מישהו יכול לעשות השוואות בין החטיבות הבאות?

mamalala

New member
מישהו יכול לעשות השוואות בין החטיבות הבאות?

השרון,רימון ואלון מבחינת מורים,מנהלת,לימודים וכאלה... תודה

מקפיצה את ההודעה, לתשומת לבכם/ן

ה-ק-פ-צ-ה...... המעט שאני יודעת, כולל יותר שאלות פתוחות (של אמא שבשנה הבאה תצארך לרשום ילד לחטיבה), מאשר תשובות.

שלושתן חטיבות טובות

בשרון יש מגמת ספורט טובה ואסתר רוט שחמורוב מלמדת שם. מאז המנהלת החדשה החטיבה טובה. ברימון יש מגמת ריקוד טובה ומנהל חדשה טובה. אלון הוא ה-בצפר מבחינת מצויינות, איכות, מדעים. המנהל הזמני לא ממש אהוד על הילדים וההורים. מה ההתלבטות?למה?

qrst1 האחת

New member
היום חטיבת רימון הכי מושקעת בעיר- אחרי...

הנפילה שהייתה לה עם המנהלת הקודמת שאולצה לצאת לפנסייה מוקדמת... חטיבת אלון הייתה מועדפת עד לעזיבתה של אביבה גורן, לפני שנה... את חטיבת שרון אינני מכירה... בגדול - כל החטיבות כמו כל התיכונים כמו כל בתיה"ס היסודיים ברעננה - הם בתי ספר טובים מאוד באופן יחסי... ועם מנהלת אגף החינוך הנוכחית, מיכל נגרי הירש - מצבם עלול רק להשתפר... עוד פרט קטן שאולי לא לקחת בחשבון, mamalala - זה שאת לא יכולה לבחור חטיבה כראות עיניך- אלא את משוייכת לפי אזורי רישום... ואם הבנת נכון את המסר הנ"ל... - מיותר לשקול מעבר דירה...

mamalala

New member
תודה לכולם על ההשקעה..

איזה קטע.. ראש אגף החינוך היא אמא של חבר שלי.. אבל לא קשור.... למען האמת כן אפשר לעבוד בין חטיבות. אני שובצתי לרימון וכך גם כל חבריי לשיכבה וכמה ידידים שלי החליטו שרימון זאת חטיבה לא טובה ועברו לאלון... אין שום בעיה במעבר בין חטיבות ואני בן..

qrst1 האחת

New member
איזה בר מזל אתה...?! ובגילך? ער עד מאוחר...?!

ועוד - גולש באתר פורום קהילות...?! במקום באתרים אחרים...?! חנה, כעת אין ספק שהאתר שלך שייך גם לצעירים...!!! מגיל 8 עד 108... יומקסים

למעלה