מישהו יכול להביא לי

מצב
הנושא נעול.

TheRedEye

New member
מישהו יכול להביא לי

מישהו יכול להביא לי
מידע+ תמונות על חברת מרכבים ליצור אוטובוסים?

אתה מוזמן להיכנס לגלריות ולארכיון

מישהו יכול להביא לי
מידע+ תמונות על חברת מרכבים ליצור אוטובוסים?
ולחפש תמונות של אוטובוסים. לדעתי כ-40% אחוז מהתמונות של האוטובוסים הן של כאלה מתוצרת מרכבים. מידע - יש כאן הסטוריונים טובים ממני, אך אפרט את מה שידוע לי: היא נקראה קודם "מגן צ'טווד" ולימים הפכה למרכבים. משכנה היה בקרית אריה וב-2000 המפעל עבר לאז"ת קיסריה. הבעלים הם יעקב שחר (הבעלים של מכבי חיפה, יבואן וולבו הונדה ויגואר, חברת הפניקס וחברת "קווים") וכן וולבו משבדיה, הבעלים הקודמים - קונצרן "כור".

TheRedEye

New member
אממ

ולחפש תמונות של אוטובוסים. לדעתי כ-40% אחוז מהתמונות של האוטובוסים הן של כאלה מתוצרת מרכבים. מידע - יש כאן הסטוריונים טובים ממני, אך אפרט את מה שידוע לי: היא נקראה קודם "מגן צ'טווד" ולימים הפכה למרכבים. משכנה היה בקרית אריה וב-2000 המפעל עבר לאז"ת קיסריה. הבעלים הם יעקב שחר (הבעלים של מכבי חיפה, יבואן וולבו הונדה ויגואר, חברת הפניקס וחברת "קווים") וכן וולבו משבדיה, הבעלים הקודמים - קונצרן "כור".
אממ
אני צריך יותר תמונות לוגו וכו' משהו יותר רישמי...

כן, אה...../images/Emo6.gif

שלהם אלק.....
כן, אה...

אפילו השוסון לא היה שלהם. מקסימום

הוא שלהם....
בלי להתווכח הוא שלהם לגמרי!
אפילו השוסון לא היה שלהם. מקסימום
המרכב של הפורד אף.8 היה קצת שלהם... אבל עזוב - עדיף שתתרכז ב-"הארגז": אלה הרבה יותר טובים ורציניים ! כל האפולו מועתק. למה הוא כל-כך מכוער ונראה מיושן בצורה זוועתית ? עגול וישן. כדאי שתחפש אחורה בארכיון את הדגם של דן של מרכבים שיוצא לרומניה (הכרטיסנית) וכך תוכל לדעת מה זה אוטובוס יפה !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה