מי רצח את 'הבורר'?!

מוגלי7

New member
מי רצח את 'הבורר'?!

אל תדאגו, זה לא ספוילר או משהו. זה סתם משחק נחמד. (לקוח מפורום הפיג'מות רק כדי להזכיר.) OK, אז אני אסביר את החוקים. ברוך אסולין, 'הבורר' נרצח. הוא ערך מסיבה, אליה הגיעו כלל דמויות הסדרה. במהלך המסיבה, הבורר עלה לגג, לאחר כמה שניות נשמעו המילים "אני לא יכול להחזיר מעמד!", ואז נשמע 'בום' ליד דלת הכניסה. כולם יצאו וראו את ברוך שוכב ללא רוח חיים ליד דלת הכניסה. עכשיו השאלה הנשאלת היא: מי רצח את הבורר?! כל יום אתם תקבלו תצהיר של אחד האורחים. לפי התצהיר, אתם אמורים לנסות לנחש אם הוא הרוצח או לא. נגיד, התפרסם התצהיר של גילה. מי שחושב שגילה משקרת, שיסמן
. מי שחושב שגילה דוברת אמת, שיסמן
. אני אספור את הקולות, ואם הרוב אמר שהיא לא משקרת, גילה יוצאת מרשימת החשודים. אז בואו נתחיל עם התצהיר הראשון: התצהיר של אבי: אני ישבתי באיזה כיסא ליד הבריכה. אחרי זה הייתי צמא, אז הלכתי לשתות קצת בפנים. זה לא אשמתי שהקערה של הפונץ' קרובה למדרגות שמובילות לגג! אז שתיתי קצת פונץ', ואז הלכתי לשירותים. יש לנו איזה שלושה שירותים בבית, נכון? אמא הייתה בראשונים, נעמי בשניים, וענבל הייתה בשלישיים. אז עליתי לשירותים שבגג! ובזמן שהייתי בשירותים, שמעתי את אבא צועק "אני לא יכול להחזיק מעמד!", ואחרי כמה שניות שמעתי בום! אז יצאתי מהשירותים, ירדתי לדלת הכניסה, ומצאתי את אבא... מת.. עכשיו: האם אתם חושבים שאבי משקר? אם לדעתכם הוא משקר, סמנו
, אם לדעתכם הוא דובר אמת, סמו
.

אפשר לעשות את המשחק שונה קצת

שבסוף אחרי שכולם הצביעו את אומרת אם אבי הוא הרוצח או לא נגיד וכן המשחק ניגמר.. אבל אם לא..אז מוציאים אותו מרשימת הרוצחים ואת שמה דמות אחרת וככה זה ימשיך אך שנגיע לרוצח האמיתי..

מוגלי7

New member
שני דברים:

1) אני בן 2) זה אמור להיות שאתם כל פעם מוציאים, ואז שנשארים השלושה האחרונים, אני מפרסם את התצהירים שלהם ביחד, והם הצהירים הכי פחות משכנעים, ואז כל אחד צריך לכתוב בהודעה שלו מי לדעתו הרוצח, ולמה.

מוגלי7

New member
התצהיר של לימור (קוקי)

האנשים שיצאו מרשימת החשודים
רשימת החשודים
אבי (הטחול) אסולין גילה אסולין נעמי (כפית) אסולין לימור גולדמן (קוקי) נדב פלדמן מאיה פלדמן עדנה פלדמן אמיר פלדמן אלונה אירנה קובלובה פבל קובלובה ניקולה קובלובה עמרם (בולדוג) משה עמרני (בעלה לשעבר של קוקי) רון חשביאן הרב איפרגן ענבל אסולין (אשתו של אבי) התצהיר של לימור (קוקי) תאמינו לי, שאין לי מושג בכלל על מה אתם מדברים. איך אני יכולה לרצוח?! אני?! לרצוח?! אני בסך הכל נרקומנית! OK, זה לא יצא לי טוב... טוב, תראו מה הלך. אני ואבי ישבנו ליד הבריכה. אחרי זה אבי אמר לי שהוא הולך לשתות בפנים. אחרי שהוא הלך, משה בא לשבת לידי. הוא אמר לי לבוא לגג, כי יש לו משהו להראות לי. אז עלינו לגג, ואז הוא הראה לי שהוא הביא מלא מלא סמים. הוא ניסה לסמם אותי! אבל אני לא נשברתי. אחרי זה הוא ניסה לדחוף כדורים לפה. אני סגרתי את הפה, והוא ניסה להמשיך לדחוף לי כדורים בכוח! ואז בטעות כמעט הפלתי אותו מהגג. אז הוא צעק לי: "אני לא יכול להחזיק מעמד!" ושנייה לפני שהוא נפל, תפסתי אותו. ואז ירדנו מהר למטה, כאילו כלום לא קרה, ואז שמענו בום. כולנו יצאנו אל דלת הכניסה, וראינו את ברוך מת... אם לדעתכם קוקי משקרת, סמנו
ואם לדעתכם קוקי דוברת אמת, סמנו

מוגלי7

New member
התצהיר של נדב ../images/Emo58.gif

האנשים שיצאו מרשימת החשודים
רשימת החשודים
אבי (הטחול) אסולין גילה אסולין נעמי (כפית) אסולין לימור גולדמן (קוקי) נדב פלדמן מאיה פלדמן עדנה פלדמן אמיר פלדמן אלונה אירנה קובלובה פבל קובלובה ניקולה קובלובה עמרם (בולדוג) משה עמרני רון חשביאן הרב איפרגן ענבל אסולין התצהיר של נדב: אני הוזמנתי למסיבה. חשבתי שהוא לא ירצה לראות אותי בכלל. הוא בכל זאת נטש אותי כתינוק, ועכשיו כשחזרתי, אז בטח קשה לו. אבל הנה הלכתי לדואר, ומצאתי את ההזמנה. אז הצעתי לאמי, אבי ואחותי לבוא יחד איתי. ואז, בשעה שמונה בערב הגענו למסיבה. חיפשתי את ברוך, עד שמצאתי אותו. הוא אמר לי שהייתה אי - הבנה, ושאני בכלל לא הוזמנתי, ההזמנה נשלחה אליי בטעות. זה בכלל לא הכעיס אותי. אבל בכל זאת, הרגשת שאנחנו חייבים לדבר. לא על זה ספציפית, אלא בכלל. אבל היו במסיבה המון אנשים, ורציתי לדבר איתו במקום פרטי. אז הלכנו לגג. כמובן שבהתחלה הוא התנגד, אבל שכנעתי אותו. גם כשדיברנו בגג, הוא התכחש לי. הוא אמר שהוא שונא אותי. בזמן השיחה, הבן השני שלו (כנראה אחי) אבי, עלה להשתמש בשירותים שם. אנחנו המשכנו לדבר. בזמן שדיברנו, ברוך הלך אחורה וכמעט נפל, ניסיתי להחזיק אותו, אבל ללא הצלחה. שנייה לפני שהוא נפל, הוא החזיק במעקה. הוא צעק לי: "אני לא יכול להחזיק מעמד!!" ואז אבי יצא מהשירותים. הוא ראה שאין סיכוי שאני אצליח להציל אותו, אז הוא אמר לי לרדת למטה, להירגע, והוא כבר יציל אותו. ירדתי למטה, ואז שמעתי 'בום!' פתחתי את דלת הכניסה יחד עם כולם, ומצאתי את ברוך מת.. אבא... אם לדעתכם נדב משקר, סמנו
ואם לדעתכם הוא דובר אמת, סמנו

למעלה