מי פה היה בפסטיבל דימונה 2004

kush kush

New member
מי פה היה בפסטיבל דימונה 2004../images/Emo35.gif

בהחלט חוויה בלתי נשכחת.. פעם ראשונה, ואחרונה אלא אם אני אוכל להגיע להקרנה של הסרט גמר שלי
אומנם עבר זמן מאז.. אבל פורום הפקת וידיאו לא שימש לי כמקור תקשורת עם קולנועים צעירים.. אז יאללה שרשרו

ברונדבי

New member
הייתי ב2003..

ואף על פי שהסרט שלי השתתף ב2004, נמנעתי מלהגיע. היה די נחמד האמת. בכל מקרה, אמנע מלהביע דעתי על הפסטיבל, כי אז אתחיל לבכות ולקטר שהוא מכור.

kush kush

New member
חחח אז אני הייתי, היה ../images/Emo26.gif

מדהים! חוויה בלתי נשכחת! הופעות דיי זבל, הרצות מעניינות, כמה סרטים נדושים, וכמה ממש ממש מקצועיים שקשה להאמין שהם פסה"כ של ילדים בני 17
הקטע של השינה באוהלים והתחברות עם קולנועים מכל הארץ היתה סוף הדרך.. אכן חוויה של פעם בחיים.

pink cigarette

New member
שכבת י"ב קולנוע מביה"ס שלי.

החלטתי לא להצטרף מסיבות אהה.. מנהליות. לא מוכנה לצאת עם מרכז המגמה שלי לקצה השני של הארץ. פויה.

pink cigarette

New member
אין סיכוי.

ואצלנו, הוא לא מפחיד.. הוא מאוד ידידותי דווקא. אבל לא אחראי ודי טמבל. מצד שני, הוא איש מקצוע מבריק. זה רק מחזק את הטענה שלי שקולנוענים שהופכים למורים לקולנו פשוט מאבדים "את זה".

0mroosh

New member
אני סופר ת'זמן..

יש עוד למה לחכות (ככה זה שאתה בכיתה י').

irene20

New member
אני הייתי...

ולהגיד לך את האמת ממש לא נהנתי.. טוב נו ,נהנתי מהפסטיבל עצמו....אבל לישון במגרש כדורגל בלילה בקור איימים בדרום...עם איזה שק שינה מסכן וסוודר דק..לא ממש הביא לי את ההנאה של החיים.. אבל בעיקרון היה סבבה..:)

למעלה