מישהו יודע איפה אפשר לראות את פרקי ארה''ב

מישהי70

New member
מישהו יודע איפה אפשר לראות את פרקי ארה''ב

באינטרנט?
תודה מראש

Shiri from the block

Active member
אני אשלח לך מסר מאוחר יותר
אסור לפרסם על גבי הפורום.

Shiri from the block

Active member
פרקי ארה"ב של השבוע האחרון
אומגגגגגגגגג
עכשיו סיימתי לראות את פרק של יום שישי (28.6)
וטיילור הזאתתתתת אלוהים!!!!!!!!!!!!!!!!! שתמות כבר!!!!!!!!!!!!
מה היא נדחפת לכל דבר?????
להסתכל על תיק פרטי ואישי של מטופל זה בכלל חוקי???? מה נסגר איתה???
ועלק עוד טוענת "אני חייבת את זה לקייטי היא המטופלת שלי" !!! כבר פיטרו אותה מלטפל בקייטי והיא עדיין טוענת שזאת הסיבה למה היא עוזרת לה,
ולא יכלה להתאפק ולשבת בשקט ולהתעמת עם ברוק פנים מול פנים, לאאאאאאאאא היא הייתה חייבת דווקא במסיבת יומולדת של ברוק להשפיל אותה מול כולם ולספר להם שברוק הייתה בהריון מהילד של ביל???????
אלוהים שתמות כברררררררררר!!!!!!!!!!!! שיהרגו את הדמות המטופשת הזאת!! דמות מיותרת, מפגרת, מכוערת, שאין בה שום טעם בסדרה!!!! איזה גועל נפש של בנאדם!!!
אז נכון, מה שברוק עשתה זה לא יפה, אבל מה שטיילור עושה זה הרבה יותר גרוע!! היא כל הזמן טוענת שהיא טובה יותר מברוק כשהיא יורדת יותר נמוך ממנה!!!!
איכס איכס איכס נמאס לי ממנה!! אני כל כך שמחה שסוף סוף נפטרים מהדמות המיותרת הזאת ואמן שתמות בדרך לפריז במידה ולשם היא תעלם.
שתמות!!!!!!!

ובנימה אחרת

מה אתם חושבים על וואייט כשידוך להופ? חמודי כזה ונראה מעניין. מעניין אבל איך יתקעו אותו בעלילה כי הוא יהיה חייב לעבוד במשהו שקשור לפורסטר כרגיל....

כןן

היא חייבת לחכות אחרי המסיבה נגמרה והיא יכולה לספר לקייטי רק פרטיים למה מול המשפחה שלה ? היא פשוט רוצה לנקום
איזה חצופה טיילור

אהבתי את זוג של וואייט והופ

Shiri from the block

Active member
טיילור הדמות הכי מגעילה בסדרה באמת בשיא האובייקטיביות למרות שאני טים ברוק, אבל עדיין הדברים שטיילור עושה מזעזעים אותי יותר מכל הדברים שברוק עושה.
רק כי טיילור טוענת להיות בנאדם נעלה וטהור וטוב כשבעצם היא יורדת יותר מלוכלך מכולם ורק נדחפת לעלילה של כל אחד

JoIIy Roger

New member
אני ממש לא רואה את זה ככה

ברוק היא סכנה לציבור וכולם צריכים לדעת את זה.

רגע לפני היא הזמינה אוהל ע"מ לגרום לאריק להיות האבא של התינוק שלה ושל הבעל של אחותה, במקרה האריק הזה הוא הבעל של טיילור, שברוק אמרה לגביה שלא משנה לה אם היא תיפגע.

אז היא קיבלה מה שמגיע לה על האגורה

Shiri from the block

Active member
אריק יוצא עם טיילור, הוא לא נשוי לה וסבבה, לא אמרתי שברוק היא תמימה, אבל אני אומרת שטיילור גם לא כזאת טובה כמו שהיא נראית, ושאין לה שום זכות להטיף לאחרים אחרי כל הדברים שהיא עושה!!
לראות מידע רפואי של מטופל זה אישי וזה עבירה על החוק גם!! מי נתן לה את הזכות לעשות את זה?? רק כי היא כל כך אובססיבית לברוק וחייבת להרוס לה את החיים לא משנה מה!

JoIIy Roger

New member
ברור שהיא חייבת להרוס לה

אחרי שברוק פעם אחר פעם הרסה להרבה אנשים את החיים, מגיע לה אותה דייסה שהיא מבשלת לאחרים.
ד.א. קשר זוגי כ"כ מחוייב זה כמו נישואין.
טיילור בסה"כ בחורה שהתחילה לגדל מרפקים.

avivit3321

New member
סוף סוף... עוד העדפה לטיילור

אני רגילה שיש כאן גל הערצה לברוק ושנאה לטיילור.
למרות כל המאמצים לא הצלחתי למצוא בברוק משהו מעבר לנערת שוליים יפהפיה שרתמה את המיניות והיכולת המניפולטיבית שלה לצאת מהשכונה להתחבר למשפחה הרבה מעבר לרמה שלה תוך שהיא כל הזמן מזהה איפה מרוחה החמאה...

JoIIy Roger

New member
ברוק היא לא רק היונה מהעמק

היא גם חולת נפש לא קטנה מסתבר

Golddigger
Golddigger
Golddigger
Golddigger
Golddigger
Golddigger
Golddigger
Golddigger

מה שוכחת ? לא רק ברוק

גם טיילור

3 גם קייטי עושה לאחיינית שלה בריג'יט

4 גם בריג'יט עושה לחמותה

זה מפריע לי למה רק ברוק ? בבקשה

JoIIy Roger

New member
כי היא סדרתית

אצלה זה בלתי נשלט.
לכן על הסובבים אותה להישמר מפניה.

Shiri from the block

Active member
ברוק לא הרסה כלום למה תמיד מאשימים אותה בהכל???
אז רידג' לא אשם בזה שהוא בגד בטיילור עם ברוק?? הוא יוצא נקי מכל זה וכל האשמה נופלת רק על ברוק??
כל הפעמים שהוא עזב את טיילור לברוק הייתה מבחירה שלו! אף אחד לא הכריח אותו! מה לעשות שעם ברוק נהנים יותר ועם טיילור סובלים.

לא סתם כל הגברים מעדיפים את ברוק על פני טיילור, כנראה שיש לזה סיבה!

avivit3321

New member
ידוע שגברים לא אוהבים לחשוב בכלל

עם ברוק הם כמו שפנים שמתרבים בלי הכרה.
בחיים האמיתיים אי אפשר להיות שפנים - צריך גם לחשוב,
לעבוד וכיוב' לכן המאהבת תהיה אולי ברוק והאשה טיילור

Shiri from the block

Active member
גם בחיים האמיתיים גברים הם כמו שפנים בוגדים בנשים שלהן. לכי לפורום בגידות והאהבה אסורה ואז תגידי לי מה שאמרת פה.
במציאות יש גברים שיעדיפו נשים כמו ברוק ויהיו גברים שיעדיפו נשים כמו טיילור.
כל אחת מהן מייצגת משהו אחר, כמו שכל גבר מחפש משהו אחר. אבל המציאות לא מעניינת אותי, אני מדברת נטו על הסדרה. ובסדרה... למרות שטיילור היא כביכול המיושבת יותר, זה הגברים שמעדיפים את ברוק.

למעלה