מי שההורים לא מרשים לאמץ שיקרא

dana15

New member
מי שההורים לא מרשים לאמץ שיקרא

שימו לב כל מי שההורים שלו לא רוצים כלב או חתול אצלי זה היה ככה אז שיכנעתי את אמא שלי שניקח מאס או אס בתור משפחה אומנת רק לשבוע כלב בוגר שלא עושה נזקים ובסוף הם התאהבו בו בעיקר אמא שלי והוא נשאר אצלנו. זה כבר היה לפני חדשיים ולדעתי זה הפתרון פשוט תשכנעו את ההורים ובסוף הם יבינו שכלב בבית זה לא נורא זה דווקא כיף. אם מישהו עשה כמוני שיספר! ביי דנה הנה האתר של אס או אס חיות שמה מוסבר www.sospets.co.il

ליציטה

New member
סיפור דומה ../images/Emo9.gif

אחרי שהכלב הקודם שלי מת (לפני כבר שש שנים), ההורים שלי לא הסכימו בשום פנים ואופן להביא עוד כלב הביתה (ואז לא גרתי לבד). כלבה של ידי שלי המליטה, ואני התאהבתי באחת הגורות , שגם התאהבה בי (לא הםסיקה לקפוץ עליי), הבאתי אותה הביתה - כמובן שאמרו לי להחזיר אותה ליום למחרת, אבל בבוקר למחרת, אחרי שהיא כבר ישנה איתי במיטה, אמרתי לאמא שלי שמאוחר מדי וכבר נקשרתי אליה
היתה עדיין התנגדות, אבל עכשיו כבר עברו 6 שנים, ולא רק שההורים שלי אוהבים אותה, אלא כשעברתי דירה הם השאירו אותה אצליהם, לא יכלו להיפרד ממנה. כמובן שאני באה לבקר אותה המון, כי אני מתה עליה, ובינתיים לקחתי גם לנו שתי כלבות וחתולה, ככה שכולם מאושרים האמת היא שאני לא ממליצה על הצורה שאני הבאתי אותה, כי בתכלס יש הורים שפשוט יעיפו את הכלב החוצה, אז אני מציעה את הדרך שדנה הציעה - הרבה יותר בטוח. ובהצלחה לכולם

למעלה