מישהו ניסה את הטכניקה של הסוד וקיבל תוצאות

CrazySheep111

New member
אני תמיד יכולה למצוא מה לעשות

אם יש לך בעיה של יותר, אתה מוזמן

CrazySheep111

New member
אכן אכן!!!

קרו וקרו... מהסוד האמת שחשבתי על דברים קטנים, אבל לרוב אני מקבלת את מה שאני חושבת עליו. כשאני מאוד שלמה עם עצמי ובטוחה במה שאני רוצה, וחושבת על זה הרבה- אני מקבלת את זה. מהדברים הקטנים- אנשים שרציתי לשמוע מהם שירים שרציתי לשמוע בדרך לעבודה בגדים מסוימים (כמו טיץ! חח היום קיבלתי יאי) משהו שרציתי לדעת עליו ונתקלתי במקרה וקצת יותר גדול שאני זוכרת: רציתי מאוד שחבר שלי ייצא באיזו שבת, וכל הזמן אמרתי לו לא לדאוג והוא יצא, ואז הוא אמר לי שאין סיכוי ומשאירים אותו שבת, אח"כ מתקשר אומר שהוא בסוף יוצא, ובסוף הוציאו אותו מיום רביעי(
) אחרי טיול ג'יפים שהוא עשה בתור מלווה
רהיטים שרציתי לחדר שלי (הגיעו משכנה, תוך יומיים...) שיפוץ של הבית (אימא שלי ואני חשבנו יחד) טלויזיה (אימא שלי ואני חשבנו יחד- אבא שמע על הרעיון התלהב ויש לנו טלויזיה חדשה
) טויטה קורולה (שהייתי בלימודים עברתי תמיד ליד אוטו מסויים ותמיד אמרתי שהוא יפה ואני רוצה את זה, בסוף למדתי על אותו סוג רכב שיעורי נהיגה, ובסוף גם אבא קנה טויטה בלי לדעת שרציתי
) חופשה עם חבר שלי (שניסיתי דווקא לנסות חלום צלול חשבתי לעצמי- טוב אם לא יוצא לי לצאת עם הקרבי שלי לחופשה,אני אדמיןי בחלומות, התחלתי לחשוב על זה יותר, ודמינתי אותנו יחד, וזה גרם לי לחייך המון ולחכות לזה, ולא מזמן הוא היה ברגילה ויצאנו לסופ"ש-אחד המדהימיםםםםםםם שהיו לי!!!!!!) ודבר אחד לא נחמד- יום אחד שאבא שלי נהג איתי הוא כל שניה הזהיר אותי מתאונה, והעיר לי כל שניה,ואי זה היה כל כךךךךך מרגיז... ויום למחרת נכנסתי במישהו
ועל ממש שטויות, זה היה תאונה מפגרת, ולאדעת איך עשיתי את זה בכלל!!! -אבל אל תדאגו הכל היה בסדר, [רק האוטו ניזוק...]. אני נהגת טובה, והכל יהיה בסדר
יש בטוח עוד הרבה...אבל זה העיקריים שאני זוכרת...

למעלה