מישהו מושקע בקרן אילנות אמריקה ?

מצב
הנושא נעול.

toot121

New member

מישהו מושקע בקרן אילנות אמריקה הלטינית ? מישהו יודע מה פשר הירידות החזקות כ"כ של הקרן. כבר כמה ימים טובים היא מדורגת אחרונה בחו"ל מנייתי. יש למישהו רעיון לגבי הצפי לעתיד בתחום? הכסף מתחיל להיגמר מול העיניים...

orelsror

New member
דעתי

מישהו מושקע בקרן אילנות אמריקה הלטינית ? מישהו יודע מה פשר הירידות החזקות כ"כ של הקרן. כבר כמה ימים טובים היא מדורגת אחרונה בחו"ל מנייתי. יש למישהו רעיון לגבי הצפי לעתיד בתחום? הכסף מתחיל להיגמר מול העיניים...
דעתי
ובכן אמריקה הלטינית זה בהחלט לקיחת סיכון. כמו שבשנה היא עושה 70% (שזה יפה ורק בגל ש 97% מושקעים במניות שכמו שבטח ידוע לך שזה לא דבר סולידי.) ככה היא יכולה לרדת. לכן אתה חייב לשים לעצמך סטופלוס!!!

toot121

New member
ומה קורה בשוק הלטיני?

דעתי
ובכן אמריקה הלטינית זה בהחלט לקיחת סיכון. כמו שבשנה היא עושה 70% (שזה יפה ורק בגל ש 97% מושקעים במניות שכמו שבטח ידוע לך שזה לא דבר סולידי.) ככה היא יכולה לרדת. לכן אתה חייב לשים לעצמך סטופלוס!!!
ומה קורה בשוק הלטיני?
יש מידע כלשהו?

yair24

Member
תראה, אין לי מידע

ומה קורה בשוק הלטיני?
יש מידע כלשהו?
תראה, אין לי מידע
אבל אם תעשה חיפוש מתקדם על "אילנות" בשדה "נושא" אתה תראה שמישהו כתב שם מידע על איזה מניות הקרן הזאת משקיעה. בכל מקרה צריך להבין וכבר כתבתי את זה פה לפני כמה ימים, הקרן הזאת עלתה בשנה 70% אבל היא גם יכולה לרדת. והשבוע היא ירדה 7% אם תסתכל בטווח של חודש אחורה תראה שהיא גם כן ירדה ולא עלתה, זאת אומרת שמי שהשקיע בה לפני חודש גם כן מופסד כרגע. לקרן הזאת יש תנודתיות בגלל שהיא משקיעה במניות. ובכל מקרה כדאי להשקיע בה רק סכום שיש לך אורך נשימה לגביו. מה הכוונה אורך נשימה? הכוונה סכום שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד לאורך תקופה שתיתן לקרן אפשרות לעלות. אם תסתכל על הגרף שלה לאורך זמן אתה תראה שיש מגמת עליה ונראה כאילו עכשיו היא הולכת לעלות חזרה, אבל זה באמת לא בטוח, ובהחלט יש מצב שהיא תמשיך לרדת, בטח שלא הייתי שם על זה את כל הכסף שלי, אלא שוב פעם רק סכום שאני יכול להרשות לעצמי להפסיד את כולו או 50% ממנו... יאיר

yair24

Member
לדעתי סטופלוס הוא לא פתרון טוב

דעתי
אתה יוצא מנקודת הנחה שאם אתה עובד עם סטופלוס אז בכל מקרה שיש לך מניה או קרן שנופלת אתה יוצא ממנה ועובר למניה אחרת שהמגמה שלה היא עליה נכון? כביכול זה נראה שיטה שאי אפשר להפסיד בה, אבל תאמין לי לאורך זמן השיטה הזאת לא תעבוד. אני חושב שאם אתה מאמין בכיוון של אמריקה הלטינית אתה צריך בכל מקרה לשים אחוז מסוים מהתיק שלך תלוי כמה כסף אתה מוכן להרשות לעצמך להפסיד, ולשכוח ממנה לכמה חודשים. לדעתי זאת שיטה שתעבוד לאורך זמן יותר טוב מהשיטה של סטופלוס, מה גם שסטופלוס לא תמיד עובד, לפעמים קורה שמניה מסוימת או קרן צונחות במכה אחת באחוז גבוה, ואתה לא מספיק להפעיל את הסטופלוס, בשנתיים שלוש האחרונות הבורסה רק עולה ולכן אף אחד לא הרגיש את זה וכולם התרגלו לעליות גדולות ולרווחים. יאיר

indi2

New member
הסבר stop loss

אתה יוצא מנקודת הנחה שאם אתה עובד עם סטופלוס אז בכל מקרה שיש לך מניה או קרן שנופלת אתה יוצא ממנה ועובר למניה אחרת שהמגמה שלה היא עליה נכון? כביכול זה נראה שיטה שאי אפשר להפסיד בה, אבל תאמין לי לאורך זמן השיטה הזאת לא תעבוד. אני חושב שאם אתה מאמין בכיוון של אמריקה הלטינית אתה צריך בכל מקרה לשים אחוז מסוים מהתיק שלך תלוי כמה כסף אתה מוכן להרשות לעצמך להפסיד, ולשכוח ממנה לכמה חודשים. לדעתי זאת שיטה שתעבוד לאורך זמן יותר טוב מהשיטה של סטופלוס, מה גם שסטופלוס לא תמיד עובד, לפעמים קורה שמניה מסוימת או קרן צונחות במכה אחת באחוז גבוה, ואתה לא מספיק להפעיל את הסטופלוס, בשנתיים שלוש האחרונות הבורסה רק עולה ולכן אף אחד לא הרגיש את זה וכולם התרגלו לעליות גדולות ולרווחים. יאיר
הסבר stop loss
אתה יכול להסביר לי איך מחשבים אותו

toot121

New member
מישהו יודע מה קורה בשוק הלטיני?

מישהו יודע מה קורה בשוק הלטיני?

p486

New member
Latin America

Latin America
Brazilian real is going down. Maybe this is reason of losses

Gforce3D

New member
לדעתי מדובר בתיקון בלבד

לדעתי מדובר בתיקון בלבד
שים לב שהמגמה הכללית של הקרן היא בעלייה (על בסיס הבורסות שם), מדובר כרגע בתיקון בלבד עד לרמת ההתנגדות הקרובה (שזה כבר אוטוטו). אם רמה זאת תיפרץ אז אולי עדיף לצאת באמת. אני הייתי מחכה. (אני מחכה).

nestorcito

New member
אילנות לטינית

אילנות לטינית
הירידות בקרן זמניות,בהמשך נראה זינוקים.הרי הקרן זינקה מעל 50% מתחילת השנה.כרגע יש מצב זמני של ירידות,אבל זאת קרן מצויינת.בהצלחה!

toot121

New member
יכול להיות שזה קשור להלבנה?

אילנות לטינית
הירידות בקרן זמניות,בהמשך נראה זינוקים.הרי הקרן זינקה מעל 50% מתחילת השנה.כרגע יש מצב זמני של ירידות,אבל זאת קרן מצויינת.בהצלחה!
יכול להיות שזה קשור להלבנה?
יש מצב שהירידות קשורות להלבנת הכספים בסניף ניו-יורק שמקורם היה בברזיל?

toot121

New member
אולי זה קשור להלבנה?

אולי זה קשור להלבנה?
אולי הירידות קשורות להלבנת הכספים הברזילאיים בסניף ניו-יורק של דיסקונט? יכול להיות?

זאלאמה

New member
לא נראה לי...

אולי זה קשור להלבנה?
אולי הירידות קשורות להלבנת הכספים הברזילאיים בסניף ניו-יורק של דיסקונט? יכול להיות?
לא נראה לי...
אני הייתי מושקע בקרן, מכרתי לפני איזה שבועיים נראה לי. לא נראה לי שהקרן תרד בגלל שהלבינו כספים בסניף ניו יורק של דיסקונט. לא עקבתי כל כך בזמן האחרון אבל כנראה שיש ירידות בשווקים של דרום אמריקה ובגלל זה הקרן יורדת. תסתכל בהחזקות גדולות באתר של אילנות. לפי מה שאתה כותב הקרן עכשיו כבר איזה שבוע רצוף יורדת...הקרן הזאת מאוד תנודתית ואם תסתכל על הגרף שלה בשנה האחרונה תראה שהיו שתי ירידות עצבניות (מרץ ואוקטובר אני חושב) ואחריהן הקרן שוב עלתה, אז יכול להיות שזאת עוד ירידה כזאת או שאולי באמת נגמר הסוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה