מכינה קדם צבאית "נחשוןו" (הזדמנות אחרונה!!)

smmaayan2

New member
מכינה קדם צבאית "נחשוןו" (הזדמנות אחרונה!!)

הי,אני אני מעיין ואני חניכה במדרשה הישראלית למנהיגות חברתית,נחשון מכינה קדם צבאית. מכינת "נחשון" פונה לבוגרי תיכון על סף הגיוס לצה"ל, ומציעה להם פסק זמן ממירוץ החיים, על מנת לערוך היכרות עם עצמם ועם החברה הישראלית, תוך רכישת הנכונות והרצון להנהיג ולהשפיע מה שמייחד אותנו הוא מבנה הלו"ז הייחודי - שבוע אחד פנים במכינה ושבוע אחד חוץ לאורך כל השנה. בשבועות החוץ אנו שמים דגש על הכרת הארץ והחברה הישראלית. כמו כן, בשבועות חוץ (כגון: שבוע רמת הגולן, שבוע הנגב,שבוע יהודה ושומרון וכדומה) אנחנו מכירים את הארץ דרך הרגליים, נחשפים לאזורים ומקומות חדשים ונפגשים עם ראשי קהילות ועם אישים מעניינים. שבועות החוץ כוללים גם - שבוע גדנ"ע, שבוע הישרדות (אתגרי במיוחד), שבוע התנדבות (הרמת קייטנה באזורי פריפריה) וכו'. בשבועות הפנים אנחנו לומדים (דברים שמעניינים אותנו כמו יהדות ופילוסופיה), עוסקים בהתנדבות ותרומה לקהילה (נוער בסיכון, נוער עולים חדשים, התנדבות עם ילדים, חונכות אישית ועזרה לקשישים), הכנה לצבא (אימוני כושר גופני, הרצאות בנושא ועוד), מנהיגות (ארגון פרוייקטים והרצאות, העברת שיעורים וחוגי בית), ציונות, יהדות והחברה הישראלית. מכינת נחשון היא מכינה הטרוגנית, חניכי המכינה מגיעים ממקומות שונים-קיבוצניקים, עירוניים, מושבניקים, מהמרכז, מהצפון והדרום, דתיים, מסורתיים, חילוניים, אשכנזים, מזרחים, חו"לניקים ומשכבות סוציו-אקונומיות שונות. המכינה מעניקה רבות לחניכים אשר אינם מסוגלים לעמוד בדמי התשלום החודשיים!! מעוניינים? בואו להכיר אותנו. אנחנו מזמינים אתכם ביום א' ה- 14.2 (הזדמנות אחרונה לפני שליחת דחיות השירות) למכינה. למתלבטים שביניכם- בואו גם כן, אין לכם מה להפסיד. המכינה נמצאת בקיבוץ שובל בנגב (כשעה ורבע דרומית מתל אביב ורבע שעה מב"ש) (יש "סניף" נוסף למכינה במצודת יואב). לפרטים נוספים: מעיין- 0523381833, או באתר האינטרנט שלנו: target=_blank rel=nofollow>http://www.m-nachshon.org/

למעלה