מכירת פרחים..המצלות ?

פלוזקית

New member
מכירת פרחים..המצלות ?

שלום , יש לי עסק שלא מתחום הפרחים... גלריה לאומנות במרכז . ברצוני להסב את חלל הכניסה למכירת זרי פרחים בימי חמישי ושישי . אשמח לקבל רעיונות ? האם יש ספקים של זרים יפים ואיכותיים בסיטונאות ? האם כדאי להכין לבד ? איך זה בכלל עובד ? תודה .

זרים מתלמידים

שלום פלוזקית. בימי ד' ערב יש לנו סדנא שזירת פרחים אולי תוכלי לקבל 2-3 זרים מהתלמידים בעלות החומר. אנו נמצאים בכפר סבא ראי http://www.ha-sadna.co.il אורית

פלוזקית

New member
היי.. ותודה על ההצעה .

כפי שכתבתי , יש לי עסק פעיל (בעל 3 חללים ובמיקום מרכזי) . ברצוני להסב את חלל הכניסה הראשי, למכירת פרחים בימי חמישי ושישי . 2-3 זרים... לא יתנו לי את הפיתרון
תודה בכל זאת על ההצעה .

בועז בר

New member
יש ספקים של פרחים ויש שוזרים ומסדרי פרחים

שזה המקצוע שלהם. אם לאותו אדם יש כשרון, ידע וניסיון, הוא יוכל להכין זרים וסידורים יפים. ענף הפרחים, בעיקר הצד המקצועי והאמנותי של הסידור והשזירה נראה מבחוץ אטרקטיבי ורווחי מאוד, אבל מבפנים הוא טומן בחובו הרבה עבודה שחורה שקשורה בעיבוד הפרחים והכנתם ורווחיות (יפה אמנם) שעלולה להיעלם ע"י הבלאי המהיר של הסחורה. כמו בכל עסק צריך לדעת לשווק ולמכור... וגם להכיר את קהל היעד ולכוון את עבודת היצירה לפי טעמו וכיסו.

פלוזקית

New member
היי בועז ,

תשובתך לא הכי רלוונטית עבורי . לא כתבתי כי אני מעוניינת לפתוח חנות פרחים . יש לי עסק פעיל (בעל 3 חללים ובמיקום מרכזי) . ברצוני להסב את חלל הכניסה הראשי, למכירת זרי פרחים בימי חמישי ושישי . אני נמצאת באזור שאין בו פרחים ולקראת החגים אני מאמינה שזה יהיה פיתרון סביבתי מעולה, למיקום בו אני נמצאת .

בועז בר

New member
בואי נתמקד בנקודה מסוימת אחת...(או שתיים ../images/Emo13.gif)

1. נניח ושוזר X מכין עבורך זרים ומביא אותם ערוכים ארוזים ומוכנים למכירה, OK? מה קורה עם הכמות שלא נמכרת? 2. על איזה סוג זרים חשבת? חבילה של 10 שושן או גרברות בצלופן פשוט (למעשה פרחים בתצורתם המסחרית הגולמית, כ-30-50 ש"ח לצרכן) או זר מושקע אמנותי ומיוחד מפרחים יוקרתיים ויקרים? (250-500 לצרכן)

ילד24

New member
מכירת פרחים...

שלום לך ... אני יותר מתחום הפרחים זרים ... בעל חנות פרחים ומשק לגידול פרחים... אני גם מפעיל בעצמי מס' נקודות לממכר פרחים... אם תרצי אני יכול לעזור אבל צריך יותר פרטים... אני אפילו מוכן לבדוק אפשרות לשתפות אם המקום והמיקום הוא בעל פוטנציאל... אני מתעסק גם בזרים וגם במכירת פרחים בחבילות... ארז - פרחי אברהמי http://avrahami-flowers.co.il

למעלה