מכתב
.....(יום הורים)

nafster

New member
מכתב ../images/Emo51.gif.....(יום הורים)

מורים שרתים ותלמידים יקרים נתכנסנו כאן היום להודות לכמה מכם על היום הורים ה"שקט" יחסית שנתתם לי השנה....ברצוני להודות לכם על כך שהחגורה השנה לא יצאה מהמכנס והכפכף לא התעופף לא באוויר אה ואיך אפשר לשכוח את השמן הרותח הכל כך שנוא עליי שלא לא הוזרם לתוך פי שאני ממוסמר לכסא עם דוקרנים בידים אז ראשית.. ברצוני להודות ליוסי נדל חביב המורים (רמת החביבות נקבעת עפי רמת הציון שהעניקו לי ) שבדרכו המיוחדת העניק לי 100 עגלגעל ויפה במערכות מידע או שמה הוא נתן לכולם 100 כי לא היו מבדקים ובחנים נחייה באשליה שזה מגיע לי . שנית... ברצוני להודות למר גרי רשף היקר על ה95 היקר מפז שהעניק לי אך באותה בהזדמנות ..... הרשה לי לשאול למה רק 95 ????? קיבלתי 100 במבחן ,100 בעבודה הראשונה ו85 בשלישית אבללל עזוב את השלישית זה היה באווירת טיול..בכל אופן גד בלס יו . תודות נוספות לאסתר דובדבני (תנ´´ך 95 ) , גלעד יעקב (למה רק 70 ?????? זה שאני לא מגיע לשיעורים לא אומר שאני לא מתאמן כל פעם שאני לא מגיע לשיעור !!!!!.....סוגיה למחשבה ) ולסיום ברצוני להודות למר דוד רטנר הלו הוא הכתב הנכבד של הבית ספר שנתן לי לא פחות ולא יותר ממשבצת ריקה בספח של היום הורים. טוב ומכיוון שמתחילים לנגן את המוזיקה ברקע.....אז אני אאלץ לרדת מהבמה. שעמם לי בטירוף אם אתם שואלים ...למה או את מי זה מעניין

גרי רשף

New member
שאכתוב בפורום למה?..../images/Emo22.gif

רמז דק: זה קשור לאחוז הנוכחות ולכללים המופיעים בתקנון בנוגע לכך..

למעלה