מי מצביע בעד זה שאטומיק בייגל הוא חתיכת חופר!

snirel13

New member
מי מצביע בעד זה שאטומיק בייגל הוא חתיכת חופר!

מי מסכים איתי שאטומיק בייגל הוא חתיכת חופר או חופרת חסרי חיים... שכל היום בפורום של בית ספר... ומלקק לכל המורים????!??!?!? אני מת לדעת מי זה ולקלל את מי שיצר אותה או אותו

אנו מבקשים להזכיר לך את תקנון הפורום:

ברוכים הבאים לפורום תיכון הראל! הפורום מיועד להציע לגולשי אתר האינטרנט של תיכון הראל במת דיון פתוחה לשיחה בענייני היום, דיון בנעשה בבית הספר, סיעור מוחות הדדי, מסירת הודעות, התייעצות בנושאים לימודיים, העברת ביקורת וכו`. אנו עושים כל מאמץ לאפשר חופש ביטוי רחב ככל האפשר לגולשים, ופונים לגולשים בבקשה להקפיד על תרבות דיון נאותה בפורום. אנו שואפים שלא לצנזר הודעות, אולם כמוסד חינוכי אנו מבקשים לשמור על הכללים הנזכרים בתקנון זה ובתקנון אתר תפוז בו מתארח הפורום. הודעות שלא יקפידו על תנאים אלה ימחקו על ידי צוות האתר. רשת האינטרנט מאפשרת חופש ביטוי כמעט בלתי מוגבל, וככזו כללים הנוגעים להוצאת לשון הרע, זכות הציבור לדעת, הוצאת דיבה וכו` עשויים להתפרש בה בדרכים שונות. אנו מצפים מגולשי האתר להשתמש בפורום בצורה מושכלת. הודעות שנשלחו לפורום ימחקו על-ידי צוות האתר על-פי שיקול דעתו הבלעדי, בהתאם לנסיבות הבאות: 1) הצפת הפורום בהודעות החוזרות על עצמן, תוך פגיעה בהתנהלותם התקינה של הדיונים. 2) הודעות הפוגעות בתרבות הדיון, ובהן הודעות הכוללות קללות, נאצות, איומים, התנצחויות אישיות, התחזות למשתמשים וכו`. 3) הודעות המפרות את צנעת הפרט ו/או חושפות משתמשים שבחרו לכתוב בפורום בצורה אנונימית, כמו גם במקרה של אזכור שמות מורים ותלמידים במהלך דיון, שלא בהסכמתם, וזאת בהתאם לנסיבות. 4) הודעות הכוללות הפניות/קישורים (לינקים) לאתרים או קבצים בהם מופרות התקנות הנזכרות כאן. צוות אתר תיכון הראל ובית הספר אינם אחראים בכל דרך לתוכן ההודעות ו/או ההפניות הכלולות בהן - האחריות המלאה על כך וכל המשתמע מכך הנה על כותבי ההודעות - וכן אינם מתחייבים למחוק כל הודעה המפרה את התקנות או להשאיר הודעה שאינה מפרה אותן. כמו כן, אין כל התחייבות למעקב תמידי אחר הנעשה בפורום. המידע הנמסר בפורום על-ידי הגולשים אינו בהכרח מידע מהימן ובדוק, ומומלץ לוודא את נכונותו בטרם ההסתמכות עליו. גולש שאינו מסכים לתנאים האמורים אינו רשאי לעשות שימוש בפורום. ניתן לפנות לצוות האתר בכל נושא ובכל עת בדואר האלקטרוני: [email protected] אנו מאחלים לכם גלישה מהנה! http://www.tichon.org.il

taroboy

New member
לצוות התיכון,המעשה הנכון הוא למחוק את ההודעה.

מפאת הסיבה שהוא עבר על כמה מחוקי הפורום שכתם בהודעה .

שים לב לסעיף "אינם מתחייבים למחוק כל הודעה

המפרה את התקנות" - כלומר, אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להשאיר הודעות כאלה, משיקולים כאלה ואחרים, בעיקר כאשר הפרת התקנון אינה מאד חמורה. במקרה הזה חשוב לנו שהמסר יעבור לכותב וגם ששאר הגולשים יכירו בעובדה שיש תקנון לפורום, ושביכולתנו למחוק הודעות או לחסום משתמשים. איום שביכולתנו לממש.

אטומיק בייגל הוא נקבה, כפי שאפשר לראות בחתימה

שלי. אבל אתה כנראה מוגבל מכדי לשים לב לדברים כ"כ ברורים. אטומיק בייגל היא זוהר אפק מי"א 10, שלא מתחבאת מאחורי כינוי באינטרנט כמו פחדן עלוב ואומלל, שכדי להרגיש טוב עם עצמו צריך לרדת על אחרים ו"לקלל" אנשים כמו ילד בכיתה ג'. בחיי שהתגלגלתי מצחוק כשקראתי את השורה האחרונה. איך הגעת למסקנה שאני כל היום כאן - אין לי מושג. אולי לא שמת לב שההודעה האחרונה שלי פה, וכך גם הביקור האחרון שלי בפורום, היו לפני למעלה משבוע, והכינוי שלי הוא לאו דווקא זה שהכי בולט פה בכמות ההודעות. נכנסתי לפה עכשיו רק כי סיפרו לי על ההודעה המגוכחת הזאת. גם לא זכור לי שאי פעם הגבתי פה למורים באופן אישי, או כמו שאתה החלטת ע"פ איזושהי הזיה - "ליקקתי" להם. אתה בתיכון, הגיע הזמן להתבגר ולהשיג לעצמך חיים משלך במקום להיטפל לאלה של אחרים.

למעלה