מכתב מנומס

Deosette

New member
מכתב מנומס

היי קיבלתי מילגה קטנה ללימודים מתורמת שגרה בקליפורניה. אני אמורה לכתוב מכתב מנומס באנגלית לתורמת. מה עליי לציין במכתב חוץ מסתם "תוד". ובכלל איך נראה מכתב רשמי באנגלית?

אני מודה שאפילו אותי התקלת.

אני מניח שמלבד תודה את אמורה לספר לה כמה מאושרת היא עשתה אותך, לספר לה איך אתת מתכוונת לנצל לטובה את טוב הלב שלה, להרחיב מעט על תוכניות הלימודים שלך וכו'.... אם תרצי עזרה בניסוח או בבדיקה שלש גיאות במכתב, פורום אנגלית עומד לרשותך

ברכות לקבלת המילגה ../images/Emo140.gif

ובאשר לנוסח. יש כמה אפשרויות. הדרך הפשוטה - להשתמש בתבנית כללית מוכנה הקיימת לרוב בתכנת WORD ולשנות בתבנית למלל הרצוי לך. מה שחשוב בתבניות אלו הם בעיקר הפתיח , הסיומת והמבנה הנכון של המכתב . לגבי התוכן , ניתן להיעזר באתרים כמו זה לגבי הנחיות לכתיבת מכתבי תודה. או כאן - דוגמאות שונות ואתר נוסף עם עוד טיפים. בעיקרון , אין צורך להאריך בדברים. חשוב שהתודה באמת תהייה עיקר רוח הדברים בתוכן.אני מניחה שאת לא מכירה את התורמת ולכן לא ממש יש צורך להיכנס לנושאים אישיים , אפשר בכלליות לומר ששמחת מאוד להיות זו שנבחרה לקבל את המילגה וזה לכבוד לך ושהמילגה תעזור לך מאוד. אולי גם להוסיף שאת מקווה שתוכלי להיפגש איתה באחד הימים בעתיד ולהודות לה באופן אישי. בהצלחה

אני מוכרח להיות גס ולהתפאר

הפורום שלי נהנה מכמה ברי סמכה רציניים ביותר (הם צבועים להם באדום, לא בכחול בפורום
)

שתדעי, אני מכיר את חיים הכט אישית

הבנאדם הוא פחות או יותר התחמן הכי גדול בעולם... הוא בחיים לא היה עובר את התוכנית שלו בלי לחטוף מקלחת ענקית....

למעלה