מישהו התחיל את תוהמ"ש?

ענתי 10

New member
אני מתקוונת להתחיל היום

או ביום רביעי. אתמול ישבתי וסיכמתי את 3 שיעורים אחרונים של כלכלה ופתאום הכל נהיה לי ברור וקל!

מיקה מ

New member
התחלתי עם שאלה 2

קריטון I וקריטון II כשאת עושה את השאלה הזו אשמח אם תאותתי לי כאן באיזו הודעה, כי יש לי שאלה בעניין. תודה!

מיקה מ

New member
נכון

אבל בכל זאת היו לי כמה תהיות לגבי שאלה 2 את שאלה 1 אני הולכת לעשות עכשיו מתה כבר להפטר מהעבודות האלו.... אוף !

רואי

New member
טוב ,הגיע הזמן

אני הולך עכשיו להתחיל את העבודה בתורת המשפט מקווה לסיים עוד היום

רואי

New member
עם סמית קצת הסתבכתי...

אם יש לך כיוון זה יהיה נחמד. מה הספקת לעשות כבר בעבודה הזאת בכלל? אני קראתי את סמית,ובינתיים לא עניתי על השאלה אבל דילגתי על זה ואני עמוק בשאלה 2

מיקה מ

New member
איפה נתקעת?

סמית´ - קראתי את התקציר העברי בלבד וטרם התעמקתי ממש באנגלי... אבל עושה רושם שהוא דווקא די ברור, הוא עושה את ההקשר בין הציות למוסרו של הפרט. לגבי שאלה 2 היא לא כזו שמצריכה התעמקות יתרה... היא דווקא די קלה (ומעניינת!!) התחלתי אתמול לקרוא את החומר הנותר לקראת שאלה 3 ושם... שם דווקא התחלתי לרדוף אחרי הזנב של עצמי... *מישהו התחיל עם כלכלה?*

אלעד007

New member
עדיף לקרוא באנגלית..."למרות הקושי"

יש שם תוספות מענינות שאם את מצטטת (אפליה מתקנת
)מהם, זה די מוסיף לעבודה, ויותר חשוב להבנה.

מיקה מ

New member
בטח מוסיף

ותמיד עדיף לקרוא חומר מקור (מנסיוני האקדמי המועט שיש לי עוד מלפני תחילת תואר זה...)

רואי

New member
יש לך את התקציר של סמית במחשב?

אם יש לך את התקציר בעברית על גבי המחשב אז בבקשה תפרסמי אותו יש לי את האנגלית וזה קצת מבלבל...

אלעד007

New member
תתעמקי במאמר באנגלית ולא באנגלי....

ככה אולי תספיקי גם לעשות עבודות....

מיקה מ

New member
ה"אנגלי..." הרבה יותר מעניין

וטוב שיש לי למה לצפות, כי זה בהחלט משהו שמעודד אותי (ה 11 יום הקצרצרים האלו שמצפים לי החל מה 24 לחודש...) בינתיים אני טורחת (על משקל "מי שטורח בערב שבת..") לילה טוב

מיקה מ

New member
80% מאחורי (בתוהמ"ש)

נשאר לי עוד ללטש את שאלות 2 ו-3 על סעיפיהן ולנסח סופית את שאלה 1 כמו שצריך (את זה אעשה לאחר שאתעמק בסמית´ המקורי). עכשיו נשאר לי רק ללטש את חוקה לאחר התרגול האחרון (וממש להתעמק בעניין אברהם דורון ודבריו, מה שלא עשיתי בגרסא האחרונה של העבודה) ואז.... להתחיל עם כלכלה! (כמעט) - שהחייאנו. ניראה לי שהלילה יקרה הבלתי ייאמן ואני...אשן!!!

אלעד007

New member
בקצב הזה לא ישאר לך יותר מדי זמן ל|

סגרי ת´מחשב (ואני יודע שזה קשה) ,כנסי למיטה עם פסק דין מזרחי ולא תרצי אפילו לפתוח עין עד הבוקר (או הצהריים
)

רואי

New member
אלעד יש לך את התרגום?

ודרך אגב זה אתה עם ה-5 פיירוולים במחשב? או שאני מבלבל אותך עם מישהו אחר?

למעלה