מי הם חדוה ודוד

מי הם חדוה ודוד../images/Emo35.gif

יש למישהו מושג
מדובר בצמד זמרים משנות השישים או השבעים.

trilliane

Well-known member
מנהל
בדיוק עבור שאלות כאלה יש מומה! ../images/Emo13.gif

mitgo

New member
חדוה ודוד!

כן שירי תהילה נעמי.. להלהלה.. האמת שאין לה קול משהו.. קצת צעקני.. אבל היו להם כמה שלאגרים אז.

התמ-ים

New member
נראה לי

שהקול הצווחני זה בגלל איכות ההקלטה אז ... אם חדווה זאת באמת חדווה עמרני, אז יש לה קול מאוד סביר

shellyland

New member
לעניות דעתי

מדובר בדוד קריבושה. שמעתי גם פעם באיזה ראיון שהם היו הצלחה גדולה ביפן, לא פחות! אגב, השיר "אני חולם על נעמי" נכתב על ידי לא אחרת מאשר תרצה אתר (SITE - למהדרין) שנידונה כאן לא מזמן.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא לא... ../images/Emo8.gif

דוד קריבושי הוא אמנם המלחין של "אני חולם על נעמי" אבל הוא לא היה השותף של חדוה עמרני לצמד... (לא יודעת מי כן היה, אבל בטח כתוב במומה. מי שמתעניין ילך לבדוק
).

shellyland

New member
צודקת - זה לא דוד קריבושה

בדיקה קצרה במומה העלתה שמדובר בדוד טל. להלן הלינק.

shellyland

New member
וואלה? (סליחה, "תפוז?")

גם לו קוראים דוד טל? אני נורא אוהבת אותו. אבל לא, דוד טל (רוזנטל) נפטר בשנת 1999 לפי מומה.

התמ-ים

New member
הכוונה לשר, דוד טל

מש"ס (לא יודע איזה תיק יש לו) ראיתי שהסולן בצמד הלך לעולמו, רק אחרי שהוספתי את ההודעה הזאת. מה שהופך את הבדיחה, ללא מוצלחת מי יודע מה :(

shellyland

New member
"השר המזמר" אצלי מתקשר ישר

לחמוד הזה מ"רק בישראל". אני חושבת שהוא גם מנחה בערוץ הילדים, אבל אין לי מוגש איך קוראים לו.

kipodet

New member
ואני חשבתי שהשר המזמר הוא

איציק מרדכי שידוע בגירסת הקאבר שלו ל"שבחי ירושלים", אני מניחה שהתואר נלקח ממנו כי הוא בחר לקאבר ביסודיות גופות של חיילות ועובדות לשכה.

התמ-ים

New member
ומה הקשר בין מר מרדכי,

לבין דוד טל? או בכלל לתגובה עליה הגבתי ב"השר המזמר?"

גרי רשף

New member
ראוי לומר השר השר..../images/Emo22.gif

נראה שבשעה שהוא נלחם באבזם החגורה הממאן להיפתח הוא זמזם- ´כי חיזק בריחי שערייך´.

gingit1

New member
השר המזמר

למי שלא יודע, אבל יש לנו שר שבעברו היה זמר, הלא הוא שר אוצרנו סילבן שלום שהיה חלק מהצמד סילבן ויאיר בשנות ה70.

עופר ב.ה

New member
יוסי שריד ניסה בעבר את כוחו בשירה

(במובן של poetry), לא? אבל איני יודע אם הוא גם שר. אגב, השר פרס כתב לפני כמה שנים, לכבוד טקס הענקת אזרח כבוד ברעננה (או משהו כזה) שיר מהמטופשים ששמעתי בחיי לכבוד העיר, ממש התפוצצתי מצחוק. מבחר פנינים: היא כולה רעננה, כל אזרחיה נענים לה, היא ריחנית כיסמין ונענע.....

אם כבר שמעון פרס האם ידעתם שהוא כתב

שיר ליפה ירקוני? לשיר קוראים "שבחי קליה" הוא מופיע על תקליט אריך נגן בשם "שבחי קליה" זהו אלבומה ה66 של יפה ירקוני. ושמעון פרס היה אז1973), לא תאמינו
שר הבטחון. השיר כפי שיפה אומרת"שיר שכולו כמיהה לקליה נקודת ירק בלב מדבר". אבל לא לשמעון פרס ולא ליוסי שריד התכוונתי בשאלה מיהו חבר הכנסת המזמר..

מוגג

New member
את מתכוונת ודאי../images/Emo119.gif

לעקיבא נוף - מים לדוד בברך.... ועוד (איזבל, נומה עוללי?) אגב אני לא יודע למה התכוון הכותב למעלה אבל סילבן אינו סילבן שלום אלא סילבן מרגי.

למעלה