מי אתם

MichalEe

New member
מי אתם ../images/Emo35.gif

טוב, חברים יקרים :) ראיתי ששוב ירדנו לרמת פעילות נמוכה, וחבל לי. מהסיבה הזאת יצרתי את השאלון הבא - כדי שנוכל להכיר אחד את השניה וליצור קהילה פעילה שתדבר על קווין. יש לנו פורום, חבל לא לנצל אותו ;) מקווה שכמה שיותר אנשים ייכנסו לפורום ויענו על ההודעה, כדי שאפשר יהיה לטגלן אותה. יאללה, בואו נתחיל!
שם (מלא?): יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): תחביבים: עיסוק בחיים: האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים
? אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? אלבום אהוב של הלהקה: שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי
): מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? טוב, זהו :) אם אתם חושבים על שאלות נוספות - הרגישו חופשיים להעלות אותן. שיהיה שבוע טוב, ו...הי, בואו נחיה את הפורום הזה קצת

dar dahan

Member
אמממ

שם (מלא?): דר דהן יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): 19 ו20 יום
תחביבים: נגינה בבס, מחשב ואינטרנט, קראיה, כתיבה, בילוי עם חברימות מתל אביב ועוד... עיסוק בחיים: כרגע אחריי הפטור שקיבלתי מצה"ל במסע לחיפוש עבודה, מסתבר שבאר שבע זה בית קברות לחיפוש עבודות >< האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים?: גיטרת בס 7 חודשים
אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: נורת'ר, לד זפלין, פינק פלויד, הביטלס, קולדפליי, מקפליי, מטאליקה, סיסטם אוף א דאון ועוד רבים וטובים. איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? זה מצחיק אבל התחלתי להקשיב למוזיקה של קווין בזכות סרט שנקרא מת על המתים (אגב הדיסק נשרט ועכשיו אני לא יכול לשמוע את השיר בקטע של הסרט
) ובקטע מסוים מגיע שלב שבו הדמויות שנלחמות בזומבים נתקלות באיזה זומבי שהוא בעל הבית של המקום שהם נמצאים בו ואחד מהם אומר מילה מסוימת ואז השיר dont stop me now מופיע והקטע הוא שבהתחלה חשבתי שמדובר בלהקת בנות, חיפשתי את השיר וחשבתי באמת שמדובר בבנות כי בקליפ רוג'ר היה נראה כמו אישה זקנה ופרדי עם הקול שלו גם, ובקיצור מאז אני שומע אותם וגם למדתי שמדובר בבנים למרות שפרדי היה הומו. סליחה על החפירה, אני מקווה שתבינו משהו חח
ואם הזמן הבנתי שהשירים שפעם אהבתי לשמוע בגרסאות מוזרות כמו we will rock you וwe are the cempions הם שירים של קווין וכל הזמן הזה לא ידעתי שזה שירים של קווין... כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): אממ המוזיקה של קווין היא מוזיקה קלילה כייפית למרות שבאלבומים הראשונים היא גם מתוחכמת מאוד ויפייפיה
האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? לא מעריכים את קווין כלהקה שעיוותה השראה לזמרים ולהקות אחרות, ואישית אני מנסה להזכיר זמרים כיום כמו מיקה, ליידי גאגא, גורג' מייקל וגם אקסל רוז בשביל להסביר עד כמה קווין השפיעו על אמנים. אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? אממ וואי אין לי מושג כי קשה להשיג שחקן עם שיער מתולתל וארוך כמו של בריאן ושחקן שישחק את רוג'ר זה לא פשוט. אבל יש לי רעיון מי יכול לשחק את ג'ון דיקון, טום קרוז
אלבום אהוב של הלהקה: אממ אינואנדו
שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): inuendo, bohiman rapsodi, the march of the black queen ועוד רבים כי הם יצרו שירים שכל אחד ואחד מדהים. מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? דעתי? רעיון ענק! אפשר גם להביא אלבומים ותקליטים ולהשוויץ בהם, או להפגש באיזשהו בית של מישהו (כמובן לפניי זה להפגש באזור כזה כמו קניון או משהו ><) ולהביא גיטרות וכו' ולנגן

khammel

New member
שאלות קשות!

שם (מלא?): קרן המל יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): 33 ב-7.7 תחביבים: קריאה, כתיבה, נגינה, אמנויות לחימה עיסוק בחיים: כתיבה וניהול מידע האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? קלרינט וגיטרה. הרבה זמן.
אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: מיוז!!! רוב להקות הרוק משנות ה-70 איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? חברה נתנה לי להאזין לאוסף כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): רוק בומבסטי מתוחכם האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? לא, אבל למי אכפת? אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? וואלה שאין לי מושג. אלבום אהוב של הלהקה: משתנה על בסיס יומי שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): משתנה על בסיס יומי. היום זה TSMGO (ובעברית: ההצגה חייבת להימשך
) מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? אם את מארגנת, אני אשתדל להגיע.

7INBAR7

New member
אחלה יוזמה :]

שם (מלא?): ענבר :] יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): באפריל, גיל נוכחי 18 תחביבים: נגינה בפסנתר, לשמוע מוזיקה, קריאה, כתיבה, בילויים עם החברות, קווין
עיסוק בחיים: לגמור עם הבגרות האחרונה ולצאת לחופששששש האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? פסנתר, 9 שנים אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: ביטלס, אסף אבידן, קרן אן, דידו, לד זפלין, מתווספים חדשים כל הזמן... איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? בעקבות פרוייקט באנגלית שעשיתי על פרדי, ופירטתי על כל הסיפור באחת ההודעות הקודמות שלי
כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): מלאת דמיון מקוריות ורגשות האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים? תמיד הרגשתי שקווין מאד מוערכים... לפני שהתחלתי לשמוע אותם ידעתי תמיד שמדובר באגדת רוק. ואז יצא לי לקרוא כמה ביקורות ישנות עליהם, שגרמו לי להבין שהיחס אליהם היה קצת שונה ממה שחשבתי. אבל הדברים האלה נשכחו כבר עם הזמן, ובסך הכל אני מרגישה שהם להקה מאד מוערכת שיש המון אמנים שמציינים אותה כהשפעה עליהם. אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? פרדי- השחקן של רוקי מ"מופע האימים של רוקי", או אולי סשה ברון כהן בריאן-ג'וני דפ...? [יותר בגלל סוג השחקן שהוא ופחות בגלל המראה] רוג'ר-צ'אד מייקל מורי ג'ון- אינלי מושג... אלבום אהוב של הלהקה: מממ... אני מניחה שQUEEN2, sheer heart attack ו-night at the opera שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): וואי,ארוך מדי.. ננסה כמה- KILLER QUEEN, YOUR MY BEST FRIEND, LOVE OF MY LIFE, WHITE QUEEN, MARCH OF THE BLACK QUEEN, MY MELANCHOLY BLUES, I WANT TO BREAK FREE, LOVER BOY, נראלי שאלה המרכזיים... מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? אם יהיה אני חושבת שאבוא :]

ayatz

New member
בזמן האחרון אני קצת שקט מדי, יאללה.

שם (מלא?): אמיר יציב יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): 31.5, בן 38 תחביבים: קריאה, מוזיקה והילדים שלי (שניים, בנים 5 ו 3, חת'כת תחביב זה...
) עיסוק בחיים: מהנדס, קצין בקבע האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? מחנטרש על גיטרה, ויש לי גם רקע בכינור בעברי... אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: ג'טרו טאל, דיויד בואי, קלפטון... קצרה היריעה מספור, יש הרבה. איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? עוד ב84' שמעתי את RGG ומאז הקשבתי, אחורנית וגם קדימנית
כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): רוק מגוון ואקלקטי, השתנה עם השנים, תלוי בתקופה. האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? כן, להקה מוערכת, נכון שבארץ מקבלים קצת פחות הערכה ממה שראויים לה, חבל, מה אני יכול לעשות? אני תמיד מיסיונר לסביבתי הקרובה אך לא מעבר. אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? ?????????? אלבום אהוב של הלהקה: ANATO וגם THE WORKS (שומר לו חסד נעורים) שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): BO RHAP, DROWSE חבר להקה אהוב במיוחד: רוג'ר טילור (כן, דוקא) מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? תמיד שמח למפגש פורום, אם יהיה אני אשתדל לבוא.

7INBAR7

New member
../images/Emo45.gifDROWSE שיר מעולה

ולא מספיק מוערך... הכי טוב של רוג'ר לטעמי

איזה שאלון נחמד!

שם (מלא?): דיאנה-נעים מאוד
יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): 27
תחביבים: רבים ומגוונים: מצפייה בכדורגל ועד לטיולים
עיסוק בחיים: סטודנטית..כרגע בתקופת מבחנים
האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? ניגנתי רק בתור ילדה
אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: אנדריאה בוצ'לי,פאברוטי,בראיין אדמס,טראביס,Xavier Naidoo,דייויד בואי,הסקורפיונס,מיקה..חח זה בערך הבסיס של מה שאני אוהבת-אבל יש עוד הרבה הרבה
איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? לאמא שלי היו אוספים של קווין,וגיליתי אותם ממש במקרה בגיל 11 ומאז אני שבוייה בקסמם
כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): בעיקר מגוונת-מכילה הרבה סוגי סגנונות
האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? די מצחיק אבל רוב חבריי מטאליסטים או מטאליסטים לשעבר והם דווקא תמיד מפרגנים לקווין
אלבום אהוב של הלהקה: זאת שאלת התקלה
בעיקר כי יש לי תקופות חרישה בסבב-כל פעם על אלבום אחר
שירים אהובים של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): White Queen,It's Late,Ride the Wild Wind,InnuendoWho Wants to Live Forever,Princes of the Universe,It's a Hard Life,Is This the World We Created...?, ועוד ועוד..חח בקיצור אני מאוהבת בכל השירים שלהם מכל התקופות אבל משום מה פחות מתחברת לשירים של רוג'ר
מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? אני אשמח

Teo Toriatt

New member
תשובות (גם אם חלקיות)

שם (מלא?): TEO בשבילכם... זה כבר נהיה מסורת יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): באוגוסט. אני בן 33 תחביבים: מוזיקה, משחקי מחשב (wii, ו Civilization) הכלבים שלי.... וואי יצאתי חנון. עיסוק בחיים: אבטחת מידע (לעניין מסתוריות השם...) האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? מחנטרש על גיטרה כבר משהו כמו 5 שנים אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: המון. פינק פלויד, מטאליקה, מיוז, מיקה, נייטוויש, כוורת, באך, מוצארט, ראוול... (וואי שוב יצאתי חנון) איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? היה לאח שלי אוסף שמצא את דרכו לטייפ/דיסק שלי (וואי יצאתי חנון זקן) כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): הפס קול של החיים שלי.... האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? מעריכים פחות או יותר במידה הראויה. זה שאני עם שריטה עמוקה בעניינם לא אומר שכולם צריכים להיות כאלה. אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? פרדי - מיקה או טים קארי של שנות ה 70. בריאן ג'וני דפ, רוג'ר - כריסטאן סלייטר(?), ג'ון..... קווין סמית'? (AKA - Silent Bob) אלבום אהוב של הלהקה: Queen II. כל הזמן יש לי תקופות של אלבומים שונים שהופכים ליותר אהובים אבל הוא נשאר תמיד שם למעלה. שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): אתם באמת לא רוצים שאתחיל... מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? יכול להיות מאגניב (מותר לחנונים להשתמש במילה כזו נכון?)

MichalEe

New member
תשובות

שם (מלא?): מיכל אלבאום. יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): למען האמת, היה לי יומולדת לפני מס' ימים - 20.6, ואני בת 21. אבל את השאלון הזה היינו צריכים לעשות מזמן. תחביבים: קריאת ספרים, שיטוט ברחבי האינטרנט ומציאת דברים ביזאריים, האזנה למוזיקה ולרדיו, רכיבה על אופניים, בילוי עם החבר וצילום חתולים P: עיסוק בחיים: עד לפני כמה חודשים הייתי חיילת מן המניין. מאז שהשתחררתי אני לא עושה משהו מיוחד ומשתדלת להנות מהחיים. מותר לי לדחות בכמה חודשים את החיים הקשים, לא? האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? לפני הצבא למדתי נגינה על גיטרה קלאסית במשך שנתיים. בעקבות השירות נהיה לי בלק-אאוט רציני, ועכשיו אני מנסה לתקוף את המוזיקה מהכיוון התיאורטי שלה. אם אני אצליח - אני אתחיל ללמוד נגינה על גיטרה (מקווה שאי פעם אוכל לנגן על גיטרה חשמלית) ופסנתר. אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: Red Hot Chili Peppers, Kings of Convenience, The Moody Blues, Savage Garden, Travis, The Beatles, Michael Jackson, שלום חנוך ועוד... איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? בקיצור (אני אשתדל) - הכרתי פה ושם שירים של קווין. בחתונה של אחותי היא אמרה שהיא אוהבת את Don't Stop Me Now, ומאז התחלתי לשמוע אותם קצת יותר. בשנה-שנתיים האחרונות ממש נכנסתי לעניין. כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): הכל מהכל. יש כאן השפעות מזרחיות (כמו ב-Mustapha), מוזיקה אופראית, פופ קליל (ולא דביק מדי), מוזיקה אלקטרונית, וודוויל, רוק כבד, רוק'נ'רול, קאנטרי וכו' (אתם לא באמת רוצים שאני אמשיך). מה שיפה זה שהם ידעו איך לעשות כל סוג מוזיקה שהוא, גם אם היו פלופים פה ושם. באופן כללי - כל סוג שאליו הם כיוונו, הם ביצעו טוב וידעו איך ומה לעשות. וגם השילוב הנהדר בין ארבעה מוזיקאים מוכשרים לא הזיק להם. לא הייתי מחליפה אף אחד מחברי הלהקה. האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? האמת, יש משהו בזה שזו שריטה אישית ושלא כולם חייבים להתייחס לקווין באופן בולט. אבל הייתי מצפה מתחנות רדיו בארץ שישמיעו אותם קצת יותר, ושיציינו תאריכים מסויימים (אהמ...). מעבר לזה - כשיש אמנים שציינו באופן מפורש שהם הושפעו מקווין, הייתי רוצה שהילדים ששומעים את המוזיקה של אותם אמנים יכירו גם את המוזיקה של קווין. אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? הגעתי לשאלה הזאת כשהסתכלתי על התמונה משמאל -> שמתי לב שפרדי דומה כאן לג'ון טרבולטה, ובכלל, בסוף שנות ה-80 הוא נראה די דומה לו. אז אולי לתקופה הזאת הייתי בוחרת את ג'ון טרבולטה, אבל לשאר הקריירה לא יודעת (סשה ברון כהן די מתאים). לגבי השאר: רוג'ר - (חבל שאין יותר הית' לדג'ר) אולי ריאן רינולדס, ניל פטריק האריס, בראד פיט?!; ג'ון - מנדי פטינקין
הם די דומים... אולי ג'ייק ג'ילנהול?; בריאן - ג'ני דפ באמת די מתאים, אבל נראה לי שבריאן די מיוחד בעניין השיער... ולגבי מרי, אם כבר - סקרלט ג'והנסון ;) אלבום אהוב של הלהקה: עד עכשיו זה Sheer Heart Attack. יש לי עוד כמה להקשיב להם, נראה שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): Liar, Spread Your Wings, 39', You and I, Save Me, You Don't Fool Me, Innuendo, In the Lap of the Gods...Revisited (ובערך כל SHA, אבל שיהיה), ויש עוד כמה, זו התמצית. מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? לפני כמה ימים התחלתי לחשוב על מפגש ענקי של מלא אנשים בארץ שאוהבים את קווין, כי אני מגלה לאט לאט יותר ויותר אנשים כאלה. אתמול במקלחת התחלתי לפתח את זה
, אבל כרגע זה בגדר רעיון. אני מקווה שזה יתגשם ;) בינתיים, אם אתם רוצים, אני אשמח לעשות אצלי מפגש פורום, או שנפגש בהופעה של אובלינס, או משהו בסגנון. מצטערת על האורך. כמו תמיד, אני נוטה להגזים P:

dvirtz

New member
אני

שם (מלא?): דביר יש לי יום הולדת (+ גיל נוכחי): אהיה בן 30 ב-19.7 תחביבים: מוזיקה, ספרים עיסוק בחיים: מתכנת האם אתם מנגנים על כלי נגינה? כמה שנים? ניגנתי על קלרינט בילדותי אמנים מוזיקליים מוערכים בנוסף לקווין: elton john, the who, keane איך התחלתם להקשיב למוזיקה של קווין? גנבתי לאחותי קלטת של GH. כיצד הייתם מגדירים את המוזיקה של קווין (אם בכלל): האם אתם חושבים שמעריכים את קווין באופן הראוי להם? אם לא - מה אתם הייתם עושים ? העם אוהב אותם וזה מה שאשוב. אם היו עושים סרט על קווין, איזה שחקן היה מגלם כל אחד מחברי הלהקה? שמתם לב לדמיון בין פרדי בעטיפה של SHA לרון מוס (רידג' מהיפים והאמיצים)? אלבום אהוב של הלהקה: Queen II שיר אהוב של הלהקה (אפשר כמה, זה לא משטר טוטליטרי ): don't try suicide מה דעתכם על מפגש פורום, ואולי על מפגש של אנשים שאוהבים את קווין בארץ בכלל? יכול להיות נחמד, רק שהפעם נקווה שיבואו יותר משניים, שגם אחד מהם לא מהפורום

למעלה