מי אמר הפורום נרדם- השקמה כללית לכולם!

וולפהרט

New member
מי אמר הפורום נרדם- השקמה כללית לכולם!

זוכרים את טורניר הציטוטים הגדול? זה לא שנגמרו הציטוטים אבל בשלב כלשהו זה די נמאס, אבל מה שלא עשינו עדיין זה טורניר חידות, אז תכינו את אגף הזיכרון במוח, כי חלק מהחידות הולכות להיות קשות...

וולפהרט

New member
חידה ראשונה:

באיזה כסף משתמשים בעמק המומינים? (כלומר כמו שאצלנו שקלים ובאנגליה סטרלינגים) העונה נכונה יתבקש לכתוב את החידה הבאה (כתגובה לתחילת השרשור עם הכותרת "חידה שניה", כדי שיהיה מסודר) בהצלחה!

porky169

New member
כתרים או קטרים משהו כזה../images/Emo134.gif

בפרק עם הדלעת אחד האנשים אומר "אשלם מאתיים קטרים עבור הדלעת".

porky169

New member
אני יודע...../images/Emo134.gif

חשבתי שצריך לחכות ששואל החידה יאשר את התשובה.

מציצה בשיחים?

porky169

New member
חידה שניה:../images/Emo134.gif

מה מר המיולין מכניס לתיק שלו לקראת סוף הפרק "בחזרה לגן החיות"?

Dolev יי

New member
אותי.

סתם, אני זוכר מה זה היה, זה היה היצור הסגלגל האוכל-אדם שהטריד את המומינים שהיה אצלהם ג'ונגל והם סגרו אותו במחסון, הוא מת איכשהוא והיות והוא צמח המיולין הכניס אותו לתיק. [הצמח שנרגע ממוזיקה].

וולפהרט

New member
מה????!!!!

לא יודעת מאיפה המצאת את זה:S התכוונת לצמחים הטורפים שסנופקין משך למחסן (עם מוסיקה) וכלא אותם שם. מר המיולין מפחד מהם פחד מוות ובטח שלא ישים אחד כזה בתיק! אני אישית לא יודעת את התשובה לחידה, אבל מנסה להזכר...

וולפהרט

New member
מזתומרת?

אני מכירה את הפרק בעל פה. אולי מדובר על פרק אחר, משהו בעונה השניה?

porky169

New member
היה ועוד איך../images/Emo134.gif

אני רק בשנה האחרונה שמתי לב לפרט הזה אחרי 14 שנה שאני רואה את הפרק הזה. זה בקטע שהם שורפים את הג'ונגל.

וולפהרט

New member
וואוו.... אני חייבת להריץ את הפרק...

זה באמת מוזר... אולי זה היה נראה לי כמו פטריה או משהו... אני בשוק שאחרי צפיה חוזרת ונשנת בפרק לא שמתי לב לזה... אני רוצה לראות את זה במו עיני בפרק!

למעלה