מישהו שמע או מכיר

lizard

New member
מישהו שמע או מכיר

ביתי ספר לבניית יכטות. שמעתי שיש משהו כזה באוסטרליה. מיכה

lizard

New member
תודה רבה

עוזר מאוד. אם לא אתקבל לצי סוחר כנראה אלך על זה. מיכה

lizard

New member
כי לא עברתי ../images/Emo10.gif

נגשתי אליו לא מוכן ,בניגוד לתחושותי ובאמת לא עברתי. אני עכשיו מנסה לגייס כסף בשביל להיות חבר מועדון וכמה שיותר להפליג. חוץ מזה,היו גלים של איזה 2 מטר ורוח חזקה. כבר בהתחלה נהייתי ירוק למדי. לא נורא,זה יצא בסדר,כי אם הייתי עובר במקרה אז זו הייתה טעות. אני רוצה לעבור על 100 ולא על 56 אם את מבינה למה אני מתכוון. מיכה

האנטר34

New member
לא נורא בכלל../images/Emo39.gif

אני בטוחה שאתה נמצא בחבורה טובה ביותר של שייטים שלא עברו בפעם הראשונה. (אמממ...אמממ....). פעם שניה זה הרבה יותר קל-אתה יודע מה מחכה לך, ורמת ההתרגשות יורדת בחמישים אחוז. בנוסף-איך הוציאו אותכם בכלל למבחן בים כזה? יישר כוח, אני בטוחה שבפעם הבאה ילך לך יותר טוב-מחזיקה אצבעות והי-זו בכלל לא בושה.... בתיה

lizard

New member
אין לי בעיה עם זה

אני מעדיף להכשל מאשר לעבור בטעות. הבעיה היחידה היא העלות הכספית של כל טסט. גם ניווט א´ עברתי רק כשהייתי מוכן ועכשיו אני יודע את החומר כמו שצריך. מיכה

ezrar

New member
עידוד ../images/Emo101.gif

אתה בחבורה טובה.לא כולם עוברים בפעם הראשונה.אני עברתי את הבחינות העיוניות בפעם הראשונה ואת הטסט בפעם השנייה.ההתרגשות הרגה אותי.אל תתיאש. הכן את עצמך טוב . בהצלחה.

lizard

New member
בתקווה

בפעם הבאה שאני העשה טסט אני אוכל אותו בלי מלח. תאמינו לי שכשאני מחליט לעשות משהו אני עושה אותו כמו שצריך. אני מתכונן להיות חבר מועדון בשיא-גל ולהיות כל יום בים. עד שיהיה לי מספיק בטחון. זה בעצם כל הפואנטה. מיכה

האנטר34

New member
מאמינים../images/Emo6.gif

דרך אגב, כמה עולה לך התענוג של חברות במועדון שייט שיא גל? כבר ניסית? חווית? יש לך פרטים-אז נא לשתף את החברה
בתיה

lizard

New member
לפי מה שבדקתי

המחיר הוא 155 דולר לחודש בעבור יום ראשון עד רביעי. יש להם הפלגות כל יום הרצאות מידי פעם ויש הפלגות מקצועיות לשיפור היכולת הימית. הם נתנו לי הצעה טובה,עכשיו אני מנסה לגייס את הכסף. מיכה

האנטר34

New member
הכוונה היא...

לסירה עם סקיפר או BARE BOAT? או שזה אותו הדבר מבחינתם? בתיה

סקיפר1

New member
זה די מורכב. הם יסמיכו אותך להפליג

כסקיפר. לא התחייבו תוך כמה זמן. מוכר לי מאיפשהו.....

lizard

New member
לא ממש הבנתי.

הסירות יוצאות תחת סקיפרים משלהם. אחרי שיהיה לי רשיון יש אפשרות לקחת יכטה לבד עם חברים, אבל זה ממש לא אקטואלי. אני לא מתכנן לעשות טסט לפני שאני אשלוט בכל אספקט של השייט. אני יודע שזה נשמע מטופש אבל אם אני מתכונן לעבוד בתחום כדאי מאוד שאני אדע מה לעשות לא ?
מיכה

סקיפר1

New member
למיכה. נכון בתנאי קטן וצריך לנסות

להבין. כשתוסמך (אני מאמין שזה יקרה בקרוב) תרצה להיות סקיפר בעצמך (ככה זה עובד - מדור לדור). לא בטוח שתרצה לצאת עם סקיפר אחר אלא עם חבר. נוכל להכנס לזה אח"כ אבל זה אופיים של סקיפרים. כשתנוח ותרגע, אתה אדם אחראי אני רואה, אתה תגיד לעצמך "היי אני לא מכיר את הספינה הזו בכלל (כי כל ספינה קצת שונה בתפעול ובתמרון מחברותיה) מי יסמיך אותי על הספינה?". או ,וכאן כל מועדון מסמיך את חבריו על הספינות. וחלקם יוציא לך את הנשמה עד שתוכל לקחת ספינה לבד. הדגש כאן הוא שיוציאו לך את הנשמה בדומה לפעמים לטסט-מעשי-נוסף ולגחמותיו של המדריך. ואגב זו הדרכת ספינה (רענון) שנעשית בתשלום או ישירות להדרכה או משולב בדמי החבר, כשזה נסחב בלי סוף זה לא נעים. חלק מהמועדונים בסדר בתחום הזה. בכל מקרה עדיף שיט בטוח, רון

ezrar

New member
ל-LIZARD :סקיפר 1 צודק בקשר להפלגות

סקיפר 1 צודק:גם לאחר שאתה מוציא את הרישיון מועדון השיט מעביר לך מעין קורס מזורז של כמה שעות בתשלום לצורך הכרת הספינה של המועדון. מס´ השעות והתשלום משתנה ממועדון למועדון. בהפלגות הראשונות גם מתלווה אל הסקיפרים החדשים חברי המועדון מדריך של בית הספר.בד"כ לאחר צבירת ניסיון חברי המועדון יוצאים עם חברים ללא ליווי של סקיפר . אני מציע לך קודם כל תעבור את הטסט ולאחר מכן תצטרף לאחד המועדונים. בהצלחה.

lizard

New member
אני לא יכול לעבור את הטסט

בלי נסיון. כל מה שאני צריך לעשות זה להפליג, מאחר ואין לי חברים עם יכטות מפרש(או בכלל לצורך העניין) אז אני חייב להצטרף למועדון כלשהו. שיא-גל נתנו הצעה טובה מבחינתי. בקשר להשמכת מועדון (שלא קשורה לרשיון 30) סבבה זאת זכותם. זה בכלל לא עומד על הפרק כרגע. מיכה

ezrar

New member
באיזה בית ספר אתה לומד ?../images/Emo6.gif

האם אתה לומד באחד מבתי הספר ? למה שבית הספר לא יכין אותך לטסט?

למעלה