מכללת רענה

Fingertip

New member
לומד, למדתי ולא אלמד...

סמסטר הבא אני עובר, אבל לא בגלל שהמקום גרוע
דווקא לאחרונה אני רואה שהוא משתפר, אבל הוא לא מתאים לי... גם המערכת, וגם העובדה שאני בין היחידים שפותחים את הספרים - ואז רוב השיעור "מתבזבז" על לימוד חומר הלימוד, ולא תרגול... מצד שני, לא לכולם כל כך קל עם לימוד עצמי. אהד.

eyalap

New member
אם לא שמת לב

זה ממש לא קשור לאנשים שם. השיעורים במכללת רעננה הם בדיוק כמו השיעורים בכל קורס אחר באוניברסיטה. תמיד יש את האנשים וזה בדר"כ הרוב, שלא יפתחו את הספר לפני השיעור. היתרון של המכללות הוא כזה: יש לימודי בוקר יש למי לפנות עם שאלות חוצמזה הבעיתיות איתן זה השכר מכללות הגבוה וזהו בלבד. מכללת רעננה המיקום טוב, אין רעש מבחוץ בניגוד למרכזי לימוד אחרים, לרוב אין רעש מכיתות אחרות ולא רעש של כיסאות מלמעלה כמו באליאנס שיכול ממש לעצבן, וזהו. אני לומד שם רק אחד מה4 קורסים עכשיו ורק אחד מהשלושה בסמסטר הבא פשוט כי לא היו מקומות יותר קרובים עם הנחיה מוגברת לקורסים האלו. איל

Fingertip

New member
ובכן...

אז יכול להיות שזה תמיד ככה בהנחייה מוגברת... בכל מקרה, סמסטר הבא אני לא לוקח כלל הנחיה מוגברת (וזה בכל מקרה אין במכללה...) לקחתי גם שני קורסים בהנחיה מתוקשבת. מעניין איך יהיה... אהד.

eyalap

New member
הנחיה מתוקשבת...

עד היום הייתי במפגש מתוקשב אחד שהיה חזרה לבחינה אני אפילו לא זוכר איזה קורס זה היה אבל המפגש היה כל כך גרוע, כל הזמן עלו אנשים ושאלו שאלות טפשיות אבל ממש טפשיות, והיית יכול להתקע שעות עם השאלה שלך ומתי שסוף כל סוף יהיה תורך הנושא יהיה כל כך לא רלוונטי .... מקווה בשבילך שההנחיה המתוקשבת לא תהיה ככה...

shani321

New member
...

באיזה קורסים מוצעת הנחיה מתוקשבת (במדעי המחשב?)

למעלה