מי מגיע מחר ?

utopia 111

New member
מי מגיע מחר ?

אני יודע שרוב אהאנשים פה לא מתים על התמונע, אבל אני לא מוותר.

utopia 111

New member
תמונע זה טוב

גם אני חושב שזה המגרש הביתי שלה, אבל רוב האנשים שאני מכיר לא מתים על ההופעות שם .... נכון שיש משהו ממש כיף בלבונטין ומקומות כאלו, אני עדיין מעדיף את התמונע.

chen1litvak

New member
אבל כל דקה המלצריות עוברות ובלאט

אני שונאת מקומות שזה גם מסעדה,כל ההופעה המלצריות הפלצניות האלו עוברות שם

rock a roll

New member
אויש זה באמת ממש מציק

בגלל זה יושבים על המדרגותXD אבל זה כבר רחוק כזה...

היא צריכה להחליף מגרש ביתי..

אין לי ממש הסברים נגד התמונע, אני פשוט יותר מדי מרגיש שם כמו אורח כל פעם מחדש. באוגנדה היה פי מליון יותר 'ביתי', וככה גם בלבונטין, בטח בסינדרום כשהוא היה קיים(אוף אוף), ואפילו בבי באר בשדרות כשהיה קיים (ואלו כל המקומות שראיתיה, מניח שגם המרתף ביתי יותר..)

chen1litvak

New member
האוגנדה קטן מידי

כולם היו כמו בקופסאת סרדינים והיו חלק שהיו צריכים לעמוד.. לבונטין לעומת זאת מקום ממש סימפטי ומרוחב שכיף להיות בו.

VengaGirl

New member
תמונע זה הבית.

תמיד היה (חוץ מבתקופת החדר של סבתא..), ותמיד יהיה. מקומות קטנים ודחוסים לא עושים אווירה יותר ביתית, מקסימום יותר אינטימית... יוחזרו לאלתר הופעות של חמישי בחצות עם שילה פרבר. עד שלא תהיו שם - לא תבינו את הקסם.

izzys

New member
עזוב אותך שילה,

על המרתף 10 הומצאה המילה "ביתי".

אני מאמין לך

כל הדיבורים עליו מזכירים לי את הסינדרום, שעליו הומצאה המילה 'ביתי', 'העולם של ההופעות' שלי השתנה לגמרי מאז סגירת הסינדרום, אני ממש לא מגזים שיש בור, שאלו כל ירושלמי שהיה פוקד את המקום. לכן אני מת כבר להיות במרתף, הבעיה היא שזה תמיד הופעות בסופשבוע, וזה בעייתי לי. אבל זה לא תירוץ. הופעה הבאה של שילה או מאור, או משהו טוב אחר.

למעלה