מי זוכר?

א ב י ב ן

New member
מי זוכר?

לא שייך לכלום. סתם נזכרתי, שפעם ראיתי סרט, שהתמקד בתושבי אזור מסויים.
בכל בית היה תלוי פטיש ענק מעל דלת הכניסה.
אם וכאשר היה נודע לבעל (חלילה) שאשתו בגדה בו, תפקידו בכוח היה לעשות
שימוש בפטיש ולהלום בעזרתו בפדחתה. הפטיש כבר עשה את השאר.
אז.... היה זוג. האישה בגדה והבעל המוקרן החליט לחוס על הפטיש ולא ללכלכו.
איני זוכר את הסוף ואיני זוכר מה שם הסרט. אשמח לתוספות.

היי ברוכה השבה

איפה היית ומה עשית?

sashalola

Well-known member
חזרתי

כיף להיות בבית.
עדיין מכורבלת בטשטוש היעפת הברוכה שמאפשרת נחיתה רכה.
חמותי היקרה ז"ל הקפידה תמיד להשאיר סדר מופתי לפני שיצאה מהבית,
כי אי אפשר לדעת, ואם יקרה לה משהו, ואנשים יבואו לשבת עליה שבעה, מה יגידו עליה אם ימצאו בית לא מסודר?
נזכרתי בזה עכשיו, ככה תוך כדי רפרוף בכותרות,
השארתי בית מבורדק, חזרתי והברדק ממשיך לחגוג.
מה הסיפור עם הליכודניקים החדשים? ראיתי אתמול בחצי עין,
רעיון מעניין.

א ב י ב ן

New member
הדביל אורן חזן התחתן. 1500 איש היו שם והתקרה לא נפלה עליהם.

סביר שעל חלקם לא הייתי מעלה ולו דמעה אחת. ועל חלקם האחר? אם החליטו להגיע
לשם, אולי היה מגיע להם. היכן הוא האל שטיבע באדמה את כל בני קורח ועדתו? היכן הוא?

dory141

New member
פויה!

לא מייחל לאיש שיקרה לו אסון ביום חגו, כולל לאנשים שאני מתעב. ממש קטנוני.

היי ברוכה הבאה והשווה לביתנו הקט

זה מאוד מעניין מה שאת כותבת לגבי חמותך ז"ל כי גם אני לפני שיוצאת לחו"ל או לנופש כלשהו, אני אוהבת להשאיר בית נקי ומסודר, על כל צרה שלא תבוא

ובכלל, אם כבר חזרנו בשלום והכל טוב, אז הכי כיף לחזור לבית נקי ומסודר, ואני אוהבת תיכף ומיד לפרק את המזוודות כל זמן שהאדרנלין עדיין בדם וככה תוך מספר שעות או מקסימום חצי יום, כבר לא מרגישים שהייתי בחו"ל...
אתמול ראיתי את הכתבה עם הליכודניקים החדשים. האמת היא שכבר כמה זמן שאני רואה את הפרסומים שלהם בפייסבוק אבל לא הבנתי מה בדיוק מטרתם האמיתית.
אתמול הבנתי והבן שלי שראה יחד איתי את הכתבה חושב שאני צריכה להצטרף גם. אני לא חושבת ולא בגלל שזה לא מוסרי, אלא בגלל שאין בזה תועלת ממשית. הליכוד גם ככה מפלגה שמזמן אין לה ערך ואין לה מוסר אלא אוסף של כל מיני אנשים אינטרסנטים שכל קשר בינם לבין ציונות הוא מקרי בהחלט. הליכוד ימשיך מן הסתם לשלוט בגלל אנשים שמצביעים למפלגה הזאת בלי קשר למצע שלה אם הם מבינים בכלל את המצע שלה ובלי קשר ליושרם או כישוריהם של מנהיגיה. ככה שמדובר על מלחמה אבודה מראש ולהכניס לתוכה גייס חמישי זה ממש מטומטם.
אני הבנתי שהכוונה להחזיר את הליכוד ולהזיז אותו שמאלה כמו שפייגלין הזיז אותו ימינה. אז להתפקד לליכוד ולהצביע לעבודה או למרצ, נראה לי לא לעניין.
זה פשוט להפוך את המפלגה הזאת למפלצת יותר גדולה ממה שהיא כיום.

בוקר טוב לכולם, מנצל"שת לטובת כתבה מעניינת

ולמען הגילוי הנאות אני לא אובייקטיבית

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4919123,00.html

ואני שואלת אותכם,
האם הייתם מצלמים את עצמכם בעירום, רק בשבילכם?
אני חשבתי על זה לא פעם ועם יד על הלב, אני לא הייתי מסוגלת.
כלומר, זה לא שאני פוחדת או מתביישת, אני פשוט לא מרגישה צורך לאהוב את הגוף שלי מחדש. לא הרגשתי צורך בכך מעולם. תמיד אהבתי את עצמי ואת הסובבים אותי מבלי להתייחס למראה שלהם. אף פעם הגוף או המראה שלי
לא היה אישיו בהתייחסות שלי אל עצמי. מעניין שהיום, בימינו, אם אנחנו לא מנציחים את עצמינו או את המנה שהזמנו במסעדה, אנחנו לא קיימים.
זה מעניין הקטע הזה...
מה דעתכם?

למעלה