מישהו פה היה במופע של חן צימבליסטה?

m O r P h E u S

New member
כן אני הייתי

וגם ליפני חודש שמעתי אותו מדבר ברדיו (אבל זה בלי קשר)!! הוא ענק ואני ממליץ בחום

danezeq

Member
היי שמואל (בהנחה שזה השם שלך?)

הייתי רוצה לראות אותך יותר פעיל בפורום - ספר לנו קצת על המערכת שלך - שמתי לב שעשית שם קומבינה לא קטנה

HP900PTW

New member
הבעייה עם המופע שלו הייתה

שהלכתי לאיזשהו מופע שחוץ מהשעה וחצי שהוא ניגן, היו עוד שעה וחצי של 4 כינורות וצ´לו שניגנו, וכולם השתעממו בקהל(ראיתי בערך 7 אנשים שנרדמו) אבל חן היה מעולה

m O r P h E u S

New member
קודם כל שלום לכולם

זה לא ממש שמי שאמיתי אבל בכל זאת אני לא אוהב לחשוף פרטים אבל לא נורא!!! בקשר למערכת שלי אז ככה היא בנויה מ-2 מערכות 1-MARS PRO SERIES MAPEX 2- FORCE 2000 SONOR מצילות-ZILDJIAN רייד והי הט ZBT PLUS SABIAN קראש PRO B8 וצ´ינה AAX פרקטיון של PC יש בונגוס ו-2 פעמוני פרה בגדלים שונים ופעמוני רוח וספלאש דווקא עם צליל מעולה אבל בלי שום חברה ידועה של ZYN פדאלים לבס של IRON COBRA!!! ובקשר לחן צ´ימבוליסטה ראיתי אותו ליפני שנה ובאיזה מושב של דודים שלי זה הייתה מאין הופעה פרטית למושב אבל אני הייתי והוא מדהים לא יאומן!!!

danezeq

Member
זאת צריכה להיות מערכת מאוד מעניינת!

הייתי מת לראות אחת כזאת פעם - קומבינה מגניבה! איזו מערכת קנית ראשונה? יד שנייה? כשקנית את המערכת השנייה, האם זה היה מבכוונה תחילה לחבר את המערכות? מעניין אותי מה אפשר לעשות עם כזאת מערכת מקומבנת ועוד משהו - יש לך תמונה יותר רחוקה מהתופים? (תמונה שכל התופים נמצאים בפריים)

למעלה