מישהו מוכן להסביר לי..

גיל מ

New member
מישהו מוכן להסביר לי..

מה זה האלבום שיצא בשנת 88, GEMS, אם אני לא טועה יש שם שירים ישנים ועם שירים חדשים זה אוסף נקרא או שזה אלבום העומד בפני עצמו

SaintJohn

New member
זה אוסף

אמנם אין בו את השירים ה"סטנדרטיים" שהיית מצפה לראות באוסף, וזה כנראה מפני שאותם אפשר למצוא באוסף האדום שיצא בשנת 1980. אבל זה מה שיפה בו. רוב השירים שם הם מהאהובים עלי ביותר.

AeroTom

New member
זה אוסף מעולה.

עם השירים שבדרך כלל לא שמים באוספים. ויש שם גם את-Chip away the stone שלא שוחרר לפני זה...

Aeroguy

New member
Chip Away

שוחרר ב-78 גסינגל ובגרסת הופעה בלייב בוטלג, אבל זו הייתה הפעם הראשונה שהוא יצא באלבום.

AeroTom

New member
זה מה שהתכוונתי להגיד../images/Emo45.gif

ואם ב-Gems היה גם את Sick as a dog אז הוא ממש היה אוסף עוד יותר מושלם! (זה השיר האהוב עלי מ-Rocks...)

Aeroguy

New member
Get Your Wings

האלבום השני, למרות שהם ניגנו את זה אפילו בהופעה הראשונה שלהם ב- 6.11.70

גיל מ

New member
תודה על הפירוט :)

יש לי את האלבום השני פשוט בפעם האחרונה ששמעתי אותו היה לפני יותר משנה אז שכחתי ועכשיו שהזכרת לי הלכתי בדקתי ומצאתי! מהאלבום השני אני הכי אוהב את השיר same old song and dance פשוט שיר אדיר!!!!

AeroTom

New member
לא יפה...

שלא לשמוע אותו יותר משנה
אלבום נהדר כמובן כמו כל הראשונים. ארבעת הגדולים שלי מ-Get your wings הם: Train Seasons of wither S.O.S. Lord of the thighs כמובן...

StarDustGirl

New member
יש לי שאלה...

אני היחידה שממש מתחרמנת מגיטריסטית? (שאלה רטורית- כי אני די בטוחה שאני לא) בין אם קלאסית או חשמלית- גיטרה, זה פשוט כלי סקסי בטרוף!
אני לגמרי התאהבתי בג'ימי הנדריקס בגלל זה! וכמובן גם בג'ו- אבל זה ברור. (לא?!) וגם בסלאש...וגם באדי ואן הלן... ועוד משהו- זו רק אני, או של'ליד-גיטריסיתס' בקושי מתייחסים?
מסכנים. גם הבאסיסיטים די נדפקו- כי גיטרה באס זה טיפה מעפן
(אני אומרת שאיזו חברה פשוט שכחה שלגיטרה יש שישה מייתרים, ואז זה הפך לטרנד מאוד פופלארי)

StarDustGirl

New member
../images/Emo2.gif ברור...אין פה יותר שולט

כלומר...בדוגרי..תחשבו על זה. אלוויס פרסלי-מת, ג'ון לנון- מת, דיויד בואי- חיי תודה לאל אבל הקול שלו השתנה נורא(
), מיק ג'אגר- המ...אין לו קול כזה יוצא דופן, אקסל רוז- ילד קטן..אבל כשהוא יתבגר הוא יהיה אחלה תחליף. אפילו קורט קוביין מת- ולו היה קול פשוט סקסי בטרוף. גם ג'ים מוריסון מת ולו היה פשוט גוף סקסי בטרוף. אבל לא חשוב- העניין הוא- שלסטיבן טיילר יש את הקול הכי שולט בייקום! הוא גם מיוחד בטרוף וגם איכותי בטרוף וגם מגניב בטרוף! awesome

balck snow

New member
תאמת דיברתי אל הפה באופן של שפתיים

אבל צודקת...חבל אל קורט הוא היה מדהים ומיוחד במינו בקטע של מוזיקה.

בינג

New member
אסור לזלז בבאס!

ניסית פעם לשמוע שיר ולהמניך את הסאב\באס עד הסוף? זה נשמע גרוע ביותר! כך שאפשר להגיד שה'באסיסטים' הם המהות של הלהקה!!

StarDustGirl

New member
../images/Emo11.gif

ניסית לשמוע שיר ולהנמיך את התופים עד הסוף? זה נשמע גרוע ביותר! כך אפשר להגיד שהתופיסטים (כן- תופסיטים^_^) הם מהות הלהקה! ניסת לשמוע שיר ולהמיך את הגיטרה והליד-גיטר עד הסוף? זה נשמע גרוע ביותר.. וידה ידה ידה.. הדבר היחיד שאפשר להנמיך עד הסוף זה את הקול של הסולן, ועדין תשאר מנגינה טובה. זה יהיה הרבה פחות טוב...אבל אפשרי- לד זפלין ופינק פלויד מחבבים את הרעיון מסתבר

למעלה