מי היה בהופעה של איירוסמית?

lilithmm

New member
מי היה בהופעה של איירוסמית?

אני!!!!! לפני 9 שנים!!! חיממו אותם mr big היה גדול הייתי בשורה שנייה!!!!

AeroTom

New member
בארץ?

וגיא ונועם גם היו בהופעות פה בפורום. ואני מקווה למצוא מישהו לטוס איתו ולהגשים גם את החלום...

JOE22

New member
איזה זיכרון מתוק, לא רק שהיינו ב-

הופעה גם חיכיתי להם במלון שבו הם התאכסנו, זה היה מלון הילטון, אני לעולם לא אשכח את היום הזה שבו ישבתי בלובי ופשוט חיכתי להם, לא ידעתי כלום, קראתי לי עיתון בכדי שלא יזהו שאני מעריצה מתלהבת
ואז בלי שום הכנה מראש זה הגיע.... פתאום שמעתי : "OH...GOOD MORNING JOE" אני, עדיין לא מאמינה למה שאוזני שמעו בזה הרגע, מורידה באיטיות את העיתון בשביל להיכנס להלם איטי וכן, כן זהו אכן ג'ו פרי שעומד לו שם בקבלה, עם חולצה סגולה
. בכל אופן אנשים לקח לי זמן לצאת מההלם וגם תפסתי את ג'ו בבריכה עם בגד-ים מאוד צמוד וקצר ודווקא שם היה לי האומץ לבקש תמונה איתו...... חוויה מדהימה שאני לעולם לא אשכח

AeroTom

New member
סיפור יפה.

וגם התחלת אז להעריץ אותם יחסית מגיל צעיר לא? כי היית אז בת 14 או משהו לא?

JOE22

New member
יאפ../images/Emo9.gif. בערך מגיל 14

אפשר לומר שמ- GET A GRIP ממש התחלתי להעריץ אותם באופן רשמי.

SaintJohn

New member
את ההופעה בארץ

אני לא ראיתי, כי רק אז התחלתי לשמוע אותם, והדיעה שלי אז היתה, לצערי, שאם אני מכיר רק 2-3 שירים שלהם אז אין טעם ללכת... אני לא מאמין שככה חשבתי... אבל באוגוסט הייתי ב3 הופעות שלהם, וגם גיא היה בשתיים בקיץ, והוא רק הוסיף לרפרטואר המכובד שלו. דיווח על ההופעות שראיתי יש במאמרים. אני שם פה למטה קישור למאמר

AeroTom

New member
הייתי אז בן 11 בערך...

ואם הייתי יכול לחזור רק פעם אחת בזמן...

Aeroguy

New member
ההופעות שראיתי:

סה"כ ראיתי 9 הופעות ב- 3 נסיעות שונות, והופעת סאונדצ'ק מיוחדת לכ- 200 מוזמנים. Berlin 7.6.99 Denver 5.1.02 Salt Lake City 7.1.02 San Jose 9.1.02 (Soundcheck, meeting with the band the show itself) Los Angeles 13.1.02 Fresno 15.1.02 San Diego 17.1.02 Boston 25.8.03 Boston 27.8.03

rocket

New member
איזה כיף לך ...........

לצערי כשאירוסמית היו בארץ לא היה לי מושג מי הם .

למעלה