מי שרוצה מפגש! לשרשר!!!!

Ruck Starit

New member
אז ככה..../images/Emo70.gif

לדעתי צריך לחכות עוד קצת זמן.. נכון שבהתחלה נסחפתי קצת יורת מדי וכל מה שהיה איכפת לי מהפורומים היה פגישת פורום ופגישת פורום.. אבל הגלגל השתנה ואני כבר לא חדשה כאן.. אבל בכל מקרה אם אתם מסתכלים עכשיו על הפורום אתם רואים ילדים הרבה יותר מגובשים והרבה יותר רגועים מפעם,ולדעתי התיכונונים של המפגשים גורמים ללחץ יתר,כי יש כאילו שלא מסכימים למקום או לשעה ואז זה יוצר ריבים,אני רוצה פגישת פורום אך לא בינתיים.. צריך להתגבש עוד קצת ולהכיר אחד את השני. הי רגע אל תתפסו אותי במילה רק לא לעשות מפגש הכרות זה מעצבן אותי!!!!!

זה יכול להיות כיף אבל..זה מוקדם מדי

ובכלל מה יהיה? אם נעשה את זה עוד חודש יההו עוד ועוד ועוד חדשים וככה לנצח יגידו"אבל יש חדשים ויש חדשים וצריך להכיר אותם.." מה לעשות זה פורום זורם לאללה שנכנסים עליו מליון אנשים כל יום!!!! אז מה אפשר לעשות בעניין החדשיםש באים כול יום? ובכלל מה שירצה יבוא והחדשים ומי שלא יכולים\רוצים \מוקדם להם לא יבואו סוף סיפור הרי יש פה כמה וכמה שרוצים להיפגש נכון? אבל הקטע שהם רוצים שכול הפורום יבוא... טוב תחליטו בעמצך אבל בעניין התירוץ של החדשים-אל תקחו את זה בחשבון כי כול הזמן יבואו עוד ועווד חדשים סקייטרית

OrdinaryDay

New member
פולין...../images/Emo3.gif

רצו לגרור אותי לטיול שורשים לשם. אך אני מיהרתי וסירבתי! בטח את נוסעת מטעם בית-ספר, נכון? ואממ, ברוכה הבאה

venom17

New member
רצו לקחת אותי לתורכיה לטיול שורשים

אבל אמרתי להם שאנחנו מכירים את השורשים בתורכיה למה שלא ננסע לחפש שורשים בהאיים הקריבים נמצא מה טוב לא נמצא חבל

OrdinaryDay

New member
אני הצעתי טיול שורשים לארה"ב...

והסכימו! אבל במקום ללכת לראות איפה גרנו פעם ובלה בלה בלה...הלכנו לדיסנילנד!
וגם השנה אני הולכת לטיול "שורשים" בארה"ב, בחופש הגדול...לחודשים! <זה שאנחנו הולכים למשפחה של חברה של אבא שלי, זה נחשב לטיול שורשרים, הלא כן?> אחח, הזמנים הטובים....<?>

venom17

New member
ג אני רוצה ללכת לבקר את המשפחה בארה

באהר"ב לבקר את הדודים שם במיוחד את הדוד הכאי אחרי 11 בספטמבר למרות שעדין יש לי סיוטים בגלל שהלכתי לאיבוד בסבואה או לצרפת מזמן לא ביקרתי שם(יותר נכון אףפעם) וזה לא הוגן שהמשפחה תטוס משם כל הזמן ואנחנו לא הולכם לבקר

בקיץ אני הולכת לבקר משפחה בקנדה

חודשיים שלמים בקנדה יאללה איזה כיף +שבוע במנהטן ושבוע בניו יורק אז לא תהיה לנו חופשה של איזה חודש וחצי בקנדה(טורונטו) ואחר כך שבוע בניו ושבוע במנהטן איזה כיף לי אלוהים!!!!!!

אני רוצה מפגש../images/Emo70.gif

אנשים, כמה אפשר לחכות ולהתגבש
יאאלה תקחו את זה בסבבה ותפסיקו להיות כבדים.. תעשו מה שאתם רוצים.. אני רק אומר לכם שאני נועה בר וליאור כבר קבענו להיפגש...

guy ro

New member
נולדתי ביום שהשרשור הזה התחיל ואני מת על אבריל וואי חחח

למעלה