מי אמר אני ולא קיבל! Electric Universe - Rain

AcidRunner5551

New member
מי אמר אני ולא קיבל! Electric Universe - Rain

כן כן אחרי שנים רבות של ציפיות קיבלתי את הטראק הזה ... כל הזמן רק שמעתי שהוא קיים אבל מעולם לא היה לי אותו תהנו מהגירסא האורגינלית של בוריס בלאן התותח !!! http://www.yousendit.com/download/UmNKQndLUEMxUUJMWEE9PQ (אגב האיכות של הטראק לא משהו אם למישהו יש את הטראק הזה באיכות טובה יותר (למרות שאני לא מאמין שיש את זה למישהו בכלל) אז בבקשה להודיע)

The Wonderboy

New member
או זה שווה האזנה ..

ולא החידות שאתה חד לנו שאנו אפילו לא מתאמצים להוריד ..

AcidRunner5551

New member
מה אני יכול לעשות אחי

גם אני לא הייתי רוצה חידות כאלה הלוואי שהיה לי את כל הטראקים האלה באיכות טובה אבל אין.. כמה שחפרתי וחיפשתי כל השנים האלה אף אחד לא מזהה לי את זה !!! אני מבקש באמת שתנסו לעזור לי מכל הלב לזהות את הטראקים האלה במיוחד את האחרון שפירסמתי !!!

Mad Sorcerer

New member
לא הבנתי

זה נשמע כמו רמיקס לריין של קאליפורניה סאנשיין.. ולא מצאתי שום איזכור לטראק כזה של אלטריק יוניברס בדיסקוגז אז מוזר.. לדעתי זה פשוט איזשהו רמיקס שלא שוחרר אף פעם

GMN

New member
יש כאן משהו מעניין

בכל מיני מקומות כתוב שקליפורניה סאנשיין עשו רמיקס לRain של בוריס בלאן. למשל כאן: http://www.youtube.com/watch?v=UIlgiI0ngcY אבל לא הצלחתי למצוא מקום שבו כתוב שהטראק הזה שייך לו, לא תחת אלקטריק יוניברס ולא תחת אף שם אחר...מוזר.

The Wonderboy

New member
שמע יש ים רמיקסים לקטע הנ"ל ..

אבל ללא ספק יש את המקור של בוריס בלאן . שאלתי את הראל פעם על זה . זה משום מה נשמע לי המקור .

Mad Sorcerer

New member
רגע אחד

אז הקטע הנ"ל נכתב במקור ע"י בוריס? זה מה שהראל אמר לך?

The Wonderboy

New member
לא שאלתי אותו על הקטע הספציפי הזה ..

שאלתי אותו על הקטע המקורי שממנו הם עשו רמיקס . והוא אמר לי שיש טראק כזה של בוריס בלאן .

anglojojo

New member
יפה יפה

תשמע יפה תודה היה פעם יווני הבטיח לי את זה שנים חחחח

amirrohker

New member
רגע של מי הטרק הזה קליפורניה סנשאיין

כרכע שומע ,אני מבין שזה רמיקס נשמע חמוד אני חושב שיש לי בקייס את הדיסק האורגינל :הוא בצבע כתום עם ציורים של דולפינים. מה הטראק הזה עשה בגני חוגה 1997
ואי ואי !!!!!

dell45

New member
זאת אומרת שאתם לפי המידע שיש כאן , טוענים

שהראל לא יצר את הטראק RAIN או פשוט עשה רמיקס לטראק הזה של בוריס בלאן? ואם כן איך זה שאף פעם לא הוציאו תמקור בשום דיסק?

anglojojo

New member
שמועה ששמעתי

אני יכול להגיד לך ממה שמעתי משמועות זה שאבד לבוריס הדאט משהוא כזה והראל מצא את זה חחחחח לך תדע למי להאמין.

amirrohker

New member
אין כאן כל כך הרבה מידע יש שידרוג עצבני של

הטראק (לפי דעתי כמובן)...
מאזין לו שוב
..... במדיה רשום רמיקס של אלקרטיק יוניברס ,דווקא נחמד מזכיר את ,טאלמסקה או שטלמאסקה מזכיר אותו ,מה שבטוח שנהים יודעים לנגן על גיטרה כמו שצריך ולא לחרוש עליה יותר מידי ,,,,,,,חזק לפחות הוא העיף את הדולפנים מהטראק ,לא מכיר את השם הפרטי של קליפורניה וגם לא את בוריס שמזכיר לי את ההמלצה של אתמול אולי הספקתי לשמוע רק הרכב 1 ,היה מאוחר ...... ציוצים במקום דולפנים,אין לי כוח לדפוק פה ים ציורים אז זה מזכיר את הציפור האלקרונית של אבא קוס
נגמרו ה
פווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו02_abakus--sharedlight- דקה 43 בי ...

The Wonderboy

New member
בקיצור בוריס יצר את זה תחת הניק "אסטראל פייז"

ולא אלקטריק יוניברס כמו שכתוב . הוא לא שחרר את זה מעולם כי זה לא התאים לקונספט הפסיכודאלי שהוא בחר באותה תקופה לייצג .

The Wonderboy

New member
נ.ב ..

אם מישהו כל כך רוצה את הפרטים המדוייקים אז שינסח שאלה ונשאל את בוריס במייספייס ..

AcidRunner5551

New member
ASTRAL PHASE ?

איך כותבים את זה ככה ? ומאיפה המידע ? כי מוזר על המינידיסק שקיבלתי רשום E.U - RAIN

The Wonderboy

New member
אמר לי האיש שיורדים אליו מלאכי רתת וחלחלה

שהוא רק שומע את השם שלך .. והמבין יבין .

למעלה