מכירים את החנויות בים המלח ?

מכירים את החנויות בים המלח ?

באזור המלונות בים המלח יש שני מרכזי קניות, בכל אחד מהם יש די הרבה חנויות קוסמטיקה, כל אחת מהן מוכרת בערך את אותם פריטים, כל הקרמים, הבוץ ושאר הקוסמטיקה. אני חושב שאין כזה דבר בשום מקום בישראל. בקואיאה לעומת זאת יש המון מרכזי קניות כאלה, והם אפילו יותר גרועים: יותר חנויות מאותו סוג, ואפילו אין בכלל חנויות מסוג אחר באותו קניון.(כמו מגבות ערד, בית מרקחת קטן, ומכולת) אני חושב שבקוריאה גם אין כמעט מרכזי קניות בהם במקום אחד מוצאים את כל הדברים הטובים, כמו למשל בקניונים של עזריאלי. יש כמובן את קואקס המפורסם, אבל נדמה שהמקום גדול מדי, מין מבוך כזה. כמובן שבקוריאה יש חוויית קניות אחרת לגמרי, עם הקניונים הענקיים לנושא אחד, עם השווקים המדהימים, עם החנוות הזולות, עם המבחר הענק, ועוד. אז אשמח לשמוע מכם על חוויית הקניות שלכם בקוריאה, ועל ההבדלים עם ישראל

vik171

New member
לצערי הרב עוד לא זכיתי לערוך קניות בקוריאה ..

אבל אני מקוה לזכות בקרוב לשופיננננג ענקי שם ! ועזריאלי בת''א בכללי מבולגן .. זה לא קניון זה מבווך !!

irlyan

New member
א ערכתי יותר מידי קניות בקוריאה

אבל חווית הקניונים מתסכלת עם הגודל העצום שלהם בשווקים הלכתי לאיבוד כי אולי לא חיפשתי משהו ספציפי מה שכן הדהים אותי מבחינת הצרכן הקטן זה רחובות ארוכים עם אותו סוג מסעדה בדיוק! בסוציולוגיה קוריאים לזה איזומורפיזם ארגוני - ארגונים דומים בריכוז גבוה באותו מקום אבל לא פגשתי תופעה בגודל כזה בשום מקום בעולם

למעלה