מי מעונינת להצטרף לתערוכת סקראפ בלונדון?

מי מעונינת להצטרף לתערוכת סקראפ בלונדון?

התערוכה בסוף ספטמבר...עוד אין את כל הפרטים כך שזה תאורטי בלבד..... פרטים ראשונים: מדובר על נסיעה ל3-4 ימים מוקדשת לסקראפ-שום מוזאונים וכו יום אחד הסתובביות וקניות מחוץ לעיר(לונדון) יומיים התערוכה(זו לא תערוכה ענקית.....60 מציגים אבל זה מאוד נחמד......כולל סדנאות עשה וקח והדגמות שונות) וחצי יום קניות והסתובביות בתוך לונדון עלויות: כרטיס ללונדון-550 דולר בערך כניסה לתערוכה 10 פאונד מלון -3 לילות 100 פאונד(ל2 בחדר) כולל ארוחת בוקר נסיעות מחוץ לעיר לפרבר אסקס-25 פאונד סהכ בשקלים-------3361 שח לערך..... אם יש מעונינות אני אשמח לשמוע בעבר הייתי ומאוד נהניתי חשבתי לצרף מישהי להוזלת עלויות השינה ובעיקר לחברה בעלויות לא נלקח בחשבון אוכל ,נסיעות קטנות וכמובן קניות..... כמובן יש אפשרות להשאר יותר וכו אבל מודיעה מראש שאני אישית לא בעניין......חנקתי את לונדון לאחרונה...

קיפולית

New member
אם הייתי יכולה לגרד קצת כסף הייתי באה בכיף!

ותאמיני לי החברה הייתה שווה הרבה יותר מהמוצרים או מכל דבר אחר.. חחחח. נשמה שלי מה שלומך? אפרת

ברור !!ההצעה פתוחה לכולן.לדעתי יהיה אידיאלי

לסוע 6 בנות(3 זוגות) אני יודעת כרגע על עוד 2 מצטרפות פוטנציאליות לפחות.......... אני מחכה שיפרסמו את רשימת המציגים על מנת לראות שזה אכן עומד להיות מוצלח...... התאריכים הם 29-30 לספטמבר(של התערוכה) לוקחת אותך בחשבון.........בנתיים תחסכי חחחחחחחחחח

ניצנץ1

New member
אותי לישבת במניין? חסר לך שלא..

את הרי יודעת שאני בפנים.. למה גידלתי כרטיס אשראי מכובד? בדיוק לדברים אלה..

אני כלכך רוצה לבוא ../images/Emo7.gif

קשה לי להאמין שאיזה חברת תעופה תתן לי לטוס בסוף 9 כדי להגיע לתערוכה בלונדון.

עירית מותק! בפעם הבאה......

לפחות את לא באה מסיבה טובה........ומזל טוב להריון כמובן!!!!!!!!!!!!!

ניצנץ1

New member
לדעתי יש אופציות לכרטיסים יותר זולים

צריך רק לחפש.. זה סוף ספטמבר, לא אמצע הקיץ. בכל מקרה אם יש דיל של בית מלון יחד עם כרטיס והוא יום אחד יותר- גם שווה, למרות שחנקת את לונדון.. כי זה פשוט זול יותר..

הכרטיסים יקרים בגלל שנבחרת ישראל משחקת

שם באותה תקופה..........בכל אופן זו הערה בלבד הכרטיס אבל לא יעלה פחות מ450 דולר בדוק! בנוגע למלון.........אני מתכוונת לשהות במלון שקרוב למרכז כנסים והוא גם ליד מול/קניון ובכלל מלון מעולה שהייתי בו פעם שעברה כל אחת תיהיה מוזמנת לתפור לעצמה חבילה אחרת

ניצנץ1

New member
מלון קרוב לכנס- מצויין, רק כדאי לראות

באמת אם אין איזו דיל לטיסות, כי לפעמים יש כאלה זולות שבא לבכות. ראיתי כעת ב 270 דולר .. לא שזה בדיוק יהיה אז, אבל כדאי לנסות.. הרי טיסה של 4 וחצי שעות לא חייבת להיות בתנאי לוקסוס, להבדיל ממלון שכדאי שיהיה שווה. כלומר צ'ארטר של ארקיע גם הולך , לא חובה אל על.או של ישראאייר או של כל חברה בריטית ..

newKiticat

New member
תשקלי אותי?

אם באמת מתארגנת קבוצה גדולה נשמע לי כיף אדיר.

חברות אין סלקציה....מי שרוצה בפנים....

וגם את כמובן ואם את מתעקשת שאשקול אותך אז סבבי יש לי משקל באמבטיה.........בואי! אבל אני שוקלת רק בעירום אז מקווה שאת לא ביישנית..........חחחחחחחחחחחחחח

למעלה