להם נייר טואלט.

la DVD

New member
שוד החברות הציבוריות אחרי פירוק ברית המועצות

חומר למחשבה
איך יוצאי חבר העמים מובילים את הכלכלה בארץ ובהרבה מדינות בעולם. לחשוב על זה שעד לפני 15 שנה היינו שולחים להם נייר טואלט.
שוד החברות הציבוריות אחרי פירוק ברית המועצות
מכרות גז נפט ופלדה נמכרו כמו קיוסקים, למי שהיו יותר קשרים בקרמלין

alik akerman

New member
גלובס פרסמו שרומן אברמוביץ' קנה חבילה בהנפקה

מידע בקשר לאפריקה בלונדון
התחיל בירידות קלות, 1.5%-, עבר מהר לעליות יפות 5% + ונסגר ב 4.84 + ! לא יודעת איך להשוות את המחזורים עדיין אבל נראה שמחזור יפה - 5,931,638 $. מחזור בנעילה 1,591,000 $ בעליה. התחיל ב - 12.85 $ ונסגר ב - 13.42 $. ביום שני אין מסחר בלונדון - חג. בסך הכל נראה יפה. מי שקנה אתמול הרוויח. אפשר לצפות ליציאה מההלם ביום ראשון, גם בכל מדד הנדל"ן. מוטי - תחליף כבר את האוטו...
למטה הלינק לכתבה, אברמוביץ יחד עם שותפים השקיעו 100 $M וקנו 1.4% מהמניות

אפריקה קנו את אחזקות מנרב בחב' היובל

למטה הלינק לכתבה, אברמוביץ יחד עם שותפים השקיעו 100 $M וקנו 1.4% מהמניות
אפריקה קנו את אחזקות מנרב בחב' היובל
מנרב מחר בשיגעון,אפריקה למרות שאני בחוץ כנראה עסקים כרגיל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה