מישהו יודע במקרה מה קורה עם הפייס הפרטי של אלדד?

מאוד מוזר, הוא כאילו התאדה מהפייסבוק

אנבל25

New member
אוי, באמת?

אני מציעה שאם יש כאן מישהו עם פייסבוק שישאל בדף הרשמי של אלדד מה הסיפור.

יותר מוזר שיש כל כך הרבה אוהדים ודף תמיכה ודף פייסבוק שמנהל אחיו, ולא מוזכר שם כלום, ואף אחד לא מתלונן. אני אישית שלחתי לו הודעה, אבל הוא לא ענה לי): לדעתי פייסבוק חסם לו את הדף, אין הסבר אחר.. חבל שהוא או קארין לא מיידעים את העוקבים.

lol171

New member
גם אני שלחתי להם הודעה בהקשר אחר והם לא ענו לי בדרך כלל הם

עונים וגם הם לא פרסמו שום דבר כבר כמה ימיםממש מוזר..

אנבל25

New member
בואו נקווה שזה מסיבות טובות

ושהוא לא מעדכן כלום כי הוא נורא עסוק במשהו, שנגלה עוד כמה ימים. למרות שזה עדיין לא מסביר את היעלמות דף הפייסבוק שלו......

אנבל25

New member
מוזר....

הם באמת לא עדכנו הרבה זמן, ובדרך כלל הם מעדכנים מיד כשמתפרסם משהו חדש. הם לא כתבו כלום על הפרמיירה של "פושרז".

lol171

New member
אתם חושבים שזה יהיה בסדר אם אני ישאל את קארין בקשר לזה?

לא כל כך נעים לי כי אולי זה סיבות אישיות...

l86

New member
לדעתי תנסי, אין מה להפסיד

מקסימום אם זה משהו אישי היא לא תענה לך, או שתגיד שזה אישי והיא לא יכולה להגיד.

זה לא קשור לקארין

זה אולי סיבות אישיות אבל לא קשורות לקארין... הם לא עונים לשאלה גם שהיא נשלחת בפרטי, כנראה זה משהו שקרה שלא תלוי בהם. אני לא מאמינה שסתם ככה הוא היה סוגר את החשבון בפייס. היום הפייסבוק מהווה כלי פירסום חשוב, ויש לו הרבה חברים בו. אני חושבת שפייסבוק סגר לו את החשבון עקב תלונה של אנשים קנאים וצרי עין, אולי הפירסומים האחרונים שהיו פוליטיים

l86

New member
יכול להיות, בכל מקרה שווה לנסות אצל קארין

אם בדף הרשמי לא עונים. דווקא רוב הפרסומים הפוליטיים היו בדף הרשמי, אין שום דבר שאלדד כתב בפייס הפרטי שיכול לגרום לאנשים להתלונן עליו ולפייסבוק לסגור לו את הדף....אולי הפילו לו את הדף האקרים כמו שעשו לטל לפני כמה שבועות.

lol171

New member
קארין ענתה לי שהכל בסדר איתו פשוט פרצו לו לפרופיל...

למעלה