מישהו קנה/הזמין את ה- NEXUS 1?

מישהו קנה/הזמין את ה- NEXUS 1?

אני רוצה להזמין את המכשיר לחבר שיהיה בארה"ב למשך שבוע וחצי ומחפש מישהו שכבר עשה את זה ואולי יש לו טיפים אני יכול להתחבר לכתובת IP אמריקאית כדי להזמין מהאתר ויש לי כ.אשראי בינלאומי או PAYPAL. וכמובן גם כתובת של גוגל האם המשלוח מהיר ואפשר לבצע את ההזמנה? האם בכלל אפשר לקנות ככה את המכשיר? *פורסם גם בפורום סלולרי

billc

New member
אומרים שבגירסה האמרקאית אין מולטי טאץ

ובאירופי יש, מה זה אומר? חשבתי זה רק קטע של תוכנה אני הייתי ממתין קצת לראות יותר ביקורות, מישהו רמז שהסאונד במוזיקה בספיקר לא משהו יחסית לאייפון (אבל הוא רק בן אדם אחד ואי אפשר לדעתי אם הוא לא שתול של אפל)

זה רק עניין תוכנתי

כנראה עניין של זכויות או פטנטים בארה"ב, מאמין שבהתקנת גרסת תוכנה זה ייפתר המוזיקה בספיקר ממש לא מעניינת אותי, אני כרגע עם אייפון דור ראשון וכל דבר גם ככה יהיה שיפור ואין לי כל כך זמן לחכות, חבר שם שבוע הבא, מקסימום נמכור אותו

SoftMachine

New member
בכלל לא רק עיניין תוכנתי!

טכנולוגיית החומרה של מסך מולטי טאץ' ושאינו כזה שונים באופן פעולתם, תוכנה מעודכנת לא תעזור אם לא קיימת חומרה מתאימה מראש.

billc

New member
אני חושב שזה באמת תוכנה

ראיתי סרטים ביוטוב בגירסה האמרקאית, שהורידו בראוזר דולפין ויש מולטי טאץ אומרים שהוא איטי יותר מתוכנות אחרות, אבל בכל מיקרה זה אומר שזה תוכנה לחלוטין (לא אומר שלא צריך חומרה, אבל במקרה של נקסוס וואן יש את החומרה) http://www.youtube.com/watch?v=86xL974fC2o

יNOT

New member
והנה לינק לווידאו נוסף...

http://www.youtube.com/watch?v=8VDc0Ogq9fA אנשים ממש נהנים עם הנקסוס.

billc

New member
לדעתי כרגע אפשר להגדיל אבל לא להקטין

כידי להקטין כנראה צריך להקיש על המסך

יNOT

New member
אוליי - אבל זה לא נראה ככה בווידאו...../images/Emo4.gif

ומצד שני ...אין לי מושג.

יNOT

New member
ברור שזה לא רק עניין תוכנתי...

אבל, הנקסוס בעיקרון כן יש לו את הנתונים הנכונים , אז אם הוא לא תומך בגרסה מסויימת (אזור) אז זה עניין של תוכנה, לא? גם הגלקסי לדוגמה תומך במולטי טא'צ, אבל רק אם עושים את זה לבד...
(מה שעדיין לא עשיתי... ) אני דווקא מחכה לראות איך יהיה הנקסוס, בהתחלה חשבתי שהוא לא מציע כזה שינוי לעומת הגלקסי, אבל המרקט נראה שמתמלא יותר ויותר אפליקציות שהופכות כמעט ייעודיות ל גרסה 2.0 , וזה גם מתייחס לחומרה ולא רק לתוכנה. נראה שהגלקסי יהווה BUFFER עד שהנקסוס והאנדרויד ימשיך הלאה מעבר לחומרה של הגלקסי... היום עוד ניתן לעדכן את הגלקסי ל 2.01 והכל אמור לעבוד... עידכונים מעבר לזה לגלקסי כשיהיו מכשירים חדשים יותר... אני חושב שזה לא יהיה אפשרי...
קצת נסחפתי עם ההשוואה אה?
(מה לעשות זה האנדרויד הראשון שלי)

יNOT

New member
../images/Emo122.gif טוב, יכול להיות שטעיתי בקשר לגלקסי.

HypeRoy

New member
עניין תוכנתי שאין מולטי טאצ' עקב רישום פטנטים

עקב עניין חוקי של רישום פטנטים, התוכנה אינה תומכת בטאצ'. ויותר פרוט: כידוע, HTC היא החברה הבונה את החומרה עבור הIPHONE, ולכן חומרתית תומך במולטי טאצ'. ואולם, APPLE רשמו על המולטי טאצ' פטנט ולכן GOOGLE לא רשאים להשתמש בפטנט הנ"ל. לפי הבנתי לא רשאים להשתמש רק בארה"ב מכיוון שכמו כן גם ה HERO בגרסתו האמריקאית לא תומך במולטי טאצ'.

BravoMan

Active member
תיקון קטן:

HTC לא בונה את ה-iPhone. חברה סינית בשם Foxcon מרכיבה את המכשירים עבור Apple. בכל מקרה, 2 החברות (HTC ו-Foxconn) לא מייצרות בעצמן את המסכים או את שאר הרכיבים, כך שאין זה משנה לעניין. ועוד נקודה מעניינת: החוק האירופאי, כמו גם החוק הישראלי (לאומרות שכעת יש סכנה שזה ישתנה) אינו מאפשר בפטנטים על תוכנה.

למעלה