מיקי....אני צריך עזרה...

יפתח14

New member
מיקי....אני צריך עזרה...

אני מתאמן באווירובטיקה בסימולטור כידוע לך ואני צריך עזרה בפיענוח התרגיל הבא...אני אשמח אם תפרט לי את התרגילים המוצגים. תודה

הסבר

תרגיל: (מתחיל נגד הרוח) 1. עליה באנך עם שני רבעים, חצי לופ (האפטי), ירידה באנך, התישרות עם הרוח 2. עליה באנך וחצי גלגול, התישרות נגד הרוח 3. רד ל 45 מעלות, גלגול מלה, לופ למעלה לאופקית הפוכה, SNAP, תשאר הפוך עם הרוח 4. גלגול בפניה 180 מעלות, שני גלגולים עם הפניה, מהפוך להפוך 5. דחוף PUSH לאנך להזדקרות פטיש, בירידה 3/4 גלגול ויציאה הצידה 6. עליה לאנך, 1/4 גלגול חזרה לעם הרוח, ירידה ב 45 מעלות, חצי SNAP ויציאה באופקית הפוכה 7. מהפוכה גלגול שלם, דחיפת חצי לופ למעלה, חצי גלגול צד אחד, שני רבעים לכוון השני, יציאה אופקית וישרה נגד הרוח 8. לופ עם עצירה באנך למטה "P לופ" וחצי גלגול באנך למטה 9. ביצוע לופ מרובע עם גלגול 2 נקודות למעלה 10. אימלמן עם שלושה חצאי גלגולים למעה 11 פניה 90 מעלות עם גלגול אחד החוצה 12. הזדקרות פטיש ובירידה שתי שמיניות ויציאה נגד הרוח בעתיד, בבקשה, תשאל שאלות יותר ספציפיות...

יפתח14

New member
../images/Emo13.gif תודה רבה...

פעם הבאה אשאל שאלות יותר ספציפיות. תגיד- כאשר אני הפוך, הסנאפ מתבצע באותו אופן כמו שאני ישר רק בג'י שלילי?

מסובך

בעקרון יש שני סוגי SNAP - האחד "חיצוני" או שלילי, ומסומן במשולש מלא (שחור) שלא בתרגיל שלך. ביצוע SNAP פנימי כאשר אתה הפוך דורש משיכת סטיק למעבר להזדקרות חיובית...זה אומר הרבה סטיק ובעיה רצינית לביצוע יפה. הטריק הוא לדחוק טיפה את המטוס (להגביר זוית התקפה שלילית!) לפני המשיכה... בכל מקרה כל זה לא קשור לתרגיל הנתון, אשר בו ה SNAP מתבצע מייד עם היציאה מלופ חיובי (למרות שאתה הפוך, אתה ב G חיובי עדין). ברגע היציאה, שבו אתה באופו טבעי ב G חיובי ועם מעט מהירות וכמעט הזדקות - משיכה נוספת בסטיק, רגל, החזרת הסטיק קדימה, המתנה לגלגול השלם, ואז רגל ודחיפת סטיק מספקת בכדי לעבור ל מינוס G אחד בדיוק ...ואיזון רגלים. לא ברור לי איך אפשר ללמוד לעשות את זה נכון בסימולטור שבו אין שום תחושה של G חיובי ובטח שלא שלילי ..

יפתח14

New member
שוב....תודה רבה...

וכשאני עושה אווירובטיקה אני מסתכל על מספר דברים, כל השאר לא מעניינים אותי: 1. אופק וירטואלי. 2. מד מהירות. 3. מד גובה. 4. מהירות אנכית. 5. מד G. את כל השאר אני לא צריך...

למעלה