מי גאון של אימא שטען שלמזלנו, המלחמה קרתה משמיים? 🤯

שמלת תחרה1

Well-known member
טוענים ששההפגנות עודדו את החמאס לצאת למלחמה בישראל.

[COLOR=var(--JKqx2)]

[COLOR=var(--JKqx2)]מחבל חמאס בחקירה: ''התכוננו במשך יותר משנה. ההפגנות בישראל עודדו אותנו. היינו בהלם שצה''ל ...

[/COLOR]

[/COLOR]

[COLOR=var(--IXoxUe)]
8 באוק׳ 2023

כולנו זוכרים את הראיונות המבזים שנתנו בכל עת ראשי המחאה, פוליטיקאים עלובי נפש ולשעברים
https://rotter.net/forum/scoops1/814509.shtml​

Screenshot_20231227-225046_Chrome.jpg

נבזיים
https://rotter.net/forum/scoops1/814509.shtml​

[/COLOR]

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
הניסוח שלו אולי היה גרוע, אבל דבריו נכונים וצודקים לעילא ולעילא. מי שינסה לשמוע מה הוא ניסה בדיוק לומר, יגלה זאת במהרה (וכן, זה בהחלט עצוב). טיפ: המעוניינים לעשות כן, מומלץ שלא לעשות זאת באמצעות ליינט.

אלפיני

Well-known member
הניסוח שלו אולי היה גרוע, אבל דבריו נכונים וצודקים לעילא ולעילא. מי שינסה לשמוע מה הוא ניסה בדיוק לומר, יגלה זאת במהרה (וכן, זה בהחלט עצוב). טיפ: המעוניינים לעשות כן, מומלץ שלא לעשות זאת באמצעות ליינט.
אוי ואבוי!
וואינט המשוקצים.
חמסה, חמסה מלח מים , מלח מים טפו, טפו.

לא יודע מה עבר עלי , אבל החלטתי לתת לך שוב צ'אנס בפעם המאה אלף בערך ועשיתי כעצתך.
והקשבתי לדברים עצמם מול הציטוט בוואינט.

נחש מה , הציטוט היה מדויק. ואטורי הלין על כך שבחלק מאמצעי התקשורת לא ציטטו אותו במדויק וציינו את המשפט והיה משהו משולב.

בוואינט זה לא קרה. סתם השמצת אותם . מה קרה, שוב לא התחשק לך לקרוא עד הסוף?

ובאשר לדברים עצמם - יש לך/לכם הסבר סביר מדוע זה יהיה נכון לשרוף את כל עזה. יש לך/לכם רעיון טוב היכן לאכסן את כל הפליטים האזרחים מהמלחמה הזו?

Harrington

Well-known member
מנהל
אוי ואבוי!
וואינט המשוקצים.
חמסה, חמסה מלח מים , מלח מים טפו, טפו.

לא יודע מה עבר עלי , אבל החלטתי לתת לך שוב צ'אנס בפעם המאה אלף בערך ועשיתי כעצתך.
והקשבתי לדברים עצמם מול הציטוט בוואינט.

נחש מה , הציטוט היה מדויק. ואטורי הלין על כך שבחלק מאמצעי התקשורת לא ציטטו אותו במדויק וציינו את המשפט והיה משהו משולב.

בוואינט זה לא קרה. סתם השמצת אותם . מה קרה, שוב לא התחשק לך לקרוא עד הסוף?

ובאשר לדברים עצמם - יש לך/לכם הסבר סביר מדוע זה יהיה נכון לשרוף את כל עזה. יש לך/לכם רעיון טוב היכן לאכסן את כל הפליטים האזרחים מהמלחמה הזו?
ה'ציטוט' בליינט היה רחוק מלהיות מדויק ולהעביר את המסר שויטורי ניסה להעביר שם. גם אם היה מדויק מבחינה לשונית (ונדמה לי שלא, אבל לא זוכר בע"פ וזה ממש לא מספיק מעניין כדי ללכת לבדוק שוב), זה ציטוט שחטא לחלוטין לכוונת המשורר וכל בר דעת יכול להבין זאת.

כך או אחרת, הדיון הוא לא על ליינט. לגבי הדברים עצמם כפי שכתבתי למעלה, קל מאוד להבין את דברי המשורר. צריך רק לרצות. מי שיעשה זאת, כלומר מי שרוצה להבין ויאזין לדברים ישירות ללא מתווכים, ייאלץ להודות שמה לעשות, זה ממש לא כפי שעולה (למשל) מליינט ודומיו.

מאחר ולא קראתי מאודי לשרוף את כל רצועת עזה, לא ברור לי מה רעיון הכוונת שאלתך בסיפא אלי. לא שחסר לאיפה להעביר אותם, אבל אני לא ממש עוסק בסוגיה.

אלפיני

Well-known member
ה'ציטוט' בליינט היה רחוק מלהיות מדויק ולהעביר את המסר שויטורי ניסה להעביר שם.
כמה אפשר להכחיש . העליתי הקלטה של דבריו של ואטורי ויש את הציטוט בוואינט. תשווה! זהות כמעט אחד לאחד. הם לא הוציאו אותו מהקשרו.

גם אם היה מדויק מבחינה לשונית (ונדמה לי שלא, אבל לא זוכר בע"פ וזה ממש לא מספיק מעניין כדי ללכת לבדוק שוב), זה ציטוט שחטא לחלוטין לכוונת המשורר וכל בר דעת יכול להבין זאת.
אם נדמה לך ואתה לא זוכר תקשיב שוב. זה לוקח דקה. שוב, איך הוא יכול לחטוא אם האיש צוטט במדוייק. וואי נט , וכל גורם תקשורת אחר לא צריכים להיות אחראים על השטויות שואטורי פולט. כשהם מצטטים אותו במדויק האחריות היא עליו. הוא הסביר את הכוונות שלו. ברצונו לשרוף את כל עזה. גם את זה קשה לך לזכור? תאמץ את עצמך הדברים ברורים ויוצאים מהפה שלו.

מאחר ולא קראתי מאודי לשרוף את כל רצועת עזה, לא ברור לי מה רעיון הכוונת שאלתך בסיפא אלי.
אתה זה שאמרת "דבריו נכונים וצודקים לעילא ולעילא" . אז למה אתה מנסה להתחמק עכשיו? ואטורי גם אמר לשרוף את עזה. אז אם אתה מצדיק אותו כל כך מה אתה מתפלא שהשאלה מופנת גם אליך? תשובה יש לך? או שאתה חוזר בך.

לא שחסר לאיפה להעביר אותם, אבל אני לא ממש עוסק בסוגיה.
אם אתה תומך בדבריו באופן נחרץ כדאי שתתחיל לחשוב ולהתעסק בכך. אחרת יתקבל הרושם שאינך חושב על ההשלכות למעשיך ולדברים בהם אתה תומך. בדרך כלל רצוי להיפטר מההרגל הזה לקראת סוף הילדות.

Harrington

Well-known member
מנהל
כמה אפשר להכחיש . העליתי הקלטה של דבריו של ואטורי ויש את הציטוט בוואינט. תשווה! זהות כמעט אחד לאחד. הם לא הוציאו אותו מהקשרו.
דעתי בעניין מפורטת למעלה.
אם נדמה לך ואתה לא זוכר תקשיב שוב. זה לוקח דקה. שוב, איך הוא יכול לחטוא אם האיש צוטט במדוייק. וואי נט , וכל גורם תקשורת אחר לא צריכים להיות אחראים על השטויות שואטורי פולט. כשהם מצטטים אותו במדויק האחריות היא עליו. הוא הסביר את הכוונות שלו. ברצונו לשרוף את כל עזה. גם את זה קשה לך לזכור? תאמץ את עצמך הדברים ברורים ויוצאים מהפה שלו.
זה לא מספיק מעניין כדי להשקיע בזה דקה נוספת. הדיון הוא לא על הדיוקים של ליינט, אלא על דבריו של ויטורי.
אתה זה שאמרת "דבריו נכונים וצודקים לעילא ולעילא" . אז למה אתה מנסה להתחמק עכשיו? ואטורי גם אמר לשרוף את עזה. אז אם אתה מצדיק אותו כל כך מה אתה מתפלא שהשאלה מופנת גם אליך? תשובה יש לך? או שאתה חוזר בך.
לא מתחמק ולא בטיח. זה פשוט לא הנושא שאנחנו מדברים עליו וזאת לא האמירה שהשרשור הזה מדבר עליו, כפי שתוכל להבין מכותרת השרשור.
אם אתה תומך בדבריו באופן נחרץ כדאי שתתחיל לחשוב ולהתעסק בכך. אחרת יתקבל הרושם שאינך חושב על ההשלכות למעשיך ולדברים בהם אתה תומך. בדרך כלל רצוי להיפטר מההרגל הזה לקראת סוף הילדות.
כתבתי במפורש ובצורה ברורה מאוד את דעתי על דבריו (הרלוונטיים לדיון). אין פה שום צורך בשום "אם". מי שהבין הבין, מי שלא לא, ומי שחשוב לו לא להבין או לעשות את עצמו כאילו לא הבין, גם לא יעזור אם אסביר שוב :).
על רשמים שמתקבלים אינני רואה את עצמי אחראי. בוודאי לא כאשר כאמור, דעתי כתובה בצורה ברורה לחלוטין באופן שאין כל צורך ב"רשמים" ש"מתקבלים" ודי בהבנת הנקרא פשוטה ברמת כיתה ג'.

אלפיני

Well-known member
כתבתי במפורש ובצורה ברורה מאוד את דעתי על דבריו (הרלוונטיים לדיון).
במפורש ציטטתי את שאמרת על דבריו. כתבת בצורה ברורה. עכשיו אתה מנסה להתחמק מההשלכות.
דו - פרצופי כבר אמרנו היום.

ומי שחשוב לו לא להבין או לעשות את עצמו כאילו לא הבין, גם לא יעזור אם אסביר שוב :).
למען הסר ספק שאלתי אותך על מנת שתסביר את עצמך. וברחת.

צי'קן קוראים לכך בלעז.

על רשמים שמתקבלים אינני רואה את עצמי אחראי. בוודאי לא כאשר כאמור, דעתי כתובה בצורה ברורה לחלוטין באופן שאין כל צורך ב"רשמים" ש"מתקבלים" ודי בהבנת הנקרא פשוטה ברמת כיתה ג'.
בכיתה ג' לא מעבירים קורסים כיצד לתמוך ואז לנסות להתחמק מהדברים במשפט הבא.

הייתי הרבה יותר מעריך אותך, גם אם לא מסכים עמך, לו היה לך לפחות קורטוב של עמוד שידרה לעמוד מאחורי דבריך ולדבר בצורה ישירה. אבל כנראה שיש לך את האומץ לעשות זאת רק כשכולם מסביב תומכים בך.

הפעם אני זה שממצא ראשון.

Harrington

Well-known member
מנהל
במפורש ציטטתי את שאמרת על דבריו. כתבת בצורה ברורה. עכשיו אתה מנסה להתחמק מההשלכות.
דו - פרצופי כבר אמרנו היום.

למען הסר ספק שאלתי אותך על מנת שתסביר את עצמך. וברחת.

צי'קן קוראים לכך בלעז.

בכיתה ג' לא מעבירים קורסים כיצד לתמוך ואז לנסות להתחמק מהדברים במשפט הבא.

הייתי הרבה יותר מעריך אותך, גם אם לא מסכים עמך, לו היה לך לפחות קורטוב של עמוד שידרה לעמוד מאחורי דבריך ולדבר בצורה ישירה. אבל כנראה שיש לך את האומץ לעשות זאת רק כשכולם מסביב תומכים בך.

הפעם אני זה שממצא ראשון.
מה שתגיד (סליחה שהסתפקתי בקריאת משפט אחד מהאמצע בלבד). כל מה שעושה לך טוב לכתוב, לתקוף ולהשמיץ, אני כאן כדי לשרת :). יכול רק לאחל לך הנאה מרובה ולקוות שזה יסייע לך לשפר את מצבך.

הרבה בריאות ולמען הסר ספק (ועל אף שאני יודע זה מכבר שאינך מסוגל לסיים דיונים), מיצינו.

משתפרת1

Well-known member
למעלה