מישהו יודע מתי (לעזאזל
) התכנית חוזרת?

trilliane

Well-known member
מנהל
איזה חמודה! ואה-הא! ידעתי, ידעתי שהאנפוף שלה לא טבעי

(היא לא מאנפפת ככה כשהיא מדברת) אם כי היא נשמעה אז קצת כמו מישהי שדווקא לא שרה מהאף (כאילו הוא קצת סתום לה).
אפשר לראות כבר אז את הכישרון והחיבה לאלתורים, כמו גם שביעות הרצון העצמית, הפוזה והמניירות...

זו באמת היא.

זה אחלה אודישן,
מעניין למה היא לא התקבלה לנבחרת הסופית של כ"נ 3 (למרבה מזלה...:))

xjoiq

New member
אם כבר פולספגן ענתה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2259&MessageId=176648677

תוכנית של העלאת גירה מעניינת את הסבתא של הגיסה של הבת דודה של האחות החורגת שאין לי.
(ואם מתחשק לי להעלות גירה למשהו, אז יש את יוטיוב ואת הVOD של הביצועים באתר התוכנית. יש לי שיניים לבד אני לא צריך שילעסו בשבילי בבלנדר).

גונית23

New member
מישהו יודע מתי (לעזאזל
) התכנית חוזרת?

זה לא יאומן ההיעלמות הזאת, לא?

trilliane

Well-known member
מנהל
היא לא אמרה שום דבר חדש בנושא שידור התכנית הבאה...
ובכל מקרה, התגובה שלה פשוט לא הייתה שם כשכתבתי את התגובה שעכשיו הגבת לה...

xjoiq

New member
בכל מקרה תוכנית הבאה זה תוכנית ה-ב-א-ה
ולא תוכנית העלאת גירה. זה לא מן המניין ולא נחשב(אפילו רשת עצמה לא סופרים את פרקי ה"לקט"/העלאת גירה).
וגם את הערת על כך לרוחמה בתוכנית הלקט האחרונה שהיתה בזמנו(כמדומני לפני כ-7 פרקים)על מיספור הפרקים שהיא סימנה.
&nbsp
מפולספגן הבנתי על התוכנית הבאה יותר מכולכם.

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון, ולכן ציינתי שבשלישי הקרוב תהיה תכנית מיוחדת
ושההופעות החיות (למיטב הבנתי וידיעתי) יהיו אחרי החגים. איש כאן לא נקב בתאריך לתכנית החיה הבאה, אז אני לא מבינה מה אתה רוצה ממני. אני שמחה שלמדת יותר מפולספגן, על הכיפאק.

xjoiq

New member
"תוכנית" "מיוחדת" זה כלום, זה אפס
ו-"אחרי החגים" זה מצמצם את אי הוודאות, עד כמה שניתן לצמצם.

trilliane

Well-known member
מנהל
בן אדם, מה אתה רוצה ממני? אני קבעתי? נתתי מידע.
כתבתי מה יהיה בשלישי הקרוב, כתבתי שאת שלב ההופעות החיות הם (כנראה) יתחילו אחרי החגים (כך כתבה גם פולספגן, "אחרי החגים"). אם זה לא מספיק ברור, החגים שנשארו הם סוכות ושמחת תורה, והשבוע שאחרי החגים מתחיל ב-19/10 (זה יום ראשון בעוד שבועיים). האם תהיה תכנית ביום הזה? אני לא יודעת, רשת לא מעדכנים אותי אישית, ולא ראיתי מישהו שנתן כאן מידע אחר. אם מצאת מידע מדויק יותר, אתה מוזמן לשתף בכיף.
&nbsp
המידע שהבאתי לא נושא חן בעיניך? אל תשלם לי...

כמו כן אתה יותר ממוזמן לדלג על כל הודעותיי העתידיות ולקרוא אך ורק את אלה של פולספגן.

xjoiq

New member
פשוט את כתבת רק ב"נראה לי" והיא הסבירה את ההגיון בשגעון
כי אם זה רק ב"נראה לי" אז אפשר גם להגיד ש:"נראה לי שהתוכנית תידחה עד לאחרי פסח או נראה לי שהעונה תבוטל"
ואם זה תלוי בסוף עונת ההופעות הפרטיות של המנטורים אז כנראה שהתוכנית תתחיל ב-19.10 או ב-21.10 או לכל המאוחר ב-26.10.

trilliane

Well-known member
מנהל
בניגוד אליך, כשאני לא יודעת בוודאות, אני לא כותבת בנחרצות
ההיגיון בשיגעון הוא שלא רוצים לשדר את התכנית במהלך סוכות, זו תקופה שאנשים נוסעים בה והרייטינג נמוך, וכשאתה רוצה לגרוף כסף בהצבעות צופים ובפרסומות זה לא מתאים.
"היא אף תיכנס לתקופת החגים - דבר נדיר בתעשיית הטלוויזיה הישראלית, שכן בתקופה זו שיעור הצפייה יורד משמעותית ובהתאם לכך גם הפרסומות."
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4557499,00.html
&nbsp
ייתכן בהחלט שבמהלך סוכות יש להם גם הופעות, אין לי מושג מה הלו"ז שלהם או של רשת. אף אחד מהם לא מעדכן אותי אישית, כאמור. אני בספק אם אתמול, יום ראשון אחרי יום כיפור, יש ביקוש להופעות וזו הסיבה שהתכנית לא שודרה...
&nbsp
אבל כך או כך, השאלה הייתה *מתי* התכנית חוזרת ולא למה היא בינתיים לא משודרת. למיטב הבנתי היא חוזרת אחרי סוכות. אין לי שום מקור מידע ודאי לכך או תאריך מדויק ולא ראיתי שמישהו ציין כאן כזה, והעובדה שיש אנשים שכותבים בביטחון גדול יותר לא אומרת שהם בהכרח יודעים יותר. אני שמחה בכל מקרה שזה תפר לך את הפינה וקיבלת את ההסבר שרצית, עכשיו אפשר לעצור את הדיון הכה מיותר הזה?

פולספגן

New member
בקישור שצרפת, כתוב את מה שכתבתי

"בתוך כך נולדה בעיה נוספת עקב דחיית התוכנית - לוח הזמנים של המנטורים. שלומי שבת, שרית חדד, מוש בן ארי ואביב גופן קובעים הופעות מראש, ותיתכן התנגשות בין השידורים החיים להופעות הזמרים."
&nbsp
אז, אם רצית לעקוץ על הנחרצות, לא עבד לך

trilliane

Well-known member
מנהל
אני יודעת, קראתי אותו, אבל זה הסבר כללי שלא קשור לחגים עצמם
אלא לאילוצי לו"ז של המנטורים (שלא פורטו) ונכונים באופן כללי בלי קשר לחג כזה או אחר.
&nbsp
לי אין לו"ז שלהם (לך יש?) אבל מהיכרות של תחום ההופעות בישראל, נדיר שיש הופעות בימי ראשון בערב... מה שאני מנסה לומר, שזו כנראה לא הסיבה לכך שלא שודרה אתמול תכנית.
למיטב הבנתי הם רוצים לתקתק את ההופעות החיות ברצף בלי הפרעות של חגים ולכן הם מעדיפים להתחיל אותן אחרי סוכות. לכן כתבתי שכנראה יתחילו אותן אחרי החגים.
&nbsp
האם יש לך מידע האם תשודר תכנית ביום ראשון 19/10?

התוכנית לא תשודר ביום ראשון הקרוב
זה חול המועד. התוכנית, ככל הנראה, תשוב אחרי החגים

trilliane

Well-known member
מנהל
זה מה שכתבנו... השאלה הייתה על יום ראשון 19/10 שאחרי סוכות

לדעתי כן
וזאת גם הסיבה שהם לא פרסמו את תאריך הגמר, למרות שהגענו לרבע הגמר כבר

xjoiq

New member
הסבר כללי אבל יכול מספיק ספציפי למקרה הנוכחי
ואם אני לא טועה נדמה לי שהיו תוכניות כוכב נולד גם בתקופת חגים.

למעלה