מכתב תודה.........

seaגל

New member
מכתב תודה.........

רציתי להודות לכם רציתי פשוט ללחוש תודה על השבוע הזה שהייתם כל כך שם בשבילי שעטפתם אותי באהבה הרגשתי את הדאגה שלכם הרגשתי את הצורך שלכם לנגב לי את הדמעות ולהרגיע יכולתי סוף סוף להרגיש כי הלב שלי פתוח אליכם ממקום שמקבל את מה שאתם יכולים לתת וזה הרגיש לי נפלא הרגשתי מחובקת הרגשתי שבאמת אכפת לכם ועל כך אני מודה לכם מעומק לב לכל אחד ואחת מבני משפחתי החל מכם ילדת קסם וילד נינגה שדאגתם כל ערב להיות איתי וכמובן אתה נסיך קטן שמחבק ואני בטוחה שמרגיש הכל.... לך אח שלי ולך גיסתי על יד עוזרת ולב רחב ואוהב להורי שכבדתם את רצוני וצעדתם איתי והייתם קשובים ופתוחים ונכונים לעשות הכל...עבורי. ולכל החברים והחברות שלי שהתברכתי בהם שבזכותם הרגשתי אהבה גדולה ואמונה שהכל יהיה בסדר... לך האשה המדהימה שמלווה ומחבקת ואוהבת ונמצאת תמיד על שצעדת איתי צעד צעד ולא עזבת לרגע... מודה לאל שהקשיב השבוע לתפילה שלי מקווה שמרגע זה הרבה אור בדרך הלאה והרבה אהבה אלוהים יקר תמיד אמרתי לך בשיחות שלנו שהרבה למדתי בדרך הזאת בשנתיים האחרונות שזו דרך מופלאה שעזרה לי לגדול ולצמוח עזרה לי לאהוב את החיים שלי עזרה לי לקבל ולאהוב את מה שיש ולהניח למה שאין ולא חשוב מה יקרה התברכתי... וקרה , קרה המון ולכן אני אמשיך להתפלל ולדבר איתך שתברך את המשך הדרך ותעניק לי את הכוח להתמודד עם כל מה שעוד מצפה לי.... פשוט לב שזועק תודה.

ה מוזה

New member
סיגלי {{ ../images/Emo23.gif }}

"עת לכל על פני האדמה" והיתה עת צער ומכאוב, חלפה עת פחדים ושאלות עונות של סערה חלפו להן והנה יקירתי,הגיע לה ~ עת הודיה ~ מרגש,לקרוא מכתב של תודה אחרי הרבה שאלות שהופנו לשמיים אחרי הרבה דמעות ומשעולי חלומות כמה שמחה יש במילה אחת שלך לבורא ת ו ד ה [וכל מילה אחרת,מחווירה לעומתה] שתשלחי ,רק, תודות על פני הדפים והחיים ~
~

seaגל

New member
../images/Emo23.gif

הלוואי ותמיד נדע למצוא את התודה בתוכנו.... תודה לך על מילים מחבקות.

למעלה