מישהו מכיר את הנושא של: "מים חיים"?

WhiteBear

New member
מישהו מכיר את הנושא של: "מים חיים"?

שלום אנשים. ניתקלתי באינטרנט באתר שמדבר על טכניקת טיהור מים שניקראת "מים חיים". אני מבין שהם גם משווקים, אז אני מקדים: אני לא משווק ולא מנסה למכור, אני רק מברר אם מישהו פה עשה מחקר על הנושא או שיש לו ניסיון אישי להציע. הקישור שקראתי הוא הבא: http://www.derech.net/living_water.htm תודה מראש, טל.

zappon

New member
טל מה שלומך לא הכרתי אותך שאתה לא

כחול
לא הבנתי במה מדובר ? אישית אני לא הייתי קונה ואין דבר כזה מים חיים או לפחות לא שמעתי על זה ולא רק אני,יש לך עוד פרטים חוץ מהאתר הזה? רשום שהם משתמשים באנרגיה החיים במים האלו,אולי פשוט מכניסים לשם צ`י...
בכל אופן אני נמנע מלהשמיץ ואם יש לך שאלה ספציפית מה מים יכולים לעשות או לא אז אני מאמין שינתן לך פה המענה. נתראה במפגש הבא ביי

WhiteBear

New member
שלום ../images/Emo13.gif.. אני אסביר את הקטע.

הנושא של מים נקיים מעניין אותי. ואחרי מעט חיפושים גיליתי שאולי פשוט עדיף לשתות מי ברז וזהו (או מים מבקבוק כשההורים קונים). ואז ניתקלתי במאמר המצורף בקישור שהבאתי. בדיקה פשוטה בגוגל על שם השיטה (כולל מדור הקישורים באתר המצורף), מביא הרבה מאד מידע. לפני שאני אתחיל לשבת ולקרוא את כל מה שכתוב שם, הסיבה שאני בכלל מתייחס למה שנאמר הוא בגלל שאני מכיר את בעל האתר. בעל האתר הוא אחד המדריכים אצלנו. כמו שאתה יודע, אפשר להכיר אדם לא רע כשעובדים איתו, והוא אדם שזכה אצלי להמון הערכה. עוד לא יצא לי לפגוש אותו השבוע, אז כשזה יקרה אני אשאל אותו אישית על הנושא. על פניו, זה נישמע מוזר. באופן יותר נקודתי, האדם שמביא את הנושא הוא אדם שמעורר אצלי הרבה כבוד. מסקנה: לשאול אנשים בפורומי מדע, לברר אם הם שמעו על הנושא. בקיצור, בהצלחה לכולנו... (וניתראה במפגש הבא
), טל.

בלי להשמיץ,

לא ראיתי שם שום תיאור של "טכנולוגיה" לטיהור. הם טוענים שם מה הם לא עושים. לא מה הם כן עושים. וגישה כזו לא אמינה עליי במיוחד. חיטוט נוסף באתר מגיעה אל השיווק הרב שכבתי שגם אליו אין לי יותר מידי כבוד. אז תרשה לי להביע את הספקנות שלי, כל עוד לא איווכח שאני טועה...

למעלה