מייקל לוהאן עדיין במאסר

מייקל לוהאן עדיין במאסר../images/Emo35.gif

אחרי הכל לינדזי מביעה רגשות בקליפ הזה שלה שרואים אותה לבושה בשמלה, עם אחותה הקטנה... למה הוא מלכתחילה נכנס לכלא

דנדנאלה

New member
אמ..

הוא היה בכלא 4 שנים על זיוף מיסמכים והונאת אנשים....משהוא כזה...=\ הוא כבר יצא ממזמן.......כן הקליפ עליו...אם אני לא טועה היו אפילו שמועות שהוא היה אלים כלפי דינה ושהוא הטריד את לינדזי מינית(סוג של) אבל לא נירא לי שזה נכון..לפחות לא הקטע של לינדזי....בכל מיקרה אף אחד ממישפחת לוהן לא מדבר איתו עכשיו וכל מה שהוא עושה זה ליכתוב במייספייס תגובות על החיים של לינדזי(שעלהים הוא קורא בעיתון) וכמה הוא שונא את סאם....

גם זה שהוא הכה את דינה זה לא נכון לדעתי

וסאם ולינדזי הן חברות אבל למה קוראים לזה "בנות זוג"
מה אם לדוגמה אני חברה של מישהי מהכיתה היא בת זוגי

דנדנאלה

New member
חחח...

כרגע הם קצת היתרחקו והן רבות הרבה...אבל זה דיי ברור שהן היו בנות זוג^^ הם היתנשקו בציבור רמזו על זה המון...חוץ מיזה סאם לסבית(למיקרה שלא ידעתXD) בקיצור הן לא סתם חברות...הן עשו כל מה שבנות זוג עושות^^

LindZiv Cohan

New member
לדעתי כן היה סוג של אלימות במשפחה,

אבל אי אפשר לדעת איזו אלימות... וכמו שדניאלה אמרה, לינדזי וסאם ביחד. בנות זוג חח :)

LindZiv Cohan

New member
../images/Emo45.gif

בנוסף, הוא היה בכלא גם על הכאת הגיס שלו בנעל. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. באמת.

LindZiv Cohan

New member
לפי מה שאומרים, יחסי אחיות טובים../images/Emo3.gif

לינדזי היא הרול מודל של אלי. אלי מתה להיות לינדזי. >< לינדזי תמיד אומרת שהיא נותנת עצות לאלי בנוגע לקריירה, לדייטים ולדברים כאלה.. הן לא גרות קרוב אחת לשניה, אבל כשהן נפגשות הן יוצאות לקרוע את העיר. או משו

אה חשבתי שהן גרות ביחד ו...

זה קצת מזכיר את בריטני ספירס עם אחותה.... יש ביניהן איזה 10 שנים אז אין תחרות אחים וכל זה

למעלה