מישהו ניסה את הטכניקה של הסוד וקיבל תוצאות

HotestAngel

New member
מישהו ניסה את הטכניקה של הסוד וקיבל תוצאות

הייי כולםם =) מישהו ניסה באמת את מה שמוצג בסרט.. חשב על דברים וקיבל משו שהוא יכול לספר עליו?

מרי לי

New member
בערך חודש אחרי שראיתי את הסרט

והתחלתי ליישם, ראיתי את עצמי בתוך אולפן הקלטות עבר כחודש ואז אמרו לי פתאום שמבקשים באולפן אחד, טכנאית סאונד, נכנסתי לפאניקה כי הרגשתי שאני עדיין לא יודעת הכלולא ממש מוכנה לעבוד, ובטח שלא כ"כ מהר, אבל ידעתי שאני אמורה להיות שם. הגעתי אל האולפן, וביום הזה הכרתי זוג אנשים - בעל ואשה, שגם הם ראו את הסרטים וקראו ולמדו מהחיים שלהם ומיישמים את הכל ממש ברגע זה. הם בדיוק חיכו לאוחרים שהתעכבו ביום ויצא לגמרי במקרה שהם באים ביום שאני אמורה לבוא אליהם. הסתבר שהאורח שלהם הוא מדען שעובד על פיתוח פרוייקט חדש של הוצאת אנרגיה ממים. לכן כל מה שידעתי על ניסוי המים מאוד עשה עליו רושם וכך כולנו היינו בשוק שנפגשנו, ושהכל קרה דווקא כך שכולנו נבוא באותו היום. בנוסף לכך, אותו אדם, שנמצא בכל העניין הזה הרבה לפניי, סיפר לי על העניין שכמה אנשים בבת אחת, בלי להכיר או לדעת על קיומו אחד של השני, כרגע מפתחים פרוייקטים שמשלימים אחד את השני, ורק לאחרונה (אחרי 12 שנה ) הם היגיעו לתוצאות וגילו על קיומם של האחרים. הוא גם סיפר שהיית לו חברה גדולה ומצליחה, עד שהוא קיבל את החזון הזה ועזב הכל כדי לפתח את הפרוייקט שלו. בזמן שישבתי אצלהם אז, הרגשתי כאילו אני ממש אמורה להיות שם והזמן פשוט נעצר לי.

lightflake

New member
גם לי קרו דברים מדהימים

לפעמים הזמנתי דברים שאחרי שהגיעו אני צריך להתחיל לחשוב אם אני באמת רוצה/מוכן להם... אבל הדרכים שבהם זה עובד הם מדהימות כל פעם מחדש! זה כמעט כמו לחיות בתוך משחק מחשב...

מרי לי

New member
אני לא הייתי מוכנה עדיין לעבודה הזאת

אני יודעת את זה היום בוודאות אבל אם לא הייתי מעיזה ללכת כי ידעתי את זה גם קודם בחיים לא הייתי רואה ושומעת את כל זה ולא הייתי יכולה לספר את כל זה היום. כך שיש סיבה להכל, גם למה שאנחנו עוד לא מוכנים אליו

בטח שכן../images/Emo70.gif

אני התחלתי, כמו שאומרים "בקטנה" - בקטע של מציאת חניה
ועשיתי בדיוק כמו שמוסבר בסרט: כל הדרך לככר (מקום בו בדר"כ חונים כפול ואפילו משולש
) דמיינתי איך בדיוק כשאני מגיעה - מישהו יוצא ואני נכנסת במקומו וגם כמה אני שמחה כשזה קורה ואיזה כיף וכו'.... מה שקרה כעבור כרבע שעה זה שברגע שהגעתי לככר - 2 מכוניות פינו את מקומן בזו אחר זו....
שמחה וטובת לבב מההצלחה הזו עברתי לדברים "רציניים" יותר, והתחלתי "לעבוד" על יצירת קשר שלי עם ציבור גדול של אנשים (אני מרצה בנושא חלומות ופתרונם וחשוב לי להעביר את הגישה שלי לחלומות לכמה שיותר אנשים). כעבור כחודש וחצי קיבלתי הזמנה להופיע בטלויזיה תוכנית "המקצוענים" (שירה פליקס)
ברור לי שהעניין עובד
לפעמים זה לוקח זמן, ולפעמים לא מקבלים את מה שמזמינים - מסיבות שונות. אבל ברמת העקרון - זה פשוט וזה עובד

בהחלט

עוד לפני שראיתי את הסוד, נחשפתי לחברה שעובדת בשיטת שיווק רשתי (MLM), וקניתי את הרעיון של הכנסה פסיבית. הרעיון עלה לי 330 דולאר בערך. מהחברה שלה שילמתי את הכסף לא ראיתי שקל. הלכתי באותה תקופה לטיפול בשיטת ה-NLP שעובדת ישירות עם התת מודע. ביקשתי שם הכנסה פסיבית, זוגיות ועוד. הטיפול היה כמה מפגשים ספורים. כעבור חודשיים שלושה התחלתי לקבל הכנסה פסיבית בגלל אובדן כושר עבודה. אמנם לא הדרך הכי מומלצת לקבל הכנסה פסיבית, אבל הסוד עובד ובגדול. אחרי שראיתי את הסוד עדיין לא היתה לי זוגיות. ביקשתי מאחותי שמציירת שתצייר לי ציור של זוגיות, ודיברתי עם ידידה שלי שמכירה פסלת שתפסל לי פסל של זוגיות. באותו זמן עברתי דירה וכשסידרתי את הדברים בחדר שלי מצאתי שני פסלונים קטנים של גמד וגמדה שקניתי כמזכרת כשהייתי בשוודיה לפני יותר מ-8 שנים. בשמחה ובששון שמתי אותה על המדף בחדר החדש שלי. התחלתי להגיד לעצמי גם בלב וגם בקול - "אני אוהבת אותך". לאחר כמה שבועות שמעתי את המלים האלה ממי שמזה שלושה חודשים היא בת זוגתי. בחדר שלי אצל ההורים יש כבר פסל של זוגיות וגם ציור. את זה למדתי מהסרט הסוד. זה עובד, אבל זה דורש גם עבודה עצמית. הייתי בטיפול של עוצמת הרכות במשך כמה חודשים וגיליתי על עצמי דברים מעניינים. הרבה פעמים אנחנו רוצים משהו, אבל באותה מידה גם לא רוצים אותו, או לא רוצים את ההשלכות שלו, או רוצים אותו רק בתנאים מאוד מסויימים. בזה שחיפשתי באופן אקטיבי ציור של זוגיות ופסל של זוגיות אמרתי בקול ברור לעצמי ולעולם - אני רוצה זוגיות!!! וקיבלתי. זה עובד. זה דורש עבודה והשקעה אבל זה עובד. אלה הדברים הכי גדולים והכי ברורים שאני יכול לחלוק, יש עוד דברים קטנים כמו שקרו לי היום שכתבתי בהודעה אחרת. תודה

MAGIC39

New member
דרור דרור, אתה כותב מאד יפה.....

אהבתי מאד את אשר כתבת, למעשה זה הסך הכל של כל החומר ואם כולנו נהיה תלמידים טובים אז נוכל להגיע להישגים, אני צריכה לקחת ממך דוגמא ולעשות מאמץ ליישם את הידע המדהים הזה, למעשה זהו ידע פשוט שרק דורש מאמץ קטן מאתנו וליישם אותו, ואני יודעת היטב על עצמי, שכאשר אני מחוברת היטב לידע הזה ומאמינה בדרך שלי שתצליח ביחס למטרות שאני מציבה לעצמי אז חד משמעית זה עובד, כל השאלה הנשאלת או הבעיה מתחילה במקום שבו ישנה נפילת מוטיבציה, ושמשהו מושך אותך כלפי מטה ופתאום ישנה תקופה שאתה לא מאמין בדברים והם לא קורים כפי שהיית רוצה שיקרו ומעיין מערבולת כזאת של אי סיפוק ואי הצלחה......... ואם באמת היו בנו הכוחות התמידיים האלו לפעול ולעשות למען המטרה והשגתה באמונה שלמה שזה יצליח, אז אני חושבת שהינו מגיעים רחוק מאד ומהר יותר....... לא חושב כך???

תודה ../images/Emo13.gif

יש האומרים שכל עכבה לטובה. כל נפילת מתח כזו היא מקום שממנו אפשר ללמוד ולגדול בצורה מאוד משמעותית. השאלות שעולות לי כשאני קורא את מה שכתבת הן - מהי המטרה אותה את רוצה להשיג, ולמה את ממהרת להשיג אותה? אני מאמין שיש סדר בעולם, והדברים קורים איך שהם צריכים לקרות. זה לא פוטר אותנו לרגע מהאחריות שלנו לעשות הכי טוב שאנחנו יודעים, לדבוק במטרה ובדרכים להשגתה ולהאמין. יש פסוק בפרקי אבות שאני מאוד אוהב - "לא עלייך המלאכה לגמור ואין אתה בן חורין להיבטל ממנה". כל עוד נעשה באמת הכי טוב שאנחנו יכולים ונאמין שזה מספיק, שאנחנו נעשה את שלנו והיקום יעשה את שלו, אני אופטימי. אפשר גם לחשוב מה אנחנו מרוויחים מנפילות המתח האלה. אולי פשוט התעייפנו ואנחנו רוצים קצת מנוחה? אולי אנחנו משקיעים יותר מדי מאמץ בנסיון להשיג את הדברים בהם אנו חפצים? אולי אנחנו לא באמת מאמינים בשיטה הזו בכלל. אולי ההצלחה מפחידה אותנו. אולי זה פשוט הרגל שרכשנו שקשה לנו להיפטר ממנו. וכו' וכו'. ההשקפה שלי אומרת שאנחנו פה בשביל לעשות עבודה מסויימת. עבודה פנימית. מה שקורה בחוץ זו השתקפות של מה שקורה בפנים, כך שגם "כשלון" זמני הוא רק עוד צעד בדרך להצלחה.

MAGIC39

New member
../images/Emo45.gif הרעיון הוא....

שאם אתה כאן או אחרים כמוך והם מצליחים לעורר חומר למחשבה ומביאים את העיניין לתודעה גבוהה זה עושה את כל העבודה, כי את החומר אנו יודעים כמו כולם בעלפה, החוכמה ליישם וכדי ליישם צריך לעורר ולגרות את העיניין ואני אוהבת את הדרך בה אתה עושה זאת.... תודה !!! ק לסדר את הראש, וגם לתת חומר למחשבה, לסגור את הערב פה בפורום ומיד אח"כ ללכת לישון, זה שונה מאד מללכת לישון בלי לנתק עצמך מהיום שהיה, וכנתון אני יכולה להעיד שהשינה הרבה יותר בריאה ורצופה וטובה עבורי מאז אני סוגרת את הערב פה, כי אני מחפשת ומוצאת את החומרים הטובים עבורי, אלו שיפעילו את תת ההכרה שלי כשאני ישנה ואוליי גם יעזרו לי מחר בחיים הרגילים, זו כימיה של המוח , לא??

gils33

New member
אני אשתף קצת

אני השתמשתי בסוד עוד הרבה לפני שידעתי על קיום הסרט, בתת המודע כמובן. אני שנים משתמש בעניין של אני רוצה לדבר עם אדם מסויים שלא ראיתי שנים,אני חושב עליו כל הזמן ופתאום אאוט אוף דה בלו,אותו אחת/ד מתקשר אליי או שמישהו שמקורב לשנינו פוגש אותי ודרכו אני מגיע לאותו אדם. על חניות אין מה לדבר בכלל - אין מצב שאני מגיע לכל מקום בארץ ואין לי חנייה. לא נעים לאמר אבל אפילו תאונת דרכים שעברתי זימנתי לעצמי בלי לחשוב רק בתת המודע,עשר דקות לפני התאונה,בזמן שאני נוהג תיארתי לי תאונה ברמזור שבה פוגעים בי מאחור וזה מה שקרה. אמשיך לשתף אתכם החוויותיי בהמשך

מזכיר לי

רציתי ליצור קשר עם האקסית שלי, אבל לא היה לי את הטלפון שלה. ניסיתי לחפש דרך מכרים משותפים ודרך האינטרנט דרך ליצור איתה קשר אבל ללא הועיל. כעבור בערך חודשיים אני מקבל ממנה שיחה.

בהחלט

אוטו חדש גן לילדה (בהתחלה לא קיבלנו אותו וידעתי שלא אקבל {זה עוד לפני שראיתי את הסוד} ואז אחרי שראיתי את הסרט ביקשתי העברה ובהחלט קיבלתי את מה שרציתי. העסק מתרחב עניינים יומיומיים שמתקתקים

HotestAngel

New member
וואו אני בשוקק

אני רואה שהדבר הזה עושה דברים מטורפיםםם.. ניסיתי ביומיים האלה ליישם רק את העניין של מחשבות חיוביות ופתאום התחלתי לאהוב את המשרד שלי שדיי לא סבלתי כל החודש האחרון.. נראה לי אני הולכת להיות קבועה בפורום הזה =))) חח תודה רבה לכל מי שהגיב.. זה ממש מענייןן... אני אשמח אם תמשיכוו!

noynav

New member
כמובן

גם אם זה דברים קטנים. לפני שבוע ככה חשבתי שאני ממש רוצה כל מיני צמידים שעשויים מחוטים כאלה, ואפשר להשיג את הצמידים האלה רק באילת, וחברים שלי היו באילת ושכחו לקנות לי, ואמרתי לעצמי 'לא נורא, יהיו לי עוד כאלה' והתגברתי על זה. ואתמול ההורים שלי חזרו מהמקום ששניהם לומדים בו קבלה, עם שקית ענקית של צמידים, ארנקים וכל מיני כאלה שעשויים מחוטים, פשוט הייתי בשוק, הם אמרו שהמורה שלהם חילק חינם לכל מי שרוצה כי אין להם מה לעשות עם זה יותר, ועכשיו היד שלי מלאה חוטים D:

noynav

New member
חחח כן:)

פשוט התהלכתי לי בבית וסיננתי 'הסוד עובד' לכל עבר.

lightflake

New member
זה עד כדי כך מדהים שמבלי לפרט יותר מדי...

בוא נגיד שהדבר שאני במילא אוהב לעשות, שאני ממילא יושב בבית ועושה אותו בכל מקרה להנאתי, אז מישהו פתאום התקשר אלי וביקש ממני לעשות את הדבר הזה תמורת תשלום!!! (חח.. זה נשמע כאילו מדובר על משהו מיני אבל ממש לא!) ואני רק דמיינתי שיש לי כסף בלי להתאמץ. חחח... אז זה כנראה עובד

lightflake

New member
הבעיה היא שמרוב שדברים כ"כ מדהימים קורים

אנחנו באינסטינקטיביות דוחים אותם כי אנחנו לא מסוגלים להאמין או מפחדים מזה יותר מדי... כי זה קצת מלחיץ להיות מליונרים.. מה נעשה עם כל הכסף??

למעלה