מיומנו של מלצר...

The ofer

New member
גם אני....

עינת רק לאמר שלום רוצה אותך יובלות כבר לא מוצא אבל בכלל לא מתייאש ממשיך בפורום לגשש אלייך קצת מתגעגע ובלי עיתון פה משתגע אז מאחל לך פה יום טוב ולי שנפגש פה בקרוב

עינת.. :-)

New member
oferico...............

מזל שיש פורום...... וחוץ מזה..... בזמן האחרון אתה מה-זה עסוק.... :) ע י נ ת . .

אינטימיות קוסמית...

לאינטימיות הקוסמית שלנו יש בית....ולא סתם בית, אלא תעודת עוסק מורשה.. לבית שלנו,עם הגג הרעוע והחלונות השבורים, יש מן ייחודיות מדהימה משלו.. מאין......אינטימיות קוסמית רק שלנו.. רגעים קסומים ששייכים רק לנו, לבית הזה...שבו אנו חולקים רגעי אושר וגם כאב.... קוראים......ה מ ו ס ך !!! מישל

שרוני**

New member
נווווו

אולי כבר תפסיקווווו??? כולנו ירוקים....די כברררררררררררר אוף

שרוני יקרה...

כולנו בהתחלה היינו ירוקים.. אך עם בוא הסתיו הפכנו את עורנו לכחול עז... רוצה להצטרף למוסך? מבינה בשמנים פלגים פלטינות? לא...כי מי שרוצה להצטרף למוסך....חייב מבחן קבלה לא פשוט... ניסית פעם לשבת על הליפט ?. נסי חביבתי... חוויה מצמררת.... מישל

שרוני**...

גם אני מזמין אותך חברה יקרה. לבוא למוסך. בדרך כלל, בימי חמישי. ב- 22:30. האמת... ``בלתהבית`` קצת נעלמה לנו לאחרונה, ומזמן לא סיידו שם את הקירות. ולכן, מזמן הוא כבר סגור, המוסך הזה. אבל, אם תרצי, אולי נצליח לפתוח אותו בשבילך. ...וכשאת תשבי על הליפט, נבנה ביחד עולמות קסומים, מאלה שלא רוצים לצאת מהם. כמו שאת אוהבת... סקסופון

שאלה לסקסופון, אורית ו-super סופר

כולכם אומרים לי שהייתי שם איתכם במסעדה. אז איך זה שנשארתי כל כך רעבה? הסעודה הזו (והמלצרים, המלצרים) רק הגבירו אצלי עוד יותר את התיאבון (שבמילא הולך ומתגבר עם הזמן). ומה סקסופון, הייתי שם במלוא קומתי? אפילו ניסיתי לעמוד על קצה האצבעות, שמת לב לזה? בעצם -ניסיתי לדחוק את השביבים (שלי לפחות) שחדרו לשולחן בחזרה למקומם. לפינה השקטה שלהם, לאפלוליות הבטוחה והפרטית. אבל הם כל כך נהנו מהשמש וממשב הבריזה מהים, שלא יכולתי למנוע מהם לצאת החוצה. רק שתדעו לכם שהשביבים האלה מאד יקרים לליבי. שלכם, נטע

boaz

New member
הכל תלוי בנקודת המבט

לפעמים הורע-לי נשמע כאורלי ןלפעמים הוא לא ענה-לי נשמע כאנלי כמו שעל חצי כוס אפשר להסתכל כריקה ואו מלאה אז נטע מה שרואים מכאן זה לא מה שרואים משם אולי קורטוב של געגועים מרוקן את המצברים אבל אם קצהו של השולחן היה בבוסטון וכל שאר השולחן היה כאן הייתי מעדיף לשבת בקצה השולחן הצופה

The ofer

New member
אח של אישתי גר בבוסטון...

לא יודע מה הקשר רק כותב פה איזה מסר

את? נשארת רעבה?

בטח שנשארת רעבה... בפעם הבאה, כשמזמינים אותך לקפה, אל תוותרי מרצונך ואל תדלגי על שלבים... וחוץ מזה, כמו שסקסופון כבר אמר, האוכל התקשה להתעלות לרמתו של האירוע, אז לא ממש הפסדת. אבל תגידי - הנפש, גם היא נותרה רעבה?

אורית 36

New member
נטע שלנו

הרעב ..אויי הרעב את רוצה להגיד לי שאחרי ההמבורגר של הסופר, הקיש של מיש הבייקון של אילה וסקסופון וה``עופי הלבן`` שלי נשארת רעבה ???? נו זה בטח בגלל הים. וסבתא שלי ...היתה אומרת שליד הים תמיד קצת יותר רעבים. שלך אורית.

רעבים למה?

אוריתי....... שסבתא שלך אמרה ``רעבים ליד הים``... למה את חושבת שהיא התכוונה? מישל (גדולה אני.....מקפיצה כל היום...וכל זאת כדי להיות חברת פורום...)

חחחחחחחחח!

הנה עכשיו תגיבי לי תהיה לך עוד הודעה! חחחחחחחחחחחח את קרועה!

זה ברור

התקשרתי לסבתא של אורית לשאול אותה למה רעבים, אבל היא כבר לא זוכרת... מצד שני, נדמה לי שזה ברור למה - רעבים לבשר כמובן... דרך אגב - מישהו כבר הצליח לבטא את השם של המנה שסקסופון אכל שם? נדמה לי שזה היה משהו עם ז`, אבל אני לא בטוח... זה היה נורא דומה לשישליק, לא?

אותיות ה א` ב`

מעניין שתמיד סקסו מזמין מנות עם האות ז`.... נראה לכם שיש כאן בעיה לוגית? נפשית? קראו לזה........נו...... העיקר שאתה אכלת המבורגר.... והציפס.......אחחחחח הציפס הזה.... הוא לא מתחיל באות ז`? מישל

boaz

New member
למישל

אם היית עוצרת שניה ומביטה הפינה היית רואה שם אחד עם חיוך דבוק על פניו שקורא אותך כל מילה ומילה ואומר שזה לא פייר שאלוהים נתן הכל לבחורה אחת. מישל אם עד השעה הזאת עוד לא אמרו לך את זה אז תדעי שאני חושב שאת מדהימה יאללה הולך לרופא לשחרר ת`חיוך נתפס לי כבר כל הפרצוף

ולי תמיד אמרו..

שאם גבר מחמיא לך עד כדי כאב... סימן שהוא רוצה משהו... סבתא שלי צדקה ? צופי....מנת קוטג עם חביתה תאזן אותך... שמע לי......מבינה באוכל.. מישל

למעלה