מי זה

G o H a N

New member
מי זה../images/Emo35.gif

למרות שזה אנימציה אתם בטוח תזהו... וסורי שהרבה זמן לא רשמתי פשוט זה לא שלח לי כלום לפורם את על מה שכתבתי..!!!

Brolly

New member
טוב, אני אנסה לתמצת...

ברולי הוא סאייני, הוא נולד באותו הזמן בדיוק כמו גוקו והיה במיטה לידו(מיטה של תינוקות כמובן) ברולי נולד עם עוצמה של 10 אלפים, גוקו נולד עם עוצמה של 2... מאיזשהי סיבה גוקו הפחיד את ברולי ומאז ברולי שונא את גוקו ומנסה להרוג אותו קינג וג'יטה הורה להרוג את ברולי ואת אביו, פאראגאראס(סליחה על האלפים), כי הוא פחד מהכח של ברולי... פצעו אותם קשה וזרקו אותם לאשפה כשפריזה זרק את ההורס כוכבים שלו, או איך שקוראים לזה, ברולי קם לחיים והציל את עצמו ואת אביו אביו המשיך לאמן אותו כדי שיוכל להתנקם בקינג וג'יטה או במשפחתו... ואז ברולי הורס את הגלקסיה הדרומית ומתחילים הקרבות לפירוט מלא תראה את סרט 8

ברולי..זה לא מדוייק..

ברולי לא פחד מגוקו..... ברולי שנא את גוקו בגלל שגוקו היה בוכה כל הזמן..וזה עיצבן את ברולי..בגלל זה הוא רוצה להרוג אותו..

roychu

New member
גם לא מדוייק,

האגדה (הסייאנית) אומרת שתינוק בכיין יהיה חלש יותר, או משהו כזה. גוקו לא הפסיק לרגע לבכות, ואז בטעות בעט במיטה של ברולי או משהו כזה וברולי, שהיה מודע לכוח שלו, התחיל לבכות, וזה מה שגורם לשנאה שלו לגוקו.

Brolly

New member
שניכם טועים....

ברולי כועס על גוקו בגלל שהוא הרעיד את העריסה שלו וזה הבהיל אותו(בטעות כתבתי הפחיד שם) ולפי האגדה הסאיינית מי שבוכה יותר יגדל ויהיה לוחם אמיץ ראיתי את הבארדוק ספיישל כל כך הרבה פעמים...

G o H a N

New member
מה אנימציות../images/Emo35.gif ועוד שאלה...

אם אנימציות כן יש לי מלא
בקשר לסרטים איך קוראים להם וכמה יש

Brolly

New member
יש 13 סרטים לדרגון בול זי

אני אנסה מזכרון לומר לך אותם... Dead Zone World's Strongest Tree Of Might Lord Slug Cooler's Revenge 1 Million Warriors אני לא זוכר את השם של השביעי Brolly, The Legendary Super saiyan Bojack Brolly Returns Bio Brolly Janemba או משהו כזה ואני לא זוכר את הזה של סרט 13

למעלה