מישהו ראה/יודע?

E s t h e r 4

New member
מישהו ראה/יודע?

היי, קצת חדשה בקטע הקוריאני... הגעתי הנה בעקבות "סאם סון המתוקה" (בטח כמו חצי מהמשתתפים...) ובעקבות הקריאה בפורום זכיתי לצפות ב"מלכת השלג" המדהימה!! יש לי 2 שאלות: הראשונה - מישהו צפה ב - if in love...like them? והשניה - מה המשמעות של הכינויים Ahjumma ו - Ahjusshi?

mishi 1

New member
ברוכה הבאה../images/Emo9.gif

חחח אני מכורה קשות למלכת השלג... אממ בקשר לסדרה אני יודעת רק דבר אחד על הסוף... לא מפורט מידי אבל אם בא לך לדעת... (המשך למטה) הוא לא סוף טוב...

Woogy

New member
זה בערך גברת ואדון

רק שמדובר יותר בגברת מבוגרת, ובאדון מבוגר. לפעמים זה תואר של כבוד, ולפעמים זה סתם הכינוי המתאים מבחינת גיל.

E s t h e r 4

New member
ובנימה אישית...

תודה mishi, את זה דווקא ידעתי מראש... ותגיד woogy, מישהו הצליח פעם להתקיל בשאלה על קוריאה שלא ידעת את התשובה? ועכשיו אם יורשה לי, בנימה אישית (ככותרת ההודעה...): מה גילאי המשתתפים בפורום?

Woogy

New member
אני לא עניתי על שאלתה של snowmusic

וזה מוכיח שיש הרבה שאני לא יודע. כמה שאני הייתי רוצה לענות לה, אני לא מבין כלום בבישולים. גילאי המשתתפים בפורום מגוונים ביותר, אם כי ילדים ממש אני חושב שאין פה.(יש קבוצה של נוער)

GnomeBubble

New member
הנה, גם אני יכול להתקיל בשאלה על קוריאה

כמה זבובים יש בקוריאה?

snowmusic

New member
יש שם לחם וגבינת קוטג'?

כי בלי זה אני לא עוברת לגור שם. לפי התוכנית בטלוויזיה הם אוכלים כל מה שזז, לא משנה כמה רגליי/.ידיים יש לדבר הזה. אבל מה עם תרבות אכילת גבינה? נראה לי שאת זה יש רק בישראל.

kiCkiC

New member
תרבות אכילת גבינה..

לא קיימת רק בישראל, אבל היא כמעט ולא קיימת במזרח הרחוק (למרות שייצור הגבינה הגיע לאירופה מאסיה...) מה שכן- תרבות אכילת קוטג' בהחלט קיימת רק בישראל! כך שאם את לא עוברת לקוריאה רק בגלל הקוטג' קחי בחשבון שגם לאירופה לא תוכלי לעבור... (אבל תמיד תוכלי להכין בעצמך
)

Woogy

New member
אין גבינה לבנה../images/Emo7.gif

דווקא ביפן ראיתי משהו שדומה לקוטג אז הולכים לקנות שמנת(שגם זה לא קל למצוא) ומדמיינים שזה גבינה
יום אחד אני אתייאש ואנסה להכין גבינה בעצמי.

kiCkiC

New member
עדיף להכין בבית

יותר טעים, יותר בריא וללא חומרים משמרים למינהם..

GnomeBubble

New member
להכין קוטג' זה לא כל-כך מסובך

זה לא יצא אותו הדבר כמו קוטג' של תנובה, אבל אחרי שאתה מתרגל לזה זה נראה לי בסדר, וכנראה שזה באמת יותר בריא ככה
חפש בגוגל making cottage cheese או משהו כזה.

kiCkiC

New member
גבינה הרבה יותר פשוטה

מקוטג'... נסה קודם גבינה :) בהצלחה

Woogy

New member
גבינה ב"ישראלית" ../images/Emo8.gif

שזה גבינה לבנה. בשפות שונות יש למילה משמעות אחרת.

SashTheRed

New member
אני חייב להוציא את זה

did you know that word "cheese" in Hebrew means gvina? - Alon Mizrahi

kiCkiC

New member
ההגיגים שיוצאים מפיהם של כדורגלנים...

פשוט גאווה!

Woogy

New member
לא יאומן כי יסופר../images/Emo6.gif

אני באמת לא מצליח להאמין, אז אם במקרה יש לך מקור לסיפור הזה אשמח לראות כדי להאמין

SashTheRed

New member
משימה קשה נתת לי

אבל אני ידוע שראיתי את זה באינטרנט פעם, ואז במקרה ראיתי את הקליפ עצמו בו הוא אומר את זה בטלויזיה... ול-kiCkiC, אני די בטוח שכדורגלנים ממדינות אחרים אומרים דברים דומים :)

למעלה