מי מכיר?

יש לי שאלה

אני לא מגלומן. האם אני יכול לכתוב בפורום כדי שכל המגלומנים "ירדו" עלי?

נינטייב

New member
מי מכיר את...

הוא אדם נטול כל יחוד, ולכן הוא כה מיוחד. יש בו אפילו גסות מסויימת, חביבות מטומטמת, אבל הוא מוכר בכל מקום. כרסתן, מקריח ומכוער באופן כללי. איש משפחה ממוצע (אבל לא למופת), עובד למחייתו בייצור פלוטוניום. קונפורמיסט מושבע. פעם חולצתו הלבנה כובסה בכביסה צבעונית ויצאה ורודה, ובשל כך הוא נודה למשך אותו יום. מכונית עוצבה בהשראתו, מה שהביא לפשיטת רגל של חברת המכוניות. זה קל כי לא היה לי זמן למשהו אחר.

נינטייב

New member
אמרתי שזה קל

יכולתי לתת ביוגרפיה של וולטר גרופיוס או של צ'אנג קאי שק. בתור עונש, תביאי דמות. ואגב, הבית הלבן שלך, בכלל לא משהו. כל הזמן הרגשתי שמאוד מתאמצים שם להיות שנונים וחכמים, וזה בא על חשבון דרמה טלוויזיונית. אולי זה שאני צופה חדשה בסדרה וטרם הכרתי את הדמויות היו בעוכרי. אפילו העובדה שהזכירו שם את ישראל מאה פעמים וששר החוץ שלנו (בן יוסף, איזה מין שם זה?) מת כנראה בפעולת טרור אווירית לא הזיז לי. כי זו הייתה אין התרחשות, אין דרמה, אין טלוויזיה. לזה פיללת, קפתוש?

קפת

New member
אוי סתמי

את, ראינו כבר מה הטעם המוזיקלי שלך זה, את לא מדד לאיכות, את. זו סידרה מדהימה, ותסריטאות גאונית. אפילו רענן שקד מידיעות חושב כמוני ואם היה לי כוח הייתי מחפשת לך את הביקורת שלו. את פשוט לא מכירה את הדמויות, לא את היחסים בינהן, לא את רצף האירועים (שמתרחש אחד ל30 שניות, אבל בניגוד לאופרת סבון שגם בה אירוע חדש מתרחש כל 30 שניות, פה כל אירוע חדש נרקם בתוך הרצף ברקמה עדינה ומורכבת, שלעתים מתבררת במלואה רק כתום 4 פרקים). את לא מכירה את הטרמינולוגיה של הסידרה. ובכלל, מי את שתשפטי? תוצר פלאסטי מבית מדרשו של צביקה הדר שכמותך. לכי, לכי תראי פרקים חוזרים של שמש! נינטוש, תני לזה צ'אנס. זו סידרה גאונית עם תסריטאות גאונית. בחיי.

נינטייב

New member
אני פלאסטית?

אולי רווית אסף, ומורן אייזנפלוץ. אצלי הכל טבעי, ובגדול. תודי שהבאתי, לשמחתך ולשמחת יס באך המתוק את בשורת הגזרה העגולה. בקשר לטעמי המוזיקלי, הרשי לי להזכירך שאת תמכת בבוריס (מי זה?) בזמנו, אז אל תתחצפי עכשו. מה בקשר לטענה שהרגשתי שכותבי הסדרה התאמצו מידי להיות שנונים, אני לא אוהבת זיעה. כלומר לא זיעה של חנונים ממושקפים. זיעת בריונים למשל, חביבה עלי מאוד. ואני העזתי לפספס ולא להקליט את שני הפרקים החולפים של אוז!!! אבל בגלל שאני אוהבתותך, ובגלל שממילא אין לי מה לעשות בערבי רביעי אחרי אילנה דיין אז אנסה להתמיד. מצד שני, הנשיא הרי יוחלף בעונה הבאה, אז למה לי להקשר אליו כעת? ועוד משהו. סיקס פיט אנדר באמת באמת גאונית. התמכרתי.

קפת

New member
אז ככה (כי ממש לא בא לי לעבוד היום)

זהו, שהם לא מתאמצים. הם פשוט שנונים ומדליקים, אבל זה בסדר. הם עומדים לשלם על זה את המחיר: הם יורים לעצמם ברגל (אם לסמוך על הניתוח המבריק של רענן שקד), ומודים בהיבריס בפטנט מתוחכם: יוצרי הסדרה, מודים ביאפיותם ותחכומם הניו יורק-וושינגטוני-לוס אנג'לסי, המנותק משהו כבועה במגוון הקולות, הדעות והגישות בארה"ב הברית , ומדגישים את הקשר הסוציאופוליטי, בכך שהנמשך הסידרה הם גורמים לכשלונו של הנשיא המכהן בבחירות לקדנציה הבאה, וזורקים אותו לאפוזיציה. מה שבאמת קרה לדמוקרטים היאפים המתוחכמים והאורבניים, ששלמו את מחיר גאוותנותם ו"הניתוק מהעם", בכך שהפסידו לקאובוי פתאטי ועילג. בוריס היה נשמה, ומתוק, ורציתי לאמץ אותו לחייקי באהבה רחומה ונוטפת רומנטיקה. אז מה? גם לי יש רגעים שאני נשברת, והלב שלי מתקמט! סיקס פיט אנדר גאונית, אבל לא כל הפרקיןם שלה מבריקים. ובכל זאת. אני נותנת לה קרדיט. אגב, את רואה את איבגי וספקטור? אני מאוד מחבבת את הסדרה הזו.

יס באך

New member
נינט, תגידי בא לך עליי, כזה טייב?

אבל מה שרציתי ל'גיד לך, בקשר לשווארמיאדה המקדונלית שהפכה לסניף רווחה, שפתאום הרגישותי, שאת פונה אלי כדובר החברה.

קפת

New member
אוי סתמי

את, ראינו כבר מה הטעם המוזיקלי שלך זה, את לא מדד לאיכות, את. זו סידרה מדהימה, ותסריטאות גאונית. אפילו רענן שקד מידיעות חושב כמוני ואם היה לי כוח הייתי מחפשת לך את הביקורת שלו. את פשוט לא מכירה את הדמויות, לא את היחסים בינהן, לא את רצף האירועים (שמתרחש אחד ל30 שניות, אבל בניגוד לאופרת סבון שגם בה אירוע חדש מתרחש כל 30 שניות, פה כל אירוע חדש נרקם בתוך הרצף ברקמה עדינה ומורכבת, שלעתים מתבררת במלואה רק כתום 4 פרקים). את לא מכירה את הטרמינולוגיה של הסידרה. ובכלל, מי את שתשפטי? תוצר פלאסטי מבית מדרשו של צביקה הדר שכמותך. לכי, לכי תראי פרקים חוזרים של שמש! נינטוש, תני לזה צ'אנס. זו סידרה גאונית עם תסריטאות גאונית. בחיי.

קפת

New member
מי מכיר...

בחרתי דמות של אשה, כמובן. אני אתן משפט אחד לגביה, ואם לא תנחשו, אעמיס עוד פרטים בהמשך: זו האשה שנטלה את השוט, מידיו של הפילוסוף.

קפת

New member
זה היה זריז

נינטוש, על אף הקרבה בין שמך לשמו של הפילוסוף - ניטשה - נחלת כישלון חרוץ, מצוץ אך נחוץ. אולי תקראי קצת לפעמים במקום לשמוע כל היום זוהר ארגוב? פזטוקס, זכית.
* תחברי שאילתה חדשה, במטוטא. וגם תוסיפי כמה חידות טריוויה לשירשור ההוא. *רציתי רק-קפת, אבל אין. אז קבלי כלנית.

KT13

New member
זהו?? מעכשיו אני אנטי-ג'וק??../images/Emo7.gif

החידה שלי היא : היא התיישבה באוטובוס ולא רצתה לקום.

יס באך

New member
הילדה הכושית

שבגללה הותר לכושים לשבת באוטובוס של לבנים גם מקדימה, או משו..... וקוטלת המזל הרע [רק רציתי שתד'י קפת דארלינג, שKT13 היא קוטלת מזל רע, לוחמת גאיונה בכוחות השיחור]

קפת

New member
KT

יס באך אמר שאת קוטלת זרע. שתידי. אני לא הייתי שותקת. אבל זה בסדר, אני ממילא לא שותקת. לרגע.

יס באך

New member
בטח

קוטלת זרע של מניאקים, של עמלק, למה-מה? מה רע בזה?" קוטלת- תראי איזו סכסכנית הבוקובזה הזו, אבל אני
את המכשפה הזו. רק רציתי שתד'י

KT13

New member
קוטלת הכל../images/Emo129.gif

יוהן, תרגיז אותי ותראה למה אני הופכת אותך. אפילו מתיאוס פסיון לא יעזור לך.

למעלה