מישהו פה רואה איסטאנדרס?

ChristiansGirl

New member
שלומלום לירון..

יש לך ניחוש מי אני לפי הכיני? בטח שיש לך.. חח :) אני לא רואה איסטי. אני רואה החוליה החלשה! הא!

Sababush

New member
מאוד קשה שירן, חחח

כן אה? החוליה החלשה וכל תכניות הפופ הבריטיות למיניהם
חחח

Kettercat

New member
לירונו´ש, ברוך הבא!

וכנראה שאת יכולה לכלול גם אותי כצופת איסטאנדרס
טוב, איך לא.

Sababush

New member
למישהו יש מושג אם

פרשוס תחזור? או שהיא הייתה רק כזאת דמות זמנית?

Kettercat

New member
נראה לי זמנית...

ככה היא נחתמה, אבל מי יודע, אולי יחזירו אותה בסוף
הרבה דמויות שנמצאות כבר כמה שנים בסדרה, כמו ליסה למשל, היו חתומות רק למספר פרקים. למרות שלא ממש אהבתי אותה... זו רק אני או שהיא נראית כמו גבר? חחח

Kettercat

New member
GOOD??

חחח אני אוהבת את ליסה! היא אומנם ממש עיצבנה אותי בזמן האחרון (כל הקטע עם מארק, אני אוהבת את טוד קארטי!
) אבל די אהבתי אותה. חבל שהם נפתרים מכל כך הרבה דמויות בזמן הקרוב.

Sababush

New member
נכון

זה באמת חבל אפרופו... את שמעת שתהיה שריפה וטום ימות ועוד דמות תמות... מי הדמות השניה???

londoneritagain

New member
well, at least thats what they said

when they interviewed her a few days ago. she said that it came as a supprised because she thought she is a main charecter, but that she has other things to do. in yesterdays chapter here on BBC1 it seemed like phil took her daughter and refused to give her back and she finally understood what an idiot she is. sorry for the new nick, i forgot my password

Kettercat

New member
נראה לי זמנית.....

ככה היא נחתמה, אבל מי יודע, אולי יחזירו אותה בסוף
הרבה דמויות שנמצאות כבר כמה שנים בסדרה, כמו ליסה למשל, היו חתומות רק למספר פרקים. למרות שלא ממש אהבתי אותה... זו רק אני או שהיא נראית כמו גבר? חחח

Sababush

New member
חחח

ראיתי אותה במציאות והיא דווקא ממש יפה! היא גם נחמדה מאוד אני אשמח אם היא תחזור... חבל לי על פול

למעלה