מי בא למימידיון??????????

LordNor

New member
לא ידעתי על זה.... אבל בכל אופן אני

לא אוכל לבוא... מסיבות דתיות...

LordNor

New member
אני מכבד את תקופת שלושת השבועות

שלפני תשעה באב... כלומר בשלושת השבועות אני מקפיד שלא לחגוג או לשמוח... עד לתשעה באב... וב-9 הימים אני לא אוכל כלל בשר... אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות....

LordNor

New member
שאני הולך בדרך הישרה...

ואני מכבד את רצונו של אלוהים... אני מאמין שבתשעה באב נחרב בית המקדש וצריך לצום ביום הזה שזה אבל לעם ישראל... אני מאמין שבית המקדש נחרב בגלל שעם ישראל לא כיבדו את מצוות ``ואהבת את רעך כמוך`` והיה פלוגות בעם והתחילו מריבות... ככה שאלוהים החליט ללמד אותם לקח והחריב את בית המקדש... ועם ישראל צריך לזכור את תשעת הימים.. ואת מה שהוא עולל... זה הכל... כמו בכל חג שיש את הסיבות שלו... אז לסיכום זה נותן לי קשר עם אלוהים והעיקר שיהיה לצדי תמיד ויתמוך בכל מה שאני עושה...

LordNor

New member
שאני הולך בדרך הישרה...

ואני מכבד את רצונו של אלוהים... אני מאמין שבתשעה באב נחרב בית המקדש וצריך לצום ביום הזה שזה אבל לעם ישראל... אני מאמין שבית המקדש נחרב בגלל שעם ישראל לא כיבדו את מצוות ``ואהבת את רעך כמוך`` והיה פלוגות בעם והתחילו מריבות... ככה שאלוהים החליט ללמד אותם לקח והחריב את בית המקדש... ועם ישראל צריך לזכור את תשעת הימים.. ואת מה שהוא עולל... זה הכל... כמו בכל חג שיש את הסיבות שלו... אז לסיכום זה נותן לי קשר עם אלוהים והעיקר שיהיה לצדי תמיד ויתמוך בכל מה שאני עושה...

גילתוש!

New member
באה למימדיון

אני באה למימדיון... אפשר לדעת מי אתה? יש לך איסיקיו? מגילתוש.

גילתוש!

New member
טעות שלי

סליחה חשבתי שזה בן... מי את? אז אם את יכולה לתת לי את האיסיקיו שלך?באה למימדיון? מחכה תשובה.

black_magic

New member
ההתנצלות מתקבלת..

אני שלי ואני בת 16 מחיפה והמספר הוא 82617808 וכן, אני באה למימידיון..

מקווה שאבוא....

אני מקווה שאבוא... בגלל בעיות עם הסעה שלי (סיפור ארוך...) אני מתה לבוא לשם, ולפגוש חברים...

גילתוש!

New member
היי מתוקתי!!!

אני מאוד מקווה שתבואי למימדיון ומאוד מתגעגעת אלייך...באהבה ענקית מחברתך!!!!

למעלה