מלחמת-המפרץ

לבונה

New member
מלחמת-המפרץ

בימים אלה אנו חוזרים ומרעננים ערכות מגן, מתכוננים. אני נזכרת בערגה באחת התקופות המשעשעות שלי בחיי, מלחמת-המפרץ. הייתי חיילת-משוחררת, נטולת דאגות, רווקה חסרת-אחריות, יום לפני התקשרתי לחברה ואמרתי לה...תשמעי, מחר מלחמה, יש לי פנקס צ´קים...בואי נקרע אותו, ברור שאין כיסוי-אבל למי אכפת? מלחמה!!! (מה שאני שילמתי על המלחמה הזו)... הגיע היום.."נחש-צפע" בטח פחדנו..אחותי הגיעה מתנשפת מחברה (הרחתי אם יש ריח של גז)
היא אומרת לי ונרדמה בתוך מסכת-מגן, אחרי יומיים...כבר די..פתחנו את תיבת-ההפתעות והתחלנו להעיף אחת על השנייה אבקה...ולא ידענו שהמזרק הפוך.....והמחט ננעצה בה
. (היא הובהלה למיון עם זריקת אטרופן ואבקה שחדרה לה לעיניים)..בושות..ובלילות ישבנו במרפסת....האזעקה מהדהדת...(למי אכפת)? הרי המקום הזה...אם למישהו היה רכב חדש זה היה וואו- אז שטיל יגיע לפה? נו באמת!!! רציתי להרגיש מלחמה...(אקשןןןןן) נסעתי למשפחה לאזור א´...שיירה של מכוניות נוסעות לכיוון י-ם, ואחת לכיוון ת"א. הגעתי לאזור הקרבות...יש לי משפחה בדיוק איפה שהטילים היו נוחתים...אזור שדה תעופה....(גדולללללללללללל גדולללללללללללל)!!!! "נחש-צפע"....אחחחחחחח איזו התרגשות... זו הייתה הפעם היחידה שטיל נחת בדרום.

נעמי1

New member
תגידי, משעמם לך?... ../images/Emo94.gif

יש לי רעיון מצוין בשבילך... תתחילי לסרוג מחממי ביצים לחורף. שבת שלום. מבת כסותך....

למעלה