מי פה שומע מוזיקה בערבית?

אני שומעת

ננסי עג'רם עבד ל חלם חפז פריד אל טרש עומר דיאב סמירה להמשיךךךךךך ממולץ להיכנס לפורום יהודי עיראק בתפוז ללמוד מילים פיקנטיות

quiet as water

New member
אנא כמאן בסמא ננסי עג'רם !!!!! :)

אממ.. אני גם שומעת את אמר דיאב ... זמר מצרי .. דווקא נחמד :)

quiet as water

New member
הינה אתר מעולה למוזיקה !!!

http://www.mazika.com/en/Singer_albums.aspx?SIngerID=25 סורי שלא שמתי בקישורים לא יודעת איך ...:/

פעם אחרונה שבדקתי,

הייתי בת ולא קראו לי שוקי
. ואיפה האתר...?

yoavshovav

New member
איך אני שמח

יא אללה! אני לא מאמין שיש עוד אנשים כמוני! כולם חושבים שאני חולה בשכל כי אני שומע מוזיקה ערבית ואוהב לראות טלביזיה בערבית. איזה יופי יא אללה אגב בקשר להודעה שהוספתי קודם: אני חולה על נאנסי. היא מושלמת. בחיבהא כתיר. ואנא בחב אלאיסתימע אילא אגאני אלענדליב (עבדל חלים) כמאן. אני גם גר קרוב לרמלה אז יש לי הזדמנות ללכת לחנות דיסקים ולקנות, לשמוע ת'שפה... מי פה עוד אוהב את נאנסי? אני אוהב המון זמרים אבל אותה הכי. ואיזה שיר אתם הכי אוהבים? ואיזה קליפ? אני ממליץ לכם להכנס לאתר www.panet.co.il יש שם קישור גם למוזיקה, כתבות אקטואליה, קליפים, סקרים... ה-כל!

השירים האהובים של ננסי

1חביב ארה בוסי או בוס יא סלאם יא טבטב עשרה ווא לא עשרה ואוול מרה הכל יפה אצל ננסי

אסור לדון בהורדות בלתי חוקיות על גב הפורום.

בפעם הבאה ההודעות ימחקו. קחו לתשומת לבכם
.

quiet as water

New member
יש לה קליפ שהיא עם שמלת כלה..

מישו מכיר ??? בהתחלה שנאתי את השיר הזה אבל הוא לאט לאט נשמע טוב :) אבל אתם יודעים מה הבעיה ??? אני חושבת שהיא שונאת אותנו.. בעצם אני בטוחה חחחחראיתי שראיינו אותה בטלווזיה ... :/ זה מוריד את כל החשק לאהוב את השירים שלה:(

למעלה