מכירים???

מכירים???

היי מה המצב? אני מחפשת שיר מסויים כבר כמה זמן, הוא שייך למוזיקה השחורה, ואני לא ממש זוכרת את המילים, וגם מה שאני זוכרת אני לא בטוחה שזאת המילה כי שמעתי את השיר פעם או פעמיים אז אני בעצמי בקושי זוכרת איך הוא הולך- אם אינני טועה במילים אז המילים בפזמון חוזרות על עצמן- משהו כזה- everything all right, all right, וגם במהלך השיר הם אומרים משפט ואז אחד מהם אומר -ALL RIGHT, ALL RIGHT אני מקווה שהצלחתם להבין פחות או יותר אם כן אשמח אם תתנו לי את השם שלו או שתשלחו לי אותו. אה ודרך אגב זה לא של ג´ניפר לופז או של SWEETBOX, כבר ניסו את זה. טוב אז תודה וביי....!

tde2

New member
נסיון קלוש ובטח לא נכון

blue - all rise יש שם קטע כאילו ראפ כזה שנשמע קצת כמו מוזיקה שחורה

תודה אבל זה לא זה

זה לא השיר הזה, יש לי אותו, אני מדברת על שיר שהוא ממש מוזיקה שחורה, כולו, (זה כושים שרים), והם נדמה לי אומרים ממש ALL RIGHT, לא חשוב תודה בכל אופן.

Scaly

New member
אתה יכולה...

לתת עוד קצת מילים מהשיר??? כי אול רייט דיי אהובה על ראפרים...

לא, אני יודעת שלא פירטתי הרבה...

מצטערת אני בקושי זוכרת איך הולך השיר, כל מה שאת/ה חושב/ת שזה יכול להיות תשלח/י את השם או משהו אין עוד מילים לתת אני לא זוכרת ממש. סורי אולי תנסי בכל זאת?

Scaly

New member
אני בן...ו...

אולי את זוכרת כמה הם היו?.. עם היה להם קול מאופיין במשהו?..

ניחוש...

אולי MACY GRAY? לא זוכרת את שם השיר אבל יש לה שיר כזה עם המילים האלה בפזמון.....

tamijul

New member
אולי ...../images/Emo20.gif

Jimmy Eats World - The Middle The Middle Written by by Jimmy Eats World Hey, don´t write yourself off yet It´s only in your head You feel left out or looked down on Just try your best, try everything you can And don´t you worry what they tell themselves When you´re away It just takes some time, little girl You´re in the middle of the ride Everything, everything will be just fine Everything, everything will be all right, all right Hey, you know they´re all the same You know you´re doing better on your own So don´t buy in, live right now Yeah, just be yourself It doesn´t matter if that´s good enough for someone else It just takes some time, little girl You´re in the middle of the ride Everything, everything will be just fine Everything, everything will be all right, all right It just takes some time, little girl You´re in the middle of the ride Everything, everything will be just fine Everything, everything will be all right, all right Hey, don´t write yourself off yet It´s only in your head You feel left out or looked down on Just do your best, do everything you can And don´t you worry what the bitter hearts are gonna say It just takes some time, little girl You´re in the middle of the ride Everything, everything will be just fine Everything, everything will be all right, all right

דודל

New member
אני מאשר ../images/Emo45.gif

tde2

New member
שוב, ד"ר דרה מתהפך בקברו

ממתי איסט17 זה מוזיקה שחורה? הם כולם בריטים חמודים כוסונים ולבנבנים :)

שמש27

New member
אולי ?

היי אולי זה KOOL AND THE GANG - LADIE´S NIGHT ??? כי זה שחור (ומקסים) והם אומרים שם מיליון פעם EVERYTHING GONN´A BE ALL RIGHT... אם כן - אז תגידי, טוב ? ביי
שמש

צחי24

New member
East 17 - Allright

אפשרות שנייה זה שמדובר בשיר ALL RISE של להקת הבנים BLUE.

צחי24

New member
אה שחורים..אז זה Blue - All rise

נראה לי...ולא מה שכתבתי בהתחלה כמובן.

למעלה