מכירה / קניה / העסקת עובדים זרים בלהקה

לכל המתופפים שמעוניינים באוזניות IN-EAR

חברים, בעוד מספר ימים יגיעו לישראל אוזניות אינאיר של חברת Ultimate Ears. מדובר ברמת איכות סאונד ובניית אוזניות למוזיקאים מהגבוהים ביותר בנמצא! http://budagov.co.il/category-tat.aspx?id=197 האוזניות שיגיעו הם מהסדרה המקצועית (שלא דורשת התאמה), ניסינו לשים את ידינו על כמה שיותר מהמדהימים הקטנים האלה, אך שימו לב, המלאי מוגבל. לפרטים יותר טכניים אם תרצו, יש את ברק שהוא מנהל מחלקת האולפן, והוא יישמח לעזור: 03-5101128 או לנייד 054-2568969

ofirharlev

New member
אה הא, שווה לחטוף לפני שייגמר!

Super Fi4 Ultimate Ears - amazon=60$, budagov=349nis MetroFi 220 Ultimate Ears - amazon=69$, budagov=449 Super Fi5 Ultimate Ears - amazon=89.99, budagov=499

liberdi

New member

שכחת להוסיף

שצריך לשלם על משלוח מארה"ב, ובנוסף מדינת ישראל לוקחת על אוזניות 29.9% מס. חשוב להזכיר שאנו נדגים את האוזניות בפניי המעוניינים, מה שלא ניתן לעשות דרך הזמנה מחו"ל.

נוקידז

New member
מה עם משלוח ומסים?

60$ לפי שער דולר אתה כבר ב230 שקל...זה לפני משלוח, מעמ ומס.

ofirharlev

New member
אני יודע...

שאם הייתי מזמין את האוזניות של ה89$ הן לא היו עולות לי יותר מ100$ כולל משלוח ואני לקוח פרטי. הזמנתי בעבר אוזניות מחו"ל. אחת החברות עם התמחור הטוב בארץ לעומת ארה"ב היא ETYMOTIC אני קניתי אותן בבאג במבצע ב80$ בערך כשהמחירון שלהן בארה"ב הוא 150$. מחיר אמיתי בערך 100-120$. לא במבצע המחיר בערך זהה. אם באג יכולים, כל אחד יכול.

שים לב

ראה חישוב של האתר יו שופ, אתר ישראלי שמביא מוצרים שרכשת בארה"ב: מחיר: 69$ משקל: 1 ק"ג אורך: 7 ס"מ רוחב: 15 ס"מ גובה: 18 ס"מ מיסים: קטגוריית מכס: אוזניות מעל מחיר מוצר של 50$ יש לשלם גם מע"מ מע"מ: 11.04$ סה"כ מיסים ועמלות: 15.00$ עלויות שילוח: שילוח אווירי: 26$ שילוח ימי: 20$ מחיר סופי: המחיר הסופי כולל את עלות המוצר, המיסים והמשלוח בשילוח אווירי: 110.00$ או 437 ש"ח שים לב שעלות האוזנייה במחשבון היא 69$, כך שההפרש אחרי שילוח ומיסים הוא 50$, שבסופו של דבר מביאים אותנו ל-437 שקל. עפ"י תחשיב זה, לאוזנייה של 89$ תוסיף 50$ שיביאו אותנו למעל 500 שקל. מה לעשות שבמדינה שלנו צריך מסים.

Vdrums

New member
כמו בכל מקום, בחלק ממדינות דרום אמריקה לוקחים

בין 30%-50%!!!!

dudester

New member
כמה תיקונים

- יש הרבה חנויות שמוכרות באיביי ללא דמי משלוח בדואר רשום. (ובמיוחד מוצרים כמו אזניות) - חבילה שערכה 50$ ברוב המוחלט של המקרים לא תחויב במע"מ (מה גם שבקרוב "חוק איביי" יהיה לטובתנו) - הנקודה החשובה ביותר מבחינתי - יש איזה עניין עם לקבוע מחיר, ואז במקום שהוא יהיה סבבה וקרוב למחיר אמריקאי / אירופאי, פשוט מראים ללקוח "כמה לא משתלם לקנות בחו"ל"... לא מת על הגישה המוכרנית הזאת. לא על זאת ולא על "עסק צריך להרוויח". סליחה על הבוטות, אבל בתור צרכן - מה אכפת לי?..

ofirharlev

New member
לגמרי, נשבר הזין מחירטוטים של "מפסידים עלי"

יאללה יאללה

משהו שברק מנהל חלקת האולפן רצה להבהיר

ולהלן הדברים: " נכון לעכשיו, חוק "איביי" לא יתפוס על אוזניות, עליהן חל מס קנייה - מה שאומר 29.9% מס. יש דברים שהכי נכון לרכוש מאיביי, כולנו רוכשים שם. אבל אוזניות שנכנסות לך למוח? משהו שאמור לשבת לך על האוזן שעות ולא עולה 5$? בטוח שקנית מוצר תקין? מחזיר אותו לחו"ל? התעסקות של שעות? רוצה לבדוק איך הן יושבות לך על האוזן? איך הן נשמעות? פרטים שוליים שכאלה? אם כל אלה לא חשובים לך ומצאת משלוח של אוזניות כאלה בחינם מאיביי (בהצלחה עם החיפוש) - קנה מאיביי... מי שרוצה ומחפש להנות מהמוזיקה שלו על הבמה ומחוצה לה עם מוצר ברמה סוף, תודעת שירות גבוהה ומחיר פגז, אהלן וסהלן. וזהו מיצינו, מי שרוצה לבוא להתרשם, צרו קשר עם החנות או בפרטי. " ואני גם אוסיף ואומר, מיצינו
..

megahertz

New member
אתם נותנים לשמוע את האוזניות בחנות?

ברוב החנויות אוזניות in-ear נשארות באריזה ואין סט להדגמה. מה גם שאם יהיה, הוא יהיה די מגעיל.

dudester

New member
תן לנג'ס קצת |
|

באמת לא מפריע לך אפילו קצת שבמקום לדבר בעד החנות מתעסקים בלדבר נגד איביי?... לדעתי בכלל עקום שהחנות תתעסק בכמה מס קנייה יש ליבוא מחו"ל - זה לא אמור לעניין אותי בתור לקוח, ותיאורטית גם לא את החנות. יש עלות של המוצר, מעליו יש מארג'ין של החנות, ואז מישהו בא ואומר: "אה יש גם מס קנייה של 30%... טוב, אפשר לתמחר בעוד 50 שקל" (??) לא נראה לי שזה עובד ככה כן? (מקווה מאוד שלא) אבל הנקודה היא שזה לא פקטור. אתם אומרים שמיצינו, אני אומר שמי שבוחר לפרסם בפורום, שיתמודד עם ההשלכות...

טוב, אחרון ודי!

" למה נגד, אנחנו רק בעד! פשוט שאחד החבר'ה טען שהמחיר שלנו גבוה ביחס להזמנה מאתר מחו"ל - והוכחנו שלא.. ובנוסף שאצלנו אפשר לשמוע ולהרגיש איך האוזנייה יושבת. לגביי התמחור, כל מה שעולה יותר לצרכן פרטי לייבא, עולה גם ליבואן מבחינת מיסוי, כך שהמחיר מושפע בדיוק באותו אופן. " ופשוט מיצינו, כי זה יכול להימשך שעות על גבי שעות הדיונים האלה.. ואין להם תכלית בסופו של דבר. ואם אני מתסכל על זה ניטרלית, אז אני מבין גם אותך כלקוח, וגם את בעל העסק כמוכר. שוב, כל אחד עושה את החושבים והשיקולים שלו ומגיע להחלטה לפי צרכיו. ו...מתי רואים אותך בחנות?

למעלה