מילוי שאלון

אופיר91

New member
מילוי שאלון

מצורף קובץ עם שאלון שהכנתי לעבודה במסגרת מד"ח-יחידה חמישית. אודה לכם אם תענו על השאלון. אנא ציינו מהו מינכם. השאלון מיועד לבני 16-18. * אני זקוק ל-20 בנים ול-20 בנות. (אני צריך עוד 18 בנים!) תודה רבה מראש!

michals17

New member
עניתי,בהצלחה : )

שאלון אני תלמיד יב' במגמת מדעי החברה בתיכון... . במסגרת לימודיי אני עורך מחקר, אודה לכם אם תסכימו לשתף עימי פעולה ולענות על שאלון זה. השאלון הוא אנונימי, תשובותיך יישארו חסויות וישמשו מחקר זה בלבד. בשאלון זה אין תשובות נכונות או לא נכונות. השאלון כולו מנוסח בזכר אך מיועד גם לנשים. אנא הקף בעיגול את מינך: זכר / נקבה סמן ב- X את התשובה הנכונה ביותר לדעתך לכל אחד מההיגדים הבאים: 1 2 3 4 הניקוד לא מסכים בכלל מסכים במידה חלקית מסכים מסכים במידה רבה ההיגד מספר היגד X אני אבחר במקצוע מאתגר שאצטרך להשקיע בו את רוב זמני. 1 X חשוב לי ללמוד מקצוע מעניין. 2 X אני לא אחליף מקצוע שנותן לי הנאה במקצוע עם שכר גבוה יותר. 3 X לימודים אקדמאיים מהווים עניין רב וחשיבות רבה בעיניי. 4 X חשוב לי יותר להקים משפחה מלטפח קריירה. 5 X משפחתי תשפיע עליי בתהליך בחירת המקצוע שבו אבחר לעסוק. 6 X חשוב לי לרצות את משפחתי מבחינת המקצוע שאותו אבחר ללמוד. 7 X אני אבחר מקצוע שיתאים לחיי המשפחה. 8 X אני מעוניין לעסוק במקצוע בעל יוקרת סטאטוס גבוהה. 9 X השיקול העיקרי שלי בבחירת מקצוע הוא פרנסה. 10 X התחום המקצועי תופס חלק משמעותי וחשוב בחיי. 11 X טיפוח קריירה מקצועית הוא הדבר החשוב ביותר בעיניי. 12

למעלה